ТОП ігор на середній ПК для будь-якого геймера

873 0 Новини високих технологій

У ТОП ігор на середній ПК входять різні жанри, які здатні зацікавити геймерів по всьому світу. Незважаючи на постійне поліпшення графіки і підвищення вимог до залозу нових проектів, власникам ноутбуків на рівень нижче знайдеться чим себе зайняти. У цей рейтинг увійшли багато хто з кращих розробок починаючи з 2010 року.

Шутери

ТОП ігор на середній ПК жанру шутер-екшен очолює проект "Метро 2033" і продовження серії. Користувачам розробники надають можливість випробувати себе в світі повного руйнування. Люди сховалися від радіації на поверхні в московському метро. Тут щодня доводиться боротися з неймовірними монстрами, аномаліями та іншими загадками, які породив кінець цивілізації. Не меншої уваги заслуговує Mafia II – продовження легендарної серії. Тут новий головний герой і місце розвитку подій. Перестрілки стали ще більш видовищними, а графіка і ігровий процес значно покращені. На третьому місці в жанрі успішно закріпилася мало популярна «Битва за Лос-Анджелес», де воїнам армії США доведеться зіткнутися з інопланетними загарбниками.
ТОП ігор на середній ПК для будь-якого геймераРольові ігри

Жанр РПГ з-за своєї популярності серед мільйони геймерів увійшов в ТОП ігор на середній ПК. Очолює рейтинг краща гра 2012 року - The Elder Scrolls V: Skyrim. На цей раз перед героями Тамріеля відкривається сувора і холодна провінція Скайрим. У ній вирує громадянська війна, ведуться постійні інтриги, боротьба добра зі злом, і до всього цього пробудилися дракони. Врятувати ситуацію зможе тільки Довакин, яким і доведеться керувати гравцеві. На другому місці надійно закріпилася гра Lord of The Fallen. Класичний представник жанру з вибором класу з декількох архетипів, вільну для переміщення картою та безліччю способів прокачування. На третьому місці розташувалася хардкорних і неймовірно складна рольова гра під назвою Dark Souls. Головний герой в ній намагається боротися з темрявою усередині свій душі і попутно битися з величезними чудовиськами. На останньому режимі складності смерть змушує почати гру заново.
ТОП ігор на середній ПК для будь-якого геймераІгри на виживання

У ТОП ігор на середній ПК увійшли кілька примітних проектів жанру "виживання". Очолює список цікава переробка серії Tomb Raider. Цього разу Лара Крофт вирушила в далеку Сибір за одним важливим артефактом, який позбавить близьку людину від хвороби. Тільки от не одну жінку цікавить даний предмет. У холодних локація вона зустріне безліч ворогів, з якими доведеться воювати за допомогою зброї. Виживання також входить в частину ігрового процесу. У категорію "кращі ігри для середніх ПК" жанру "виживання" легко увійшов проект This War Of Mine. Сюжет розповідає про групу цивільних осіб, які намагаються зводити кінці з кінцями в обложеному місті. Вдень не можна виходити з дому, інакше потрапиш під обстріл снайпера, а вночі доводиться шукати всі необхідні ресурси. Атмосфера гри здатна зачепити будь-якого геймера. Завершує рейтинг на перший погляд непримітна розробка The Wild Eight, але зберегти життя серед диких умов неймовірно важко, і тому вона входить в список.
ТОП ігор на середній ПК для будь-якого геймера

Детективи

У жанрі "детективи" два проекти сміливо увійшли в категорію кращі ігри на середній ПК. Список починає оригінальний твір L. A. Noire. Перед користувачами відкривається світ післявоєнного Лос-Анджелеса, де злочини стали буденною справою. Головним персонажем виступає детектив, який був залучений в низку дивного роду злодіянь. За допомогою спеціальної системи розпізнавання емоцій геймерам доведеться робити допити, навчитися читати міміку і стежити за жестами. Процес заманює з перших хвилин. Другою грою, що увійшла в список, є Alan Wake. Історія розповість про знаменитого письменника, який став жертвою власних романів. Атмосфера постійного страху і містичних розслідувань у віддаленому американському містечку заманює з перших хвилин.

Популярі новини
Загрузка...