Як показати приховані папки в Windows 10: найпростіші методи

364 0 Новини високих технологій

Як відомо, далеко не всі каталоги операційних систем Windows, в зокрема десятій версії, доступні користувачеві для перегляду і редагування файлів в них знаходяться. Однак іноді буває просто необхідно отримати до них доступ. Але для цього доведеться включити відображення прихованих папок в Windows 10. Як це зробити? Власне, методика проста. Але спочатку кілька слів про те, яка інформації в них може бути прихована.

Приховані папки: що у них може зберігатися?

Спочатку прихованими від очей будь-якого користувача, будь він наділений хоч якими завгодно суперправами адміністратора, є виключно системні компоненти, які в системі без спеціальних знань змінювати не рекомендується. Адже так можна домогтися тільки того, що вся ОС просто перестане працювати.


Як показати приховані папки в Windows 10: найпростіші методи
З іншого боку, користувачі іноді навмисне йдуть на такий крок, приховуючи особисту інформацію (наприклад, у випадку реєстрації на одному терміналі кількох записів). Крім того, в деяких випадках каталоги можуть ховатися мимовільно внаслідок впливу певних типів вірусів. Але все ж, якщо не брати до уваги ситуації з вірусним зараженням, при установці деяких програм або їх доповнень часто просто вкрай необхідно отримати доступ до недоступним директорій. Як показати приховані папки в Windows 10? Далі пропонується кілька класичних методів.

Як показати приховані папки в Windows 10?

Перший метод полягає в тому, щоб використовувати стандартний «Провідник» системи, в якому з основного меню на верхній панелі вибирається розділ виду.


Як показати приховані папки в Windows 10: найпростіші методи
Після цього з'являється додаткова панель, а на ній – кнопка параметрів (крайня праворуч). При натисканні на неї з'являється нове вікно, в якому необхідно вибрати вкладку «Вид», а в списку використовуваних настройок, перегорнувши його вниз, відзначити рядок показу прихованих папок і файлів. Далі зміни зберігаються натисненням кнопки «ОК». Після цього в файловому менеджері можна буде побачити все, що було недоступне до цього. Примітка: для повного відображення всіх об'єктів необхідно додатково деактивувати рядок приховування захищених системних або зашифрованих об'єктів. В якості додаткового інструменту можна використовувати кнопку «Показати або приховати», у випадаючому меню якої і відзначаються приховані об'єкти.

Як відкрити приховані папки в Windows 10 з використанням атрибута приховування каталогу

Тепер кілька слів ще про одну методикою. Розглянемо питання того, як показати приховані папки у Windows 10 в ситуації, коли користувач увімкнув їх відображення, але потім збирається його відключити.
Як показати приховані папки в Windows 10: найпростіші методи
Адже зрозуміло, що відбудеться повторне приховування. Щоб потрібна директорія не зникла з поля зору, необхідно через меню ПКМ викликати меню властивостей на вкладці загальних параметрів внизу зняти прапорець з атрибутом «Прихований». Після цього навіть при відключенні відображення прихованих об'єктів директорія у тому ж «Провіднику» залишиться видимою.

Пошук прихованих об'єктів

Нарешті, ще один метод, що дозволяє повною мірою вирішити проблему того, як показати приховані папки в Windows 10 причому без використання зміни параметрів і атрибутів. У даному випадку мається на увазі застосування пошукової системи «Провідника», в якій перед назвою каталогу і після нього потрібно ввести оператор «%». Такий же оператор застосовується і при доступі до виконуваних файлів, що знаходяться в прихованих директоріях, через консоль «Виконати».

Висновок

Ось і все, що стосується відображення та пошуку прихованих об'єктів в Windows 10. В принципі, така методика може застосовуватися не тільки в десятій версії, але і в будь-якій іншій модифікації. Але, як показує практика, більшості користувачів досить буде використання налаштування меню виду. А ось включати відображення захищених системних об'єктів вкрай не рекомендується. При випадковому зміну знаходяться в них файлів або видалення всього вмісту системі можна завдати непоправної шкоди (хоча за великим рахунком видалити Windows просто не дасть). Можна ще покопатися в системному реєстрі, однак цей спосіб не розглядалося тільки з причини того, що він для більшості користувачів є досить трудомістким, і без спеціальних знань застосовувати його не варто.

Популярі новини
Загрузка...