Як встановити ModLoader: інструкція для Terraria

258 0 Новини високих технологій

У багатьох іграх для кращої стабільності модифікацій бажано використовувати спеціальні програми, через які і встановлюються додаткові файли. Однією з таких утиліт є ModLoader. З програмою знайомі ті, хто любить встановлювати моди на GTA: San Andreas, Oblivion, Skyrim, Terraria і подібні ігри, які легко піддаються змінам з боку аматорських доповнень. У статті ви дізнаєтесь, як встановити ModLoader для гри і як ним користуватися.

Як встановити ModLoader: інструкція для Terraria

Де скачати?

У цього програмного забезпечення є свій сайт і форум, на якому ви можете читати про нововведення і завантажувати нові версії софта. На жаль, сервіс тільки англійською мовою, але навіть самих базових знань вистачить для того, скачати необхідні файли з форуму.


Процедура установки

Спочатку розглянемо процес інсталяції самої програми. Перед цим гра повинна бути встановлена на комп'ютер. Ігрові файли (у нашому випадку від "Террарии") повинні розташовуватися в папці Steam, якщо мова йде про ліцензії. Тепер необхідно завантажити файли програми ModLoader і скопіювати їх в кореневий каталог гри. Не забудьте встановити актуальний патч для програми, якщо використовуєте ліцензійну копію, оскільки гра постійно оновлюється. Так як корисність і гра запускаються з однойменного виконавчого файлу, вам необхідно змінити назву одного з них. Наприклад, запуск оригінальної гри буде здійснюватися за допомогою файлу terraria_license.exe, а включення версії з модифікаціями з допомогою terraria.exe. Зробити це потрібно обов'язково, інакше ви не зможете зберігати два лаунчер в одній директорії. А також при включенні буде з'являтися звичайна версія гри, оскільки файл буде замінено. Тепер ви знаєте, як встановити ModLoader на "Террарию". Приблизно таким же способом можна інсталювати утиліту на будь-яку іншу відповідну гру. Наприклад, великою популярністю у моддерів користується серія GTA.


Як встановити ModLoader: інструкція для Terraria

Інсталяція на піратську версію

Для тих, хто не купував ліцензійну копію і грає через піратську версію, інструкція також підходить повністю. Єдина відмінність - це шлях до папки, в якій встановлена Terraria. Якщо ліцензійна версія розташовується в папці SteamLibrary за замовчуванням, то "піратка" знаходиться там, куди ви її самі встановили. ModLoader інсталюється так само. Розпаковується архів з файлами програми і копіюється в кореневий каталог, а перед цим змінюється назвою лаунчер Terraria.
Як встановити ModLoader: інструкція для Terraria

Як встановити моди в ModLoader?

З самою установкою софта розібралися, тепер переходимо до інсталяції модифікацій. В цьому випадку є два шляхи, які описані нижче:
  • Автоматична установка. В цьому випадку все досить просто. Вам необхідно запустити гру через лаунчер, який встановився разом з програмою. Вже в ньому гравець повинен вибирати, що йому сподобалися модифікації і завантажувати. Після чого вони будуть встановлені автоматично.
  • Ручна установка. Цей спосіб актуальне в тому випадку, якщо ви натрапили на цікаву модифікацію, завантажили її на сторонньому сайті і хочете встановити в ModLoader самостійно. Тоді вам необхідно скопіювати файли мода і вставити їх в папку ModLoaderr/Mods. Вона знаходиться в стандартному каталозі Windows під назвою "Мої документи", в папці Terraria. Після цього запускають оригінальну гру і з допомогою вбудованого модифікатора вибирають потрібний додаток.
  • Тепер ви знаєте, як встановити ModLoader і користуватися модифікаціями для гри Terraria за допомогою цієї програми.

    Популярі новини
    Загрузка...