Новини високих технологій
» » Як змінити обліковий запис Windows 10: найпоширеніші ситуації і найпростіші рішення

Як змінити обліковий запис Windows 10: найпоширеніші ситуації і найпростіші рішення

24-01-2018, 13:14
1 549
Досить часто користувачам Windows-систем доводиться займатися зміною реєстраційних записів. В даному випадку мова про «учетках» Microsoft не йде. Основні питання, пов'язані з тим, як змінити обліковий запис Windows 10 будуть стосуватися виключно локальних реєстрацій. Однак тут потрібно відштовхуватися виключно від конкретної ситуації, оскільки основних рішень може бути кілька.

Як змінити обліковий запис Windows 10 за допомогою стандартних процедур?

Почнемо з того, що зміна реєстраційного запису може мати на увазі, принаймні, два варіанти дій: вихід і вхід під іншою реєстрацією або зміна даних самої «закладки».


Найпростіше, що можна зробити в першому випадку, - просто використовувати меню «Пуск» з вибором виходу з системи, але тільки за умови того, що на одному комп'ютерному терміналі є кілька реєстрацій (в іншому випадку подібна рядок в основному меню буде відсутня). Але навіть в такій ситуації можна скористатися верхнім регістром основного меню налаштувань, де вибирається пункт виходу.
Що стосується власних налаштувань, для цього можна застосувати стандартний розділ параметрів, у якому вибирається група налаштувань облікових записів. Тут можна поміняти власні дані, налаштувати параметри входу, додати користувачів в розділ сім'ї і т. д., а також встановити режим входу в систему не під локальної реєстрацією, а під «учеткой» Microsoft. Для чого це потрібно? В принципі, особливої різниці при вході в систему немає. Але ось при використанні саме «майкрософтовской» реєстрації користувач відразу ж отримує наявність певних прав, які реєстрацією локальної можуть бути і не передбачені. Крім того, тут ще можна відзначити і наявність доступу до додаткових сервісів, які вбудовані в саму операційну систему, але можуть бути заблоковані для локальної реєстрації (той же доступ до «Магазину»). Але, оскільки, такі ситуації не розглядаються, перейдемо до практичних заходів по визначенню дій саме для локальних реєстрацій.


Як змінити локальний обліковий запис Windows 10 через «Панель управління»?

Більш зрозумілим для всіх методом є використання відповідного розділу «Панелі управління», яку можна викликати через ПКМ на кнопці пуску або через безпосереднє введення команди control в консолі «Виконати».
В питанні того, як змінити обліковий запис Windows 10 слід відштовхуватися від класичного варіанта, який передбачає вхід у відповідне меню панелі з переходом або до власної реєстрації, або до управління іншого облікового запису. Що в першому, що в другому випадку можна поміняти абсолютно всі параметри, аж до логіна і пароля, але тільки в тому випадку, якщо вхід у систему здійснено на рівні адміністратора. Однак це абсолютно не означає, що користувач, що увійшов в систему з власної реєстрації, змінити нічого не може. Використовуючи відповідні доступні настройки, можна змінити ім'я облікового запису в Windows 10 налаштувати використання нового пароля, додати фотографію, яка буде відображатися на вході в систему і т. д.

Налаштування членства в групах

Одним з найбільш цікавих параметрів можна назвати додавання користувачів у групи, коли після цього автоматично або вручну активуються додаткові права та дозволи на доступ до параметрів системи або запуск програм або, скажімо, інсталяційних процесів.
Тут питання того, як змінити обліковий запис Windows 10 вирішується виключно на рівні адміністратора комп'ютера. Для цього через поєднання Win + X необхідно вибрати керування комп'ютером, перейти до розділу локальних користувачів і груп, відкрити папку юзерів і на вкладці членства в групах додати користувачів з наступною перевіркою імен (наприклад, якщо це група адміністраторів).

Короткий підсумок

В принципі, для зміни прав, але не самих реєстраційних записів, можна використати і редактори локальних і групових політик або навіть системний реєстр, але недосвідченим користувачам такий варіант може здатися досить складним, а вищенаведених рішень на перший час вистачить з надлишком. Що ж стосується основного питання, і тут особливих складнощів бути не повинно. У більшості випадків, якщо юзер є сам собі адміністратором (єдиним зареєстрованим користувачем в системі, не рахуючи суперадміністратора), можна використовувати або меню параметрів, або розділ управління «учетками» з «Панелі управління», що виглядає більш простим і привабливим. Ніякі інші методи, крім використання інструментарію самої операційної системи в даному випадку не працюють. Так що, якщо користувачеві пропонується використовувати якісь сторонні утиліти, можете бути абсолютно впевнені, що це фейк чистої води.
Цікаво по темі
Як створити обліковий запис на телефоні: покрокова інструкція. Вхід, видалення, розблокування
Як створити обліковий запис на телефоні: покрокова інструкція. Вхід, видалення, розблокування
Чим корисна приєднання телефону до "Гугл"-аккаунту? Покрокова інструкція створення на телефоні. Як це зробити за допомогою ПК? Вхід, видалення,
Як додати користувача в Windows 10: кілька простих правил
Як додати користувача в Windows 10: кілька простих правил
Іноді навіть на домашніх комп'ютерах виникає необхідність вирішення проблеми того, як додати користувача в Windows 10. Зробити це можна за допомогою
Як додати обліковий запис Windows 10: кілька простих способів
Як додати обліковий запис Windows 10: кілька простих способів
Само собою зрозуміло, що на одному комп'ютерному терміналі може працювати кілька зареєстрованих користувачів, для яких використовуються спеціальні
Як видалити обліковий запис на Windows 8: найпростіші рішення
Як видалити обліковий запис на Windows 8: найпростіші рішення
Якщо з якихось причин користувач восьмої версії Windows або модифікації 8.1 вирішує, що вхід в систему за допомогою облікового запису йому не