Віддалене керування ПК з андроїда

1017 0 Новини високих технологій

Є чимало ситуацій, коли вам може знадобитися здійснити керування ПК з андроїда. Наприклад, це стане в нагоді вам, якщо раптом зламається миша або клавіатура або ж вам просто лінь вставати з дивана, а чергова серія улюбленого серіалу як на зло закінчилася. Загалом, ці, а також багато інші проблеми можна вирішити, якщо під рукою є смартфон. З даної статті ви дізнаєтеся про те, які програми допоможуть вам у тому чи іншому випадку. Крім того, тут будуть розглянуті переваги і недоліки кожного з додатків і наведена інша корисна інформація про них.


RemoteDroid

Це справжній ветеран серед програм, що дозволяють здійснювати віддалене управління ПК через андроїд. Додаток не зажадає від вас якихось складних маніпуляцій для налагодження з'єднання. Все що потрібно – це встановити клієнт на свій мобільний девайс, а серверну частину – на комп'ютер.
Віддалене керування ПК з андроїда
У RemoteDroid керування ПК з андроїда здійснюється за аналогією з тачпадом ноутбука. Екран смартфона при цьому ділиться на три частини, одна з яких відповідає за переміщення курсору по екрану, а дві інші – за ліву та праву клавіші миші відповідно. Крім того, можна викликати віртуальну клавіатуру і набирати за допомогою неї текст. З недоліків, мабуть, можна виділити лише незручну налаштування чутливості сенсора. Щоб внесені зміни набули чинності, вам необхідно буде кожен раз перепідключати смартфон до комп'ютера.

Wi-Fi Mouse

Багато користувачів вважають, що ця програма для управління ПК з андроїда є кращою в своєму роді. З'єднання тут здійснюється за допомогою Wi-Fi, і налаштувати його досить просто. При бажанні ви можете зробити так, щоб смартфон підключався до комп'ютера автоматично.


Інтерфейс Wi-Fi Mouse емулює стандартний тачпад ноутбука і не має яких-небудь особливостей. Але зате програма порадує вас своїми додатковими функціями. Наприклад, ви можете використовувати її як клавіатуру, яка підтримує повний набір стандартних команд і хоткея. Крім того, в додатку є гарячі клавіші для управління мультимедійним програвачем і інші корисні можливості.
Віддалене керування ПК з андроїда
Недолік Wi-Fi Mouse виражається в тому, що через певний час почне з'являтися настирлива табличка з пропозицією придбати платну версію програми. Не критично, але все ж іноді дратує.

Monect Portable

Дана програма дозволить вам не тільки здійснювати управління ПК з андроїда, але ще і замінить собою геймпад і трекбол (робота з мультимедійним програвачем). Загалом, ідеальний вибір для геймерів і меломанів. Додаток дуже просто налаштувати, а потім і розібратися в його основних функціях. Якщо говорити про стандартні можливості, то тут Monext Portable практично нічим не відрізняється від звичайного тачпада. Але як тільки ви почнете розбиратися в програмі поглиблено, то відразу виявите такі корисні фішки, як підтримка швидких клавіш, нескладні макроси, а також можливість міняти розкладку віртуальної клавіатури при необхідності. Мінусом програми є реклама, то і справа мозолящая очі. Проблема вирішується придбанням платній версії, що не кожен користувач може собі дозволити.

Microsoft Remote Desktop

Фірмова програма від Microsoft, що дозволяє налагоджувати керування ПК з телефону-андроїда. Перевагою утиліти є те, що вам не потрібно встановлювати серверну частину на комп'ютер, а всі налаштування з'єднання зводяться до включення режиму віддаленого доступу.
Віддалене керування ПК з андроїда
Програма повністю емулює робочий стіл вашого ПК, що відкриває вам доступ не тільки до примітивних функцій типу набору тексту або запуску файлів, але ще й дозволяє виконувати складні операції з папками. Крім того, управління ПК через андроїд можна здійснювати без необхідності дивитися на монітор, а це може собі дозволити далеко не кожен додаток. До жаль, Windows Remote Desktop працює тільки з комп'ютерами, на яких встановлена операційна система Windows 7 або вище. У деяких випадках це обмеження буде критичним, так як багато користувачів все ще застосовують XP або ж зовсім воліють ОС не від Microsoft.

TeamViewer

Це дуже популярна програма. Управління ПК через андроїд тут встановлюється через Wi-Fi, а настройка з'єднання при належному умінні займе у вас не більше хвилини. Додаток повністю емулює робочий стіл комп'ютера на екрані вашого смартфона і дозволяє отримувати доступ до будь-яких файлів, що зберігаються на жорсткому диску.
Віддалене керування ПК з андроїда
Не можна не згадати такі функції програми, як вбудований чат і відео. Крім того, через TeamViewer ви можете легко передавати файли з комп'ютера на смартфон, так і назад. Простіше кажучи, додаток дозволяє не тільки здійснювати віддалене управління ПК з андроїда, але ще й володіє широким набором додаткових інструментів. Недоліком TeamViewer є складність освоєння всіх функцій для непідготовленого користувача. Втім, більшість з них може так ніколи і не знадобитися.

