Новини високих технологій
» » Завантаження Adobe Flash Player. Особливості установки онлайн і офлайн версій

Завантаження Adobe Flash Player. Особливості установки онлайн і офлайн версій

12-11-2018, 16:02
473
Незважаючи на те що HTML5 активно витісняє Flash з всесвітньої мережі, а ІТ-гіганти на зразок Google і йому подібних активно розробки цього мови розмітки підтримують, остаточно поставивши хрест на старій технології, скидати з рахунків дітище Macromedia ще рано. Багато веб-ресурси досі продовжують використовувати "Флеш" багато в чому завдяки роками встановленим стандартам. Тому зараз завантаження Adobe Flash Player і його установка - все ще необхідні умови як відтворення мультимедіа-вмісту на чималій кількості сайтів, так і для запуску багатьох популярних флеш-ігор.

Онлайн-установка

Програма доступна безкоштовно кожному користувачеві різних операційних систем. Достатньо перейти на офіційний сайт виробника, де Центр завантаження Adobe Flash Player справить автовизначення операційної системи, встановленого в системі мови, версії браузера, а також сформує посилання на завантаження інтернет-установника.


Параметри установки

При бажанні користувач може встановити додаткове програмне забезпечення (найчастіше це браузер Гугл Хром"). Можна галочки залишити, погодившись з установкою, але можна і зняти, відмовившись від неї. Після натискання великої жовтої кнопки "Завантажити" файл інсталятора буде завантажено на комп'ютер, після чого його потрібно буде запустити вручну. Браузер варто закрити відразу: при запущеному інтернет-браузері установка перерветься з вимогою її закрити. Обсяг завантажуваних файлів невеликий, тому завантажуються, розпаковуються і встановлюються вони досить швидко навіть на "слабких" комп'ютерах. В процесі установки можна буде вибрати один з варіантів відновлення: Оновлювати автоматично (зрозуміло, виробник рекомендує вибрати саме цей варіант). Повідомляти про нові версії. Не перевіряти оновлення взагалі. Коли установка завершиться, система автоматично закриє вікно, а заодно і видалить файл-інсталятор. Отже, завантаження Adobe Flash Player останньої версії завершена. Роботу можна починати без перезавантаження комп'ютера.


Користувачам Chrome (починаючи з версії 54 від жовтня 2016 року) всі ці операції робити не доведеться, оскільки плагін в браузері "Гугл Хром" вже встановлено, і оновлюється, відповідно, разом з самим інтернет-браузером.

Офлайн-установка

Далеко не завжди підійде користувачам онлайн-установка продукту Adobe. Найчастіше це розробники програмного забезпечення, яким необхідно мати доступ до різних версій використовуваних плагінів в силу різних технічних причин. Проте це можуть бути і художники, декоратори, так і прості користувачі, які вирішили пограти в одну з офлайн флеш-ігор. У тих випадках, коли мова йде про завантаження Adobe Flash Player для подальшої установки на інший пристрій, що по тим або іншим причинам не підключений до інтернету, слід скористатися спеціальним розділом офіційного сайту Adobe. Компанія цей розділ намагається не афішувати, активно просуваючи саме веб-встановлення свого продукту, однак він відкритий і доступний за посиланням. На цій сторінці можна здійснити завантаження Adobe Flash Player будь архівної версії, в тому числі і Flash Player 2 однією з найбільш ранніх. Крім того, тут же доступні версії для операційної системи Андроїд, починаючи від Donut і закінчуючи Ice Cream Sandwich.

Особливості роботи на Android-пристроях

Слід враховувати, що андроїд-гаджети з операційними системами 4.1 і вище флеш більше не підтримують, в магазині додатків завантаження флеш-програвача офіційно заблокована. Та ж ситуація і з популярними андроїд-браузерами, доступними для скачування в Play Market: плагін в них може працювати некоректно або не працювати взагалі. Для повноцінного перегляду сайтів з флеш-анімацією з мобільного пристрою користувачеві доведеться перебрати кілька варіантів з наявних в магазині додатків або скористатися доопрацьованими ентузіастами програмами, які можна відшукати на відповідних ресурсах.
Цікаво по темі
Adobe Shockwave Player – що це? Опис і установка додатка
Adobe Shockwave Player – що це? Опис і установка додатка
Adobe Shockwave Player – що це? Про даному додатку чули багато, але далеко не кожен знає, що собою являє це програмне забезпечення. Насправді все не
Чотири способи, як розблокувати плагін Adobe Flash Player
Чотири способи, як розблокувати плагін Adobe Flash Player
Деяке програмне забезпечення може отримувати оновлення мало не щотижня, що досить часто в порівнянні з деякими іншими. Через цього можуть траплятися
Що робити, якщо Adobe Flash Player застарів
Що робити, якщо Adobe Flash Player застарів
Помилка Adobe Flash Player може з'являтися, якщо версія плагіна застаріла, тому необхідно періодично перевіряти вихід нових оновлень. У статті буде
Докладно про те, як включити "Флеш Плеєр" в "Яндекс. Браузері"
Докладно про те, як включити "Флеш Плеєр" в "Яндекс. Браузері"
У наведеній нижче статті піде мова про те, як включити «Флеш Плеєр» в «Яндекс. Браузері», щоб завжди можна було подивитися будь-яку відеозапис без
Adobe Flash Player: як включити. Детальна інструкція
Adobe Flash Player: як включити. Детальна інструкція
Майже кожен користувач стикався з програмою під назвою Adobe Flash Player. Як включити її? Що для цього ...
Як запустити Adobe Flash Player: поради та рекомендації
Як запустити Adobe Flash Player: поради та рекомендації
Adobe Flash Player - плагін, необхідний для роботи браузерів. У даній статті буде розказано про те, як його запустити.