Помилка failed to initialize renderer (Skyrim): як виправити, поради

309 0 Новини високих технологій

Все пропало! Улюблена гра не запускається, починається паніка. А все тому, що на екрані помилка failed to initialize renderer в Skyrim. Як виправити її? Є способи, з допомогою яких можна вирішити проблему і увійти в захоплюючий світ Skyrim.

DirectX

Перевірте свою версію DirectX, можливо, її доведеться оновити. Ну а якщо DirectX останньої версії і інші ігри чудово працювали? Зверніть увагу на саму помилку, якщо там написано наступне: Try to install DirectX 9 or newer, то доведеться перевстановити програму. Для цього потрібно знайти DirectX Happy Uninstall. Спробуйте тепер запустити гру.


Skyrim.ini

Можуть бути не ті налаштування в Skyrim.ini, з-за них виходить помилка failed to initialize renderer. У Skyrim як виправити її, не всі знають. Потрібно знайти ці файли і змінити їх. На диску C знайдіть папку "Користувач" (User, ваше ім'я), там знадобляться Documents і My games, а в ній Skyrim. Знайдіть Skyrim.ini. і SkyrimPrefs.ini. На них необхідно клацнути правою кнопкою, з випавшого меню виберіть «Властивості», подивіться, чи варто галочка в "Параметри атрибутів" в полі "Тільки для читання". Якщо варто, зніміть її, натисніть «Застосувати», «ОК». Не допомагає? Значить, доведеться видалити їх. Потім слід запустити SkyrimLauncher.exe, тоді гра сама створить нові файли ini. Тепер пробуйте запуск і перевіряйте, вийшло тепер чи ні. Найчастіше це спрацьовує.

Відеокарта

Помилка failed to initialize renderer (Skyrim): як виправити, поради
Все ще виникає помилка failed to initialize renderer в Skyrim? Як виправити, думаєте ви? А скринька просто відкривався: оновлення драйвера для відеокарти. Краще всього зробити це з офіційних сайтів. Якщо ви без поняття, яка у вас відеокарта, натисніть "Пуск", потім "Стандартні" і "Виконати". З'явиться віконце, треба вписати туди dxdiag і запустити. Потрібно знайти вкладку "Екран", розділ "Пристрій", поле "Ім'я". В розділі "Драйвери" подивіться на дату. Чим більше часу пройшло, тим бажаніше оновлення. Рекомендується перейти на сайт виробника ПК/ноутбука і викачати драйвера звідти. Якщо там немає, тоді допоможе сайт виробника відеокарти.


Для Windows 8 допомагає вибір вбудованої відеокарти (інтегрованої). Знайдіть в папці SkyrimLauncher.exe клацніть мишкою на ньому правою кнопкою, подивіться, чи Run with graphics processor. Якщо є, перейдіть по стрілочці, виберіть Integrated graphics і натисніть.

Невідповідність співвідношення сторін і дозвіл екрану у грі

Помилка failed to initialize renderer (Skyrim): як виправити, поради

Так-так, це теж може приводити не тільки до помилок, навіть до синіх екранів смерті, а потім геймери сидять і думають, як запустити Skyrim, якщо пише failed to initialize renderer. У грі знайдіть меню «Дозвіл екрану», далі «Параметри». Тепер виберіть співвідношення сторін, потім дозвіл екрану. Якщо не відображається бажане дозвіл, виберіть інше співвідношення.

Зміна прав

Перше, що треба зробити, - знайти на диску с папку Program files(x86), в ній steam, а далі steamapps і common. Відшукайте Skyrim, по ньому треба клацнути мишкою, саме правою кнопкою, далі вибрати в меню "Безпека". Натисніть «Змінити», після чого дайте всім користувачам повні дозволу. Натисніть "ОК" і спробуйте увійти в гру.

МО

Помилка failed to initialize renderer (Skyrim): як виправити, поради
Все це не допомагає, з'являється failed to initialize renderer в Skyrim, як виправити?? У вас є МО або Mod Organizer? Напевно у вас стоїть там профіль за замовчуванням. Так от, створіть ваш власний профіль. Спробуйте тепер запустити гру з цього профілю.

Віруси

Так, це банально, але якщо раніше все працювало, а зараз немає, то звідки з'явився вірус, який шкодить системі. Слід запустити антивірус і перевірити. Не полінуйтеся зайти на сайт Dr.Web CureIt. На ньому можна знайти утиліту і перевірити. Сподіваємося, що наші поради були для вас корисні, і що Skyrim благополучно запустився.

Популярі новини
Загрузка...