Splashtop 2

Це чергова корисна програма, основним призначенням якої є управління ПК через телефон-андроїд. До переваг даної програми можна віднести простоту, а також високу швидкість роботи. Splashtop 2 відображає робочий стіл комп'ютера на екрані телефону в реальному часі. Це дозволяє працювати з файлами, дивитися відео чи слухати музику, а в деяких випадках навіть грати в нескладні ігри. Ще одна унікальна можливість програми – це передача відео високої якості з комп'ютера на телефон у режимі онлайн. Правда, далеко не кожен девайс впорається з цим, але все ж функція дуже корисна.
Також варто згадати, що існує преміум-версія програми, яка володіє розширеним функціоналом. Приміром, у ній можна управляти комп'ютером не тільки за допомогою Wi-Fi, але ще й через 3G або 4G. Мінус Splashtop 2 – це обмеження на кількість комп'ютерів, до яких можна підключитися. Проблема існує тільки у безкоштовної версії програми і вирішується покупкою преміум-підписки.

PocketCloud

Це ще одна безкоштовна програма, в якій реалізовано віддалене керування ПК з андроїда. Додаток дозволяє вам самостійно вибирати тип підключення, а потім проектує робочий стіл комп'ютера на екран вашого смартфона. До речі, найпростіше встановити з'єднання за допомогою свого облікового запису Google.
Віддалене керування ПК з андроїда
З особливостей програми можна виділити наявність спеціального колеса навігації. У ньому представлені різноманітні функції, які дозволяють вам в один клік доступ до медіафайлів, наблизити або віддалити певну область на екрані, згорнути вікно і багато іншого. Крім того, програма підтримує ряд налаштувань, що дозволяють поліпшити або, навпаки, погіршити якість зображення на віртуальному робочому столі. Недоліків у PocketCloud кілька. Перш за все, програма працює тільки з операційними системами Mac і Windows, так що користувачам, які віддають перевагу Linux, вона не підійде. Крім цього, безкоштовна версія програми дозволяє встановлювати з'єднання лише з одним комп'ютером.

Перейти Робочого

Це цікавий додаток, що не уступає по своїй функціональності вищезазначеного TeamViewer. Тут управління ПК з телефону-андроїда здійснюється через Wi-Fi, так що доступ до робочого столу ви зможете отримати з будь-якого місця, де є інтернет. Програма підтримує різні жести для швидкого доступу до тих чи інших папок, вміє працювати з декількома моніторами, а також дозволяє вільно дивитися відео у високому дозволі. Ще одна цікава особливість програми – це підтримка мишки і клавіатури, підключених до вашого Android-девайсу.
Віддалене керування ПК з андроїда
Недолік Jump Desktop полягає в тому, що програма платна, а ознайомлювальної версії просто не існує. Можливо, що саме з-за цього утиліта не отримала широкого розповсюдження.

Unified Remote

Програма дозволяє здійснювати керування ПК з андроїда, але все ж в більшій мірі вона підійде для того, щоб використовувати смартфон в якості пульта дистанційного керування. У програмі передбачено кілька режимів, що дозволяють працювати з відеофайлами (запуск, пауза, перемотування), зображеннями (масштабування), аудіофайлами (перемотування, відтворення), а також регулювати гучність. Щоб почати роботу з Unified Remote, вам потрібно буде попередньо встановити серверну частину на комп'ютер. В іншому процес налаштування програми нескладний і не забере у вас багато часу. Зверніть увагу, що існує дві версії Unified Remote. Платна, на відміну від безкоштовної підтримує голосове управління. До недоліків програми можна віднести хіба що небагатий набір функцій, порівняно з найближчими аналогами.

ThinVNC

Це цікава програма з незвичайним способом реалізації віддаленого управління. Особливість програми полягає в тому, що вам не потрібно буде встановлювати його на свій смартфон. Достатньо просто запустити серверну частину на комп'ютері і ввести спеціальний адресу у браузері телефону. Після цього ви отримаєте повний доступ до робочого столу вашого ПК.
Віддалене керування ПК з андроїда
Перевагою програми є те, що її працездатність не залежить від версії ОС «Андроїд», встановленої на вашому смартфоні. Всі дії виконуються у вікні браузера, а швидкість роботи повністю залежить від якості інтернет-з'єднання. Недоліком ThinVNC, як не дивно, є управління комп'ютером через браузер. На девайсах з маленькими дисплеями не дуже зручно робити це, а які-небудь спеціальні можливості, які полегшують взаємодію з файлами і папками, відсутні.

Популярі новини
Загрузка...