Як дізнатися бітность системи Windows 7 і більш нових версій?

266 0 Новини високих технологій

Бувають випадки, коли для установки потрібних драйверів необхідно дізнатися бітность системи Windows 7 або пізнішої версії. Якщо ж ви не знаєте, який розрядності ваша Windows, інсталяція драйверів може обернутися додатковими проблемами. Потрібно це для того, щоб правильно вибрати потрібну версію програмного забезпечення під вашу операційну систему. Зазвичай, коли в тієї чи іншої програми або драйвера присутній можливість вибрати версію, перед завантаженням вам можуть дати вибрати розрядність системи, на яку буде встановлено програмне забезпечення: 32 або 64 біта. Якщо вказати розрядність не можна, то програма, швидше за все, 32-бітна і підходить вона для абсолютно будь-якої розрядності системи. І зазвичай на сайтах із програмним забезпеченням не представлена інформація про те, як дізнатися бітность системи Windows 7.


Windows 7

Для відповіді на питання про те, як подивитися бітність системи Windows 7 необхідно виконати наступні нескладні дії:
 • На своєму робочому столі натиснути правою кнопкою миші по ярлику "Мій комп'ютер".
 • Вибрати розділ "Властивості".
 • Як дізнатися бітность системи Windows 7 і більш нових версій?
  Вам відкриється меню узагальненої системної інформації, де серед інших властивостей буде і розрядність.

  Windows 8 і 8.1 меню "Пуск"

  У спеціальному меню "Пуск" є об'єкт з ім'ям "Комп'ютер". Далі вам потрібно буде навести на цей об'єкт мишкою, натиснути правою кнопкою комп'ютерної миші. Перед вами відкриється контекстне меню, де необхідно вибрати "Свойства", після натискання на які вам буде представлена інформація про розрядності вашої операційної системи.
  Як дізнатися бітность системи Windows 7 і більш нових версій?

  Як дізнатися розрядність Windows 10

  Можна скористатися попередніми методами або ж вдатися до допомоги меню "Система". Щоб це зробити, досить всього лише перейти в меню "Пуск". Серед різних додатків, що встановлені на вашому комп'ютері і розділ "Система". Натисніть на нього. У вікні буде вся найактуальніша інформація про вашому комп'ютері операційної системи, а також різні налаштування.


  Як дізнатися бітность системи Windows 7 і більш нових версій?

  Windows XP

  Windows XP практично завжди встановлювалася на старі комп'ютери, які не підтримують версію х64. Так що дана розрядність операційної системи Windows практично не була затребувана. Якщо на вашому ПК або ноутбуці встановлена «Віндовс ХР» версії х86 то в запитаних властивості системи даного параметра не буде. А ось якщо у вас встановлена версія х64 то інформація буде представлена вам в цьому розділі.

  Інші способи, якщо у вас не вийшло

  Якщо ці способи не допомогли вам дізнатися бітність windows, то ось ще один варіант дій:
 • переходимо в меню "Пуск";
 • знаходимо рядок пошуку в яку вбиваємо: "система";
 • вибираємо відповідний розділ.
 • Ще один варіант:
 • заходимо в меню "Пуск";
 • переходимо в розділ "Панель управління";
 • вибираємо розділ під назвою "Система".
 • Обидва ці методу підійдуть для того, щоб дізнатися бітність windows 7; 8; 8.1; 10. За їх допомогою ви зможете побачити вікно з властивостями вашої системи. Ось ще один непоганий метод, він також підійде для раніше перерахованих версій Windows:
 • заходимо в меню "Пуск";
 • знаходимо рядок пошуку в яку вбиваємо такий запит: "відомості про систему";
 • відкриваємо даний розділ в результатах пошуку, де знаходимо рядок "Тип".
 • Є два варіанти того, що там буде написано: "х64" - якщо у вас x64 система, або "х86", все досить просто і зрозуміло.

  х64 або х86 - що краще?

  Ви вже знаєте, як дізнатися бітность системи Windows 7 а також 8 і 10 тепер варто розібратися з тим, що ж краще Досить у багатьох перед установкою операційної системи виникає таке питання, адже від розрядності вашої системи дуже багато залежить. Розрядність системи впливає на те, як ваш ПК або ноутбук буде взаємодіяти з процесором і оперативною пам'яттю. х64 версія системи здатна обробити 8 байт (це 64 біта) за 1 такт, х86 - в два рази менше відповідно. Здатний ваш ПК або ноутбук працювати на системі з розрядністю х64 повністю залежить від того, чи підтримує ваш процесор подібну архітектуру. Якщо система 64-бітної розрядності, а додаток, яке там встановлено 32-бітне, то це додаток буде працювати в два рази повільніше, ніж 64-бітний аналог. х86 версія системи Windows не підтримує більше ніж 4 гб оперативної пам'яті. Відповідно, якщо у вашому ПК або ноутбуці встановлено більше ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті, то правильним рішенням буде установка 64-бітної версії Windows. Якщо встановлена ОС Windows розрядністю 64 біта, то при установці програмного забезпечення або драйверів вам слідуємо вибрати версію саме для 64 біт. Якщо ви збираєтеся встановлювати драйвери, то дотримання даного правила обов'язково. Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам у вирішенні питання про те, як дізнатися бітність системи Windows 7 або пізнішої версії.

  Популярі новини
  Загрузка...