Як відправити фото по "Скайпу": основи передачі документів

527 0 Новини високих технологій

Майже кожен користувач, який працює з мессенджерами, задається питанням про те, як передавати через них файли. Наприклад, фотографії. Сьогодні ми спробуємо зрозуміти, як відправити фото по "Скайпу". Що для цього необхідно? Які поради і рекомендації допоможуть втілити задум у життя? Навіть початківець користувач здатний впоратися з цим завданням. Насправді все набагато простіше, ніж здається.

Як відправити фото по "Скайпу": основи передачі документів

Стандартний підхід

Як відправити фото по "Скайпу"? Почнемо з самого простого і поширеного способу. Він дозволяє передавати людям не тільки фотографії, але і будь-які інші документи. Принцип дій буде аналогічним у всіх випадках.


Як відправити фото з "Скайпу"? Буде потрібно:
 • Відкрити на комп'ютері папку, в якій зберігається потрібний документ.
 • Пройти авторизацію в Skype.
 • Відкрити діалог з користувачем.
 • Перетягніть фотографію або інший документ в лог повідомлень "Скайпу".
 • Готово! Тепер залишається погодитися з операцією і почекати, поки людина прийме файл. В іншому випадку передача документа перерветься.

  Зі списку контактів

  Як відправити фото через "Скайп"? Насправді це досить просте завдання. Впоратися з нею не становить праці. Запропонований раніше метод на практиці застосовується найчастіше, але він не є єдиним. Можна піти дещо нестандартним шляхом. А саме:
 • Відкрити "Скайп".
 • Клікнути правою кнопкою мишки по контакту потрібного співрозмовника.
 • Вибрати пункт "Поділитися файлами".
 • Вказати фотографію, яку хочеться передати.
 • Клацнути по кнопці "Відкрити".
 • Після підтвердження операції відбудеться передача документа. Кілька хвилин очікування - і людина отримає зображення.
  Як відправити фото по "Скайпу": основи передачі документів  З діалогів

  Як відправити фото через "Скайп"? Наступний варіант розвитку подій теж користується попитом. Для його реалізації необхідно:
 • Зайти в програму Skype.
 • Відкрити діалог із співрозмовником.
 • Перейти в меню "Діалоги" - "Передати файл".
 • Вибрати бажаний документ і натиснути "Ок".
 • Тепер зрозуміло, як відправити фото по "Скайпу". Всі перераховані поради діють 100 %. Тільки не завжди вдається здійснити передачу фотографій. Що може перешкодити цьому процесу?

  Особливості передачі документів

  По-перше, співрозмовник у момент передачі файлів повинен бути в мережі. Інакше операція не буде проведена. По-друге, варто звернути увагу на те, що Skype працює далеко не з усіма форматами документів. Якщо програма не розпізнається, то передача стане недоступною. Як відправити фото по "Скайпу"? Для цього в обов'язковому порядку формат зображень повинен бути або .bmp або .jpg. Інші фотографії не розпізнаються додатком. А отже, документи просто не будуть передані співрозмовнику. По-третє, людина не повинна перебувати в "чорному списку" користувача. Ігноровані контакти не можуть відправляти повідомлення і документи співрозмовнику. Точно так само, як і не можна передавати файли заблокованим людям. Спочатку необхідно видалити контакт з "чорного списку", а потім замислюватися, як відправити фото по "Скайпу".

  Примусова передача

  Останнє, на що варто звернути увагу - це на те, що примусова передача документів в Skype неможлива. Справа все в тому, що одержувач фотографій зобов'язаний підтвердити прийняття файлів. Без схвалення дії перекинути документ ніяк не можна.
  Як відправити фото по "Скайпу": основи передачі документів

  Саме тому рекомендується заздалегідь погоджувати відправку фото в "Скайпі". Змусити людину прийняти файл ніяк не вийде. Як погодитися з прийняттям документів? Після відправлення запиту у людини у вікні листування з'явиться іконка файлу, а поруч напис "Прийняти". Натиснувши на неї, користувач погодиться з прийняттям документів. Кілька хвилин очікування - і справу зроблено. Відтепер ясно, як відправити фото по "Скайпу". Ця процедура не забирає багато часу і сил. Навіть початківець користувач впорається з цим завданням!

  Популярі новини
  Загрузка...