Новини високих технологій
» » Способи, як написати римські цифри у "Ворді"

Способи, як написати римські цифри у "Ворді"

2-03-2017, 15:50
8 700
Кожен з нас звик користуватися арабськими цифрами, так як сьогодні вони найбільш поширені. Римські використовуються рідше. Однак іноді доводиться згадувати їх. Наприклад, століття все ж варто писати римськими цифрами. Але на жаль, не кожен знає, як це зробити. Які комбінації потрібно набрати на клавіатурі? У цій статті ми поговоримо про те, як написати римські цифри у "Ворді" за допомогою різних способів. Всього в статті буде представлено чотири варіанти. Рекомендується дочитати її до кінця, що в результаті допоможе визначитися, який спосіб найбільш зручний вам.


З допомогою клавіатури

Перший спосіб, який будемо розглядати, вважається найбільш простим і швидким. Введення римських цифр відбувається безпосередньо натисканням певних клавіш. Давайте розберемося, як написати римські цифри у "Ворді", використовуючи клавіатуру.
Знання того, як виглядають римські цифри, досить, щоб зрозуміти, як їх вводити. Справа в тому, що хоча римських цифр на клавіатурі ні, є латинські літери. Їх і можна використовувати замість цифр. Наприклад, якщо ви хочете поставити римське число "5", ви можете використовувати латинську букву "V", "10" - "X". Так, якщо вам треба написати двадцять перше століття, то це буде виглядати так: "XXI століття". Суть зрозуміла, головне - не забувайте перемикатися на англійську розкладку клавіатури і використовувати SHIFT при написанні цифр.

З допомогою CTRL + F9

Ми розібралися в тому, як написати римські цифри у "Ворді", використовуючи латинський алфавіт. Але, як говорилося вище, існує ще три способу. Переходимо до наступного. Він полягає в тому, що ми будемо використовувати код полів.


Щоб його викликати, натисніть сполучення клавіш CTRL + F9 - з'являться дві фігурні дужки. Між ними потрібно написати вираз: "=[Число]*Roman", де замість змінної "Число", ввести значення, використовуючи арабські цифри. Після того як ви це зробите, натисніть F9 і число сама перетворюється в римські цифри. Цей спосіб відмінно підійде тим людям, які не знають, як правильно пишуться арабські цифри. При цьому можна вводити великі числа, а правильне їх написання практично ніхто не знає. Це був другий відповідь на питання про те, як написати римські цифри у "Ворді". Ці два способи належать до найбільш поширених і широко відомим. Їх застосовують повсюдно, чого не скажеш про ті, що будуть розглянуті далі.

З допомогою таблиці з символами

Якщо ви ставите питанням: "Де у "Ворді" римські цифри?", то для вас є відповідь - у таблиці символів. Якщо ж ви не знаєте, як її відкрити, то зараз ми поговоримо про це. Спочатку перейдіть у вкладку "Вставка", якщо ви знаходитеся не на ній. Тепер у стрічці інструментів вам потрібно відшукати значок "Символ" - натисніть на нього. З'явиться підменю, в якому є деякий наявність символів, але щоб відкрити повноцінну таблицю, натисніть "Інші символи". Тепер вам потрібно відшукати латинський алфавіт. Щоб зробити це швидше, скористайтесь випадаючим списком "Набір". У ньому найперша рядок - "основна латиниця". Виберете її. Тепер зі списку символів знайдіть "V", "X", "I", "L", "C" і "M". Вибравши потрібний, натисніть кнопку "Вставити", і символи з'являться в документі.

З допомогою ALT-коду

Вставляти римські цифри з допомогою таблиці з символами досить довго. Та й у цілому цей спосіб нічим не відрізняється від першого. При цьому вимагає більше часу. Зараз ми розглянемо спосіб з використанням ALT-коду. З допомогою цієї функції можна швидко вписати потрібну цифру. Отже, для того щоб це зробити, необхідно знати безпосередньо сам код і те, як його вставляти. Про все по порядку. Ось коди римських цифр: 67 - C. 73 - I. 76 - L. 77 - M. 86 - V. 88 - X.
Знаючи код, можна швидко вставити його в будь-який рядок документа. Для цього затисніть клавішу ALT і, не відпускаючи її, почніть вводити код потрібної вам римської цифри. Після того як ви ввели його, відпустіть клавішу ALT - з'явиться римське число. Таким чином, можна вводити не тільки римські цифри у "Ворді" 2007 року, але і за межами цієї програми. Тобто де завгодно.
Цікаво по темі
Як у "Ворді" ставити лапки ялинкою
Як у "Ворді" ставити лапки ялинкою
У даній статті ми розповімо, як ставити лапки ялинкою в "Ворді". Розповімо всі відомі способи їх вставки. Також розповімо, де на клавіатурі лапки
Як поміняти мову в Bluestacks на англійську: докладна інструкція
Як поміняти мову в Bluestacks на англійську: докладна інструкція
Для операційної системи Android було створено безліч цікавих ігор і додатків. Перелік нових програм постійно поповнюється. Тому багато власників
Як писати римські цифри у "Ворді"
Як писати римські цифри у "Ворді"
Всі ми звикли користуватися арабськими цифрами - 123 і т. д. Але все ж, є необхідність писати і римські I, II, III і так далі. Наприклад, коли ми
Три способи, як у "Ворді" поставити квадратні дужки
Три способи, як у "Ворді" поставити квадратні дужки
Про те, як у "Ворді" поставити квадратні дужки на клавіатурі, знає практично кожен. Але є ще безліч ...
Як зробити на клавіатурі квадратні дужки: кілька способів
Як зробити на клавіатурі квадратні дужки: кілька способів
Напевно, запитувати в людини, чи він знає, як поставити квадратні дужки на клавіатурі - це щонайменше ...
Всі способи, як поставити галочку в "Ворді"
Всі способи, як поставити галочку в "Ворді"
Робота з програмою "Ворд" може бути найрізноманітнішою. Часом вам необхідно надрукувати сухий текст, в інший раз ви будете працювати з зображеннями в