Новини високих технологій
» » Як можна оновити Shockwave Flash: поради та рекомендації

Як можна оновити Shockwave Flash: поради та рекомендації

3-06-2018, 23:39
700
Інтернет-оглядачі та їх компоненти іноді доводиться оновлювати. Це необхідно для підтримки відповідного програмного забезпечення в справному стані. Як можна оновити Shockwave Flash? Що потрібно для реалізації поставленого завдання в тому або іншому випадку?

Через сайт

Оновити Shockwave Flash можна по-різному. Приміром, через офіційний сайт сервісу. У всіх інтернет-браузерах операція здійснюється однаково. Користувачу потрібно виконати такі маніпуляції: Зайти на офіційний сайт "Адоб Флеш Плеєра". Зробити це необхідно в браузері, в якому потрібно замінити плагін. Натиснути на кнопку "Скачати і встановити". Перед цим потрібно уважно вивчити інформацію на екрані. В балці вибору операції буде дана можливість завантаження та ініціалізації додаткового ПО. Дочекатися завершення завантаження інсталяційного файлу. Запустити його. Як правило, можна зробити це прямо з браузера. Закрити активний інтернет-оглядач. Слідувати підказкам майстра ініціалізації. Як тільки буде встановлена нова версія "Флеш Плеєра", автоматично заміниться "Шоквэйв". Тепер зрозуміло, як можна оновити Shockwave Flash. Але це тільки один з декількох варіантів розвитку подій.


"Хром" і "Яндекс"

Далі розглянемо ще кілька пропозицій. Справа все в тому, що у Google Chrome і Yandex.Browser допускається інше рішення поставленої задачі. В цих інтернет-браузерах Shockwave Flash оновити можна разом із заміною версії самого браузера. Допускається автоматичне (у тому числі за допомогою налаштувань) і ручне оновлення. У другому випадку потрібно знайти останню версію браузера, завантажити і встановити його. Зупинятися на цьому методі не будемо. Оновити Shockwave Flash в "Хромі" або "Яндексі" пропонується таким чином: Здійснити запуск згаданого вище програмного забезпечення. Заглянути в головне меню браузера. Відкрити розділ "Про програму". Іноді відповідний пункт меню знаходиться у вкладці "Довідка". Вивчити інформацію, виведену на екран. При підключенні до Мережі вам може бути запропоновано оновлення браузера. Якщо це сталося, варто погодитися з операцією і слідувати вказівкам на моніторі. Вже через кілька хвилин браузер і вшиті в нього компоненти ("Адоб Флеш" в тому числі) будуть оновлені.


"Опера" і "Мозила"

Оновити плагін Shockwave Flash в "Опері" або "Мозілі" теж не так вже й важко. Зазвичай нові версії ПО завантажуються автоматично при підключенні до інтернету.
Якщо цього не сталося, користувачеві належить діяти так: Зайти в "Панель управління". Виставити відображення дрібних значків. Відкрити Плеєр від "Адоб". Перейти у вкладку "Оновлення". Натиснути на кнопку "Перевірити". Підтвердити ініціалізацію нової версії. Важливо: найкраще клікнути додатково за "Змінити налаштування", а потім виставити опцію "Дозволити установку". Ми з'ясували, як можна оновити Shockwave Flash. Більше ніяких варіантів розвитку подій немає. Навіть школяр зможе впоратися з поставленими завданнями при будь-яких обставин.
Цікаво по темі
Як включити "Флеш Плеєр": поради та інструкції
Як включити "Флеш Плеєр": поради та інструкції
"Флеш Плеєр" - утиліта, з якою знайомий майже кожен користувач ПК. У даній статті буде розказано про те, як включити цей плагін в різних браузерах.
Shockwave Flash не відповідає - що робити? Поради та рекомендації
Shockwave Flash не відповідає - що робити? Поради та рекомендації
Shockwave Flash - важливий плагін для браузера. Іноді користувачі стикаються з тим, що дане ЗА починає виходити з ладу і не відповідати. Що робити в
Що таке плагін Shockwave Flash? Як включити його і усунути неполадки в роботі?
Що таке плагін Shockwave Flash? Як включити його і усунути неполадки в роботі?
Shockwave Flash - відомий плагін для браузерів. Для чого він потрібен? Як включити і вимкнути його? А виправити неполадки в роботі? Відповіді на всі
Adobe Shockwave Player – що це? Опис і установка додатка
Adobe Shockwave Player – що це? Опис і установка додатка
Adobe Shockwave Player – що це? Про даному додатку чули багато, але далеко не кожен знає, що собою являє це програмне забезпечення. Насправді все не
Як можна оновити "Інтернет Експлорер" до 11 версії: поради
Як можна оновити "Інтернет Експлорер" до 11 версії: поради
Браузери - це утиліти, з якими необхідно час від часу проводити деякі роботи. Наприклад, чистити їх кеш, налаштовувати і оновлювати. Старі версії