Xerox 3250 - солідний принтер від іменитого виробника

394 0 Новини високих технологій

В першу чергу Xerox 3250 націлений на створення підсистеми друку в рамках середніх і великих робочих комп'ютерних груп. Ще одна сфера, в якій можна розкрити потенціал даного друкуючого продукту – це розмножувальні центри. Саме характеристики, відгуки і швидкодію цього лазерного принтера будуть в подальшому розглянуті.

Xerox 3250 - солідний принтер від іменитого виробника

Ніша даного принтера

Принтер Xerox 3250 в першу чергу може похвалитися солідним місячним обсягом друкованих сторінок, максимальне кількість яких може бути одно 50000. Цього точно вистачить для того, щоб організувати повноцінний документообіг в рамках великої робочої групи. Також з позиції ціни цілком виправдано використовувати таке рішення в середній комп'ютерної робочої групи з кількістю системних блоків понад 50.


Ще одне місце, де герой цієї статті може знайти своє застосування – копіювальні центри. Його ресурсів з друку цілком достатньо для того, щоб покрити потреби в монохроматичної друку такої організації. У всіх інших випадках використання подібного лазерного принтера цілком і повністю невиправдано як з технічних причин, так і з економічної точки зору.

Технологія, швидкодія, інтерфейси, картриджі

Xerox 3250 як було зазначено раніше, ґрунтується на лазерній технології друку. Його основними перевагами є висока швидкість виводу (28 сторінок А4 в хвилину при однобічного друку і 14 листів при двосторонній) і дуже великий обсяг друкованих сторінок протягом місяця (до 50000 сторінок). Мінус же в цьому випадку один – низьке значення дозволу (всього 1200Х1200) і з-за цього більш низьку якість виведених зображень у порівнянні зі струменевим методом друку.


До плюсів розглянутого друкуючого продукту можна віднести і перелік інтерфейсів, який представлений відразу двома провідними способами підключення. Основний з них – це порт RJ-45. Він з допомогою витої пари дозволяє підключити принтер до комп'ютерної обчислювальної мережі і за рахунок цього перетворити його в сервер друку. Резервним же комутаційним способом в даній ситуації є USB. При його застосуванні це друкуючий рішення залишається принтером, а всі питання з організацією друку покладаються на ПК, до якого він безпосередньо підключений. Базова модель картриджа в цьому випадку - 106R01373. Він включений в початкову комплектацію принтера. Після покупки він може здійснити висновок 2500 сторінок, але після наступної заправки це число збільшиться до 3500. Також в цьому принтері можна використовувати більш ємний картридж 106R01374 який при повній заправці може надрукувати 5000 сторінок.

Xerox 3250 - солідний принтер від іменитого виробника

Папір

Максимальний розмір друкованої сторінки в цьому випадку дорівнює 297Х210мм. Тобто це звичний найбільш поширений на поточний момент формат А4. Крім нього Xerox 3250 може здійснювати висновок документації та зображень практично на будь-якому стандартному аркуші паперу. Найбільше припустиме в цьому випадку значення щільності становить 160г/м 2 . Тобто розглянутий лазерний принтер може друкувати, наприклад, на ватманах. Найменше значення щільності паперу, на якому можна на такому пристрої друкувати – 60г/м 2 .

Відгуки та реальна вартість

Єдиний недолік в даному випадку – це висока вартість принтера Xerox 3250. Відгуки дійсно акцентують увагу на тому, що 12000 рублів – це достатньо висока ціна для такого пристрою. Але це на перший погляд. Якщо ж детально проаналізувати його технічні специфікації, то стає очевидною виправданість такої ціни. Це друкуючий пристрій здатне виводити документацію у великому обсязі і з непоганим швидкодією, має розширений інтерфейсний набір і може бути успішно використано навіть в рамках великої робочої групи.
Xerox 3250 - солідний принтер від іменитого виробника

Резюме

З урахуванням раніше наведених характеристик і вартості відмінним рішенням для організації підсистеми друку є Xerox 3250. Це одне з найкращих лазерних друкуючих пристроїв в своєму класі.

Популярі новини
Загрузка...