Програма відновлення файлів після видалення

451 0 Новини високих технологій

Користувач часто стикається з відновленням файлів після видалення. Причин цього може бути багато. Хтось випадково відформатував флешку, видалив робочу папку з жорсткого диска. У когось віруси з'їли всі особисті дані з мобільного телефону. Так чи інакше просунутий користувач дуже часто зустрічається з такою проблемою. Тому знати програми відновлення файлів після видалення дуже важливо.

Головне питання

Звичайно, втратити всі особисті дані - це дуже неприємно. Тому, видаливши щось важливе, користувач відразу кидається в інтернет у пошуках вирішення цієї проблеми. Але наштовхується на те, що подібного роду послуги або програми коштують дорого.
Програма відновлення файлів після видалення
Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, не турбуйтеся. В Мережі є не тільки платні, але і безкоштовні програми для відновлення файлів після видалення.

Перевірка

Хоча в інтернеті подібних програм дуже багато, серед них можуть зустрічатися і шкідливі. Причому такими можуть стати ті, які раніше були перевірені на відповідних ресурсах. Тому, перш ніж завантажувати програму відновлення файлів, бажано перевірити її на наявність вірусів. На жаль, в гонитві за наживою недобросовісні розповсюджувачі поміщають в софт вірусні та рекламні елементи.


Для новачків

Не варто думати, що, якщо програма платна, то вона обов'язково допоможе вам. Часто платний контент також наповнений вірусами і шкідливим ПО. Тому до вибору програм відновлення файлів після видалення важливо поставитися відповідально. Якщо ви вперше зіткнулися з втратою даних, не панікуйте. Ви можете спробувати самостійно відновити всю особисту інформацію. Для цього спробуйте програму Puran File Recovery.

Puran File Recovery

Не багато знають про існування даного софта. Це викликано тим, що він є частиною набору утиліт для вирішення проблем з ПК. Windows Repair Toolbox містить багато корисних і ефективних додатків.
Програма відновлення файлів після видалення
В інтернеті проводять дуже багато тестів подібних додатків. Цю програму також не обійшли стороною. Для перевірки ефективності була взята флешка, на якій у свій час зберігалося багато різноманітних файлів. З флеш-накопичувача видалили дані, а після відформатували. Після відкриття програми Puran File Recovery пропонує вибрати мову (російську в наявності). Далі soft надає коротку довідку по існуючим режимам аналізу. Він пояснює, чим відрізняється глибоке і повне сканування.

В цілому обидва режими дуже схожі. Але при повному скануванні програма пропонує проаналізувати втрачені розділи. Цей варіант відмінно підходить для відновлення файлів після видалення на диску. Для флеш-накопичувача підійде глибоке сканування, яке допоможе знайти і відновити файли. Відразу варто відзначити, що додаток працює швидко, але ретельно. Якщо флешка більше 16 Гб, то сканування займає більше 15 хвилин. У підсумку програма змогла знайти не тільки віддалені до експерименту файли, але і раніше загублені дані. Загальні результати сканування:
 • Програма не відновила структуру папок. Вона відсортувати знайдені дані в папці за типами.
 • Практично всі знайдені файли опинилися в цілості й схоронності, незалежно від їх формату. Файли, які були видалені заради експерименту, були повністю відновлені.
 • Приємно здивувала опція «Перегляд дерево». Завдяки їй зручно розглядати знайдені дані, не шукаючи їх в списках.
 • Для відновлення файлів після видалення на флешці потрібно відзначити знайдені. Якщо необхідно відновити все, потрібно натиснути на кнопку «Вибрати все». Після вказуємо шлях збереження. Важливо: не вказувати накопичувач, на якому відбувалося відновлення. Після залишається натиснути кнопку «Відновити» і вибрати способи цього процесу. Можна записувати папку, або розкласти файли з архівів. Puran File Recovery - безкоштовна, проста і ефективна програма. Вона працює швидко і має російський інтерфейс. Незважаючи на те що в цілому сам процес відновлення дуже простий, навіть платні додатки не завжди справляються з цим.
  Під кінець залишається розглянути, як встановити цю програму. Завантажити її можна з офіційного сайту. Тут програма представлена в 3 варіантах:
 • установником;
 • версією portable для 32-бітної системи;
 • версією portable для 64-бітної системи.
 • Після вибору потрібної версії залишається натиснути на кнопку Download. Раніше з програмою ніяких додаткових програм не встановлювалося. Але все може дуже швидко змінюватися. Тому при встановленні важливо уважно вчитуватися у текст діалогових вікон. Якщо ви помітили пропозицію установки стороннього ПЗ, потрібно вчасно відмовитися, інакше на ваш комп'ютер будуть встановлені рекламні додатка.

  Найпопулярніша

  Відновлення файлів після видалення на комп'ютері дуже важливо. Тому багато радять саму популярну програму для цього - Recuva. Це безкоштовний софт, який допомагає відновити дані з будь-якого носія. Він простий у використанні, тому підійде навіть для початківця користувача. Більш досвідчені юзери зможуть знайти розширену функціональність.

  Програма відновлення файлів після видалення
  Recuva допомагає у відновленні файлів після видалення на будь-якій операційній системі Windows. Програма має російський інтерфейс. Незважаючи на всі достоїнства цієї програми, не всі користувачі згодні з її ефективністю. На відміну від попереднього софта, цей насилу справляється з відновленням файлів після форматування. Але якщо у вас не критична ситуація, його просто випадково видалили особисті дані, то софт швидко їх знайде. Цю програму можна завантажити абсолютно безкоштовно. Відновлення файлів після видалення почнеться відразу після запуску програми. Автоматично відкривається майстер пошуку файлів, але якщо його закрити, відкривається інтерфейс програми в розширеному режимі. Якщо софт, запущений на англійській мові, в налаштуваннях можна поміняти його на російську.
  Процес відновлення не займає багато часу. Для початку потрібно вказати тип файлів, які потрібно відновити. Якщо втрачено всі дані, можна поставити галочку напроти пункту «Всі файли». Після цього потрібно буде вказати розміщення даних. Можливо, інформація зникла з конкретної папки, або з флеш-накопичувача, або з жорсткого диска. Якщо ви поставите галочку навпроти включення поглибленого аналізу, сам процес пошуку інформації буде тривати довше. Не завжди це виявляється більш ефективно, але іноді знаходиться більша кількість файлів. Ця програма працює трохи швидше, ніж попередня. Флеш-накопичувач на 16 Гб вона проаналізувала за 5 хвилин. Але це не означає, що вона це зробила більш ретельно. Recuva покаже всі знайдені файли, які раніше були на флешці. Знову потрібно галочками вибрати дані для відновлення. Далі потрібно вказати місце їх збереження. Важливо пам'ятати, що програма не зберігає отримані файли в те ж місце, на якому відбувалося відновлення. Одне з відмінностей цього софта полягає в тому, що біля знайдених файлів з'являється індикатор. Залежно від його кольору можна зрозуміти, наскільки цілісним він зберігся. Ця опція не завжди коректно працює. Іноді документи, позначені червоним індикатором, виявляються робітниками.

  Transcend RecoveRx

  Це ще одна програма для відновлення файлів після видалення на флешці і інших накопичувачах. Незважаючи на її назва, вона успішно справляється і з накопичувачами інших виробників. Це простий софт російською мовою. Він може відновлювати фотографії, документи, музику, відео та багато іншого. Якщо ви системно не можете відформатувати накопичувач, у цієї програми є така функція. Є також можливість блокування. Але все це працює тільки для пристроїв компанії Transcend.
  Програма відновлення файлів після видалення
  Щоб зрозуміти, наскільки ефективний даний софт, на флешку були завантажені файли, потім видалені, після накопичувач був відформатований. Сам процес не займає багато часу і складається з трьох етапів:
 • Для початку потрібно вибрати накопичувач. У списку наявних є навіть жорсткий диск.
 • На другому етапі потрібно вказати адресу, за якою будуть збережені знайдені файли. Тут же доведеться вибрати тип документів, які потрібно знайти.
 • Останній етап - це процес відновлення.
 • Всі файли, які програма буде знаходити, вона перенаправляє в ту папку, яку ви вказали. Можна відразу стежити за тим, як софт знаходить необхідні документи. Наприклад, якщо потрібний вам файл був вже знайдений, можна зупинити процес. Недолік цієї програми в тому, що флеш-накопичувач на 16 Гб він сканував близько півтора годин.

  R. Saver

  Це ще один непоганий інструмент для відновлення файлів після видалення. Особливістю цієї програми є те, що вона була розроблена компанією, яка спеціалізується на відновленні інформації. Оскільки це безкоштовна версія, то вона є полегшеною. Завантажити софт можна на сайті RLAB. Тут завжди представлена найсвіжіша версія програми. На сайті є навіть інструкція для користувача, яка допоможе використовувати програму правильно. R. Saver не потрібно встановлювати на комп'ютер. Достатньо просто запустити виконуваний файл і приступити до пошуку. Як ми вже змогли переконатися, сам процес відновлення дуже простий. Програмних засобів для цього існує багато. Деякі з них справляються за 5 хвилин, іншим потрібно більше години. Але швидкість програми - це лише приємний бонус. Набагато важливіше її ефективність. Якщо відновлення файлів після видалення на флешці - це найпростіший процес, то пошуки інформації на жорсткому диску не завжди закінчуються успішно. Після запуску R. Saver відкриється вікно. У лівій його частині буде показаний список фізичних накопичувачів. Кліком на потрібний розділ відкривається контекстне меню, в якому вказані всі можливі дії.
  Програма відновлення файлів після видалення
  Якщо потрібно проаналізувати жорсткий диск, доведеться вибрати «Пошук даних». В наступному вікні потрібно виконати повне посекторне сканування. Воно потрібно в тому разі, якщо було зроблено форматування. Якщо ж дані були просто видалені, буде достатньо простого сканування. У тому ж лівому стовпчику з'явиться нова структура папок, в яких знаходяться всі видалені файли. Перш ніж клікнути по відновленню одного з документів, можна його переглянути. Досить просто двічі клацнути на ньому. Програма попросить вказати тимчасову папку, куди будуть зберігатися ці документи. Для повного відновлення інформації потрібно буде виділити файли і натиснути "Зберегти".

  R-Studio

  А що робити, якщо необхідно відновлення файлів після видалення з кошика? Це дуже просте завдання для будь-якої подібної програми. Майже всі вищеописані софти і допоможуть з цим впоратися. В тому числі це зробить і R-Studio. Це універсальна програма, яка входить в комплекс від компанії R-Tools. Вона допомагає відновлювати інформацію не тільки після видалення, але навіть після форматування і пошкодження системи. Працює з усіма популярними носіями, а також може впоратися з вилученими з кошика документами. Спочатку цей варіант софта розроблявся для досвідчених користувачів, тих, хто вже стикався з відновленням даних, наприклад, системних адміністраторів, професіоналів в області IT. Тому програма може бути складною для новачків. Хоча в цілому додаток працює точно так само, як і вищеописані. Спочатку потрібно вибрати накопичувач, з якого були вилучені файли, після запустити сам процес відновлення. Деякі фахівці рекомендують створити образ диска, з яким працює програма. Це потрібно для того, щоб у разі непередбачених обставин внесені зміни не були критичними і могли бути відновлені.
  Програма відновлення файлів після видалення

  Мобільний відновлення

  Важливим є і питання про відновлення файлів після видалення з телефону. Не завжди виходить підключити смартфон до комп'ютера, щоб знайти втрачені дані. Набагато простіше встановити відповідні рекавері-програми для пошуку втраченої інформації.

  Android Data Recovery

  Це корисний додаток для телефону:
 • Може відновити всі дані на «Андроїд», включаючи номери телефонів, повідомлення, відео, програми, фото та багато іншого.
 • Знайти і повернути документи з внутрішньої пам'яті і SD-карти без використання резервної копії.
 • Працює з усіма пристроями на операційній системі Android.
 • Швидко і безпечно відновлює.
 • Дає можливість переглядати знайдені документи перед відновленням.
 • Але ця програма підійде тільки в тому випадку, якщо ви можете підключити пристрій, як USB-накопичувач.

  Інші програми

  Відновлення файлів після видалення на «Андроїд» змінилося з тих пір, коли більшість пристроїв стали підключатися по протоколу MTP. У підсумку всі раніше ефективно працювали способи стали марними. Також з'явилися труднощі і у відновленні після скидання заводських налаштувань. Викликано це тим, що видалення відбувається через включений за замовчуванням шифрування. Можна спробувати програму Wondershare Dr.Fone for Android. Взагалі вона є платною, але є безкоштовна пробна версія. Цей варіант ідеально підійде в тому випадку, якщо ви не впевнені, що можна взагалі що-небудь відновити.
  Програма відновлення файлів після видалення
  Програму можна встановити на будь-яку версію Windows, починаючи з «сімки». Після потрібно підключити смартфон до ПК і включити відкладання по USB. Програма спробує визначити модель пристрою і встановити рут-права. Відновлення системних файлів після видалення пройде успішно, а після його завершення додаток відключить рут. GT Recovery - це безкоштовна програма, яка встановлюється на сам пристрій, виконує сканування внутрішньої пам'яті. Єдине, програма вимагає отримати root-права. Якщо ж вони у вас є, то відновлення відбувається ефективно, як вказують на це відгуки в Google Play.

  Висновки

  Якщо ви втратили свої особисті дані, не варто відразу панікувати. В інтернеті величезна кількість програм, які легко справляються з відновленням даних. Важливо лише знайти ту, яка буде зручною саме вам.

  Популярі новини
  Загрузка...