Скільки важить "ГТА 5" на ПК: повні системні вимоги

614 0 Новини високих технологій

Ні для кого не секрет, що сучасні ігри славляться високими вимогами до системним характеристикам персональних комп'ютерів. Скільки важить «ГТА 5» на ПК? Які комплектуючі повинні бути присутніми в системному блоці комп'ютера обов'язково, ми розповімо далі.

Довгоочікувана подія

«ГТА 5» - 15-я за рахунком частину популярної серії ігор в жанрі екшн. Беззмінним розробником є британська компанія Rockstar North, яка розташована в Единбурзі, а видавцем серії є американська компанія Rockstar Games, штаб якої розташований в Нью-Йорку.


«ДТА» завжди була однією з кращих мультиплатформових відеоігор. Це дозволило їй придбати мільйони фанатів по всьому світу. Геймери з усіх куточків планети з нетерпінням чекали виходу нової частини, який планувався на 2013 рік. На ігрових приставках PlayStation 3 і Xbox 360 «ГТА 5» вийшла 17 вересня, а на їх більше нових товаришів, PlayStation 4 і Xbox One - в листопаді 2014-го.
Скільки важить "ГТА 5" на ПК: повні системні вимоги
На той момент про вихід гри на операційній системі Windows розробники замовчували. У зв'язку з цим різко зріс обсяг продажів ігрових приставок. До виходу гри на комп'ютерах накопичилася велика кількість чуток з приводу системних вимог ігри, і багатьох гравців хвилювало, скільки важить «ГТА 5» на ПК. Зрештою, віддані ПК геймери дочекалися, і гра виявилася на прилавках у квітні 2015 року.

Скільки важить встановлена «ГТА 5» на ПК?

Якщо говорити про мінімальні вимоги, то додаток піде на системах Windows 7 і навіть на Windows Vista, але, можливо, для останньої необхідна буде інша конфігурація. Для гри необхідний досить потужний процесор. Оптимальна оперативна пам'ять системи повинна складати 4 Гб. А скільки важить «ГТА 5» на ПК? Для повної установки на жорсткому диску знадобиться 65 Гб вільної пам'яті. Звукова карта теж повинна бути сумісна з DirectX 10. Відеокарта, звичайно ж, теж повинна підтримувати DirectX 10 або 11.
Скільки важить "ГТА 5" на ПК: повні системні вимоги
Тепер ви знаєте необхідні системні вимоги для гри, скільки важить «ГТА 5» на ПК і які компоненти вам можуть знадобитися. Бажаємо приємної гри!

Популярі новини
Загрузка...