Як зробити арт в "Фотошопі". Портрет у стилі поп-арт

626 0 Новини високих технологій

Портрет у стилі поп-арт виглядає незвично, цікаво і часто використовується дизайнерами в різних проектах. У його створенні нам допоможе програма «Фотошоп». У цьому уроці будемо користуватися версією російською мовою. Існує кілька способів зробити поп-арт в «Фотошопі». Розглянемо один з найпростіших. В якості джерела можна взяти будь-яку фотографію, у тому числі з тваринами або рослинами. Але найчастіше використовуються зображення людей. Обробити фотографію можна будь-якої якості, але, як показує практика, зручніше працювати з великою роздільною здатністю, близько 300 пікселів. В «Фотошопі» набагато легше обробляти якісний вихідний.

Початок роботи в програмі

Для початку виберемо зображення для обробки, щоб перетворити його в арт-об'єкт. Потім створюємо новий документ, вибравши в меню «Файл» відповідний пункт. У вікні встановлюємо його розмір - 1400 х 1200 пікселів, роздільна здатність – 300 пікселів. Такий розмір підійде для роздруківки майбутнього плаката. Фон залишаємо білим. Натискаємо кнопку «ok». Перетягує на новий файл зображення з портретом і розтягуємо його до потрібного розміру, утримуючи клавішу Shift, враховуючи, що по краях плаката буде рамка.


Як зробити арт в "Фотошопі". Портрет у стилі поп-арт

Як виділити об'єкт

Виділяємо фігуру людини за допомогою інструмент «Швидке виділення». Перейти на інструмент «Швидке виділення» можна, натиснувши клавішу W. У налаштуваннях виставляємо розмір – 4 пікселя. Якщо фон світлий, проблем при цьому виникнути не повинно. При недостатній контрастності виділяємо всі ділянки по черзі і видаляємо клавішею Delete. Перед тим як зробити арт в «Фотошопі», потрібно виправити всі недоліки. Прибрати зайве виділення можна тим же інструментом, але з затиснутою клавішею Alt. Якщо по контуру об'єкта виникнуть спотворення, виправити їх можна за допомогою маски шару або інструмента «Ластик» з максимальною жорсткістю і непрозорістю. Переміщатися по зображенню найзручніше, затискаючи пробіл і перетягуючи об'єкт лівою кнопкою миші.


Як зробити арт в "Фотошопі". Портрет у стилі поп-арт

Робота з фільтрами

Перед тим як зробити арт-портрет в «Фотошопі», готуємо об'єкт. Для цього натискаємо правою кнопкою миші по картинці і копіюємо виділення на новий шар, використовуючи меню «Виділення». Відключаємо видимість фону і обесцвечиваем об'єкт, використовуючи поєднання клавіш Ctrl+Shift+U. На наступному кроці нашого уроку про те, як зробити портрет «поп-арт» в «Фотошопі», нам потрібно застосувати до зображення спеціальний фільтр. Переходимо в меню «Фільтр», вибираємо пункт «Галерея фільтрів» та у вкладці «Імітація» знаходимо «Окреслені краю». У параметрах вказуємо наступні значення: «Інтенсивність» - 0 «Пастеризація» - 2. Другий пункт ви можете змінювати на свій розсуд, вибираючи оптимальні параметри для конкретного зображення. Застосовуємо фільтр і закриваємо вікно. До поточного шару додаємо коригуючий зі значенням «Пастеризація». Зробити це можна в меню шарів, натиснувши на круглий чорно-білий значок. У параметрах виставляємо значення «20» і приховуємо палітру. Значення пастеризації також можна змінювати, орієнтуючись на якість зображення. Бажано вибирати параметри з найменшою кількістю шуму.
Як зробити арт в "Фотошопі". Портрет у стилі поп-арт

Заливка кольором

Перед тим як зробити арт в «Фотошопі CS6» або будь-який інший версії програми, потрібно розфарбувати його в потрібні кольори. Створюємо новий коригувальний шар, на цей раз зі значенням «Карта градієнта», і викликаємо вікно редактора. В ньому вибираємо будь-який вподобаний градієнт і встановлюємо власні кольори:
 • на позиції 0% - темно-синій;
 • на позиції 25% - темно-червоний;
 • на позиції 50% - світло-синій;
 • на позиції 75% - нейтральний помаранчевий.
 • Копіюємо код нейтрального помаранчевого кольору і вставляємо його значення замість останнього відтінку. Кольори можна змінювати на свій смак, але важливо вибирати поєднуються відтінки.
  Як зробити арт в "Фотошопі". Портрет у стилі поп-арт

  Додавання текстури

  Зробити арт в «Фотошопі», як у професіонала, який допоможе застосування фільтрів. На деяких портретах в цьому стилі, красиво виглядають текстурні елементи. Тому перед тим, як зробити арт в «Фотошопі», додамо текстуру до одного з відтінків на обличчі людини. Переходимо на шар з об'єктом і за допомогою інструмента «Чарівна паличка» виділяємо особа. Потім створюємо новий порожній шар і додаємо йому маску. Заливаємо шар сірим кольором з непрозорістю 50 %. Для цього на палітрі кольорів встановлюємо значення «B» - 50 %, а інші параметри обнуляем. Застосовуємо дію, закриваємо вікно і заливаємо кольором зображення, використовуючи поєднання клавіш Alt+Delete. В меню «Фільтр» вибираємо «Галерею фільтрів» та у вкладці «Ескіз» вибираємо «Напівтоновий візерунок». Контрастність ставимо на максимум, розмір зводимо до нуля, Тип візерунка» - лінія. Тепер на обличчі з'явиться ефект смугастості.
  Як зробити арт в "Фотошопі". Портрет у стилі поп-арт

  Створення рамки навколо постера

  Тепер нам потрібно попрацювати над фото і створити рамку. Закріплюємо коригувальні шари і шар з текстурою над портретом, щоб вони не зміщувалися. Для цього просто клікаємо по верствам, утримуючи затиснутою клавішу Alt, а шар з фігурою перетягуємо вниз. Інструментом "Виділення" малюємо прямокутник, права сторона якого повинна розташовуватися точно посередині фотографії. Потім за допомогою піпетки вибираємо темно-синій колір і заливаємо їх виділення. Таким же чином робимо і з другою частиною фону, заливаючи його темно-червоний колір. Знімаємо виділення-Ctrl+D. Тепер переходимо на самий верхній шар з картою градієнта і створюємо новий шар. Виділяємо його цілком, переходимо в меню «Виділення» і вибираємо пункт «Змінити». У вікні ставимо значення «Стиснути на 45 пікселів». Робимо інверсію виділеної області, використовуючи поєднання клавіш Ctrl+Shift+I. В панелі вибираємо світло-жовтий відтінок і заливаємо рамку, натиснувши Alt+Delete. Знімаємо виділення за допомогою Ctrl+D. Тепер ви знаєте, як зробити арт в «Фотошопі».

  Популярі новини
  Загрузка...