Як зробити безкоштовний інтернет: кілька простих порад

1868 0 Новини високих технологій

Як відомо, за все потрібно платити. І підключення до інтернету або використання трафіку не є винятком. Тому багато хто задається питанням про те, як зробити безкоштовний інтернет на комп'ютері або мобільному пристрої. Для вирішення цієї проблеми є кілька простих способів, які і далі будуть розглянуті. Але всі вони стосуються виключно бездротового з'єднання, оскільки для проводового підключення такі методи не передбачені (якщо, звичайно, не брати в розрахунок протиправні дії).


Як зробити безкоштовний інтернет: найпростіше рішення

З розвитком технологій бездротового згідно багато громадські заклади, поряд з основним видом діяльності, пропонують відвідувачам безкоштовний інтернет. Як зробити самому таке підключення в сенсі безпосереднього використання мережі VPN? Так просто підключитися до неї, перебуваючи в радіусі дії.
Як зробити безкоштовний інтернет: кілька простих порад
У деяких кафе або навіть в метро є відкриті точки доступу Wi-Fi, для яких при підключенні пароль вводити не потрібно. Якщо з'єднання захищено, як правило, пароль доступу можна дізнатися у адміністраторського персоналу або власника закладу.

У цьому відношенні з мобільними пристроями ситуація виглядає простіше, адже не будеш же кожен раз ходити в кафе з ноутбуком, коли потрібно щось скачати, подивитися новини або пошту? У питанні про те, як зробити безкоштовний інтернет для мобільного девайса, дуже серйозними помічниками можуть стати спеціальні програми, в яких є повна інформація про більшості точок доступу по всьому світу (наприклад, в аеропортах).
Як зробити безкоштовний інтернет: кілька простих порад
Є ще одна категорія програм. Вони здатні сканувати наявність мереж в певному радіусі. Таким чином можна визначити для себе, у будь заклад зайти.

Одночасне використання однієї точки доступу

З іншого боку, проблема того, як зробити безкоштовний інтернет, може бути вирішена за рахунок домовленостей з сусідами, у яких є точка бездротового доступу до мережі (роутер).


Якщо у вас встановлені довірчі або дружні стосунки з сусідами, і вам в інтернеті потрібно всього лише перевіряти пошту, переглядати новини або спілкуватися з друзями та знайомими в соціальних мережах, а не качати купу інформації, що може призвести до істотного уповільнення роботи в мережі (особливо при використанні торрент-клієнтів з максимальною швидкістю завантаження), - чому б і ні? Дуже може бути, що вони дадуть вам пароль. В крайньому випадку можна просто поділити витрати.

Підключення до роздачі

Майже так само проблема того, як зробити безкоштовний інтернет, вирішується за рахунок домовленості про підключення до існуючої роздачі, яку можна активувати і на комп'ютерному терміналі або ноутбуