Hsupa — що це Технології зв'язку Hsdpa і Hsupa

461 0 Новини високих технологій

HSUPA — що це? Це протокол мобільної телефонії 3G в сімействі HSPA. Технологія стала другим важливим кроком в процесі еволюції UMTS. Він був визначений і стандартизований у версії 3PP 3GPP для поліпшення швидкісних характеристик передачі даних до 576 Мбіт/с, розширення пропускної здатності і зменшення затримки. Разом з додатковими удосконаленнями це створює можливості для ряду нових додатків, включаючи VoIP, завантаження зображень і відправку великих повідомлень електронної пошти.


HSUPA — що це? Опис технології

Покращена опція Uplink додає новий транспортний канал в WCDMA, званий Enhanced Dedicated Channel (E-DCH). Також він має кілька поліпшені інтервальні характеристики часу передачі, що забезпечують більш швидку адаптацію каналу, планування і швидкий гібридний автозапрос повторення (HARQ), що робить повторні передачі більш ефективними.
Hsupa — що це Технології зв'язку Hsdpa і Hsupa
За аналогією з HSDPA дана технологія використовує планувальник пакетів. Інструмент функціонує за принципом отримання запитів, де UE запитує дозвіл на відправку, і засіб планування схвалює запит. Запит на передачу включає інформацію про стан буфера, черги в UE та його доступному запасі потужності. Однак на відміну від HSDPA, передачі по висхідній траєкторії не є ортогональними один одному.

HSDPA і HSUPA: відмінності

Що ж собою являють ці технології? HSDPA і HSUPA — що це? Це об'єднання двох мобільних протоколів, високошвидкісного доступу по низхідній траєкторії (HSDPA) і високошвидкісного доступу по висхідній траєкторії (HSUPA), який розширює і поліпшує продуктивність існуючих мереж мобільного зв'язку 3G, використовуючи WCDMA протоколів. Ще один удосконалений стандарт 3GPP, Evolved High Speed Packet Access (також відомий як HSPA +), був випущений в кінці 2008 року з подальшим впровадженням у світі, починаючи з 2010 року. Новий стандарт дозволяє досягти швидкості передачі бітів до 337 Мбіт/с в низхідному каналі і 34 Мбіт/с у висхідній траєкторії зв'язку. Однак ці швидкості досягаються рідко на практиці.
Hsupa — що це Технології зв'язку Hsdpa і HsupaПодальший розвиток технології

Перші специфікації HSPA підтримували збільшення максимальних швидкісних характеристик передачі даних до 14 Мбіт/с в низхідному каналі зв'язку і 576 Мбіт/с у висхідному. Це також зменшило затримку і забезпечило в п'ять разів більше пропускної здатності системи в низхідній лінії зв'язку і вдвічі більшу пропускну здатність системи у висхідній порівняно з вихідним протоколом WCDMA. HSUPA - що це в сучасному розумінні технологій зв'язку? З часом ця технологія була замінена новими, що ще більше підвищило швидкість передачі. LTE забезпечує до 300 Мбіт/с для низхідній і 75 Мбіт/с для висхідної лінії зв'язку. Її еволюція - LTE Advanced - підтримує максимальну швидкість понад 1 Гбіт/с.

Популярі новини
Загрузка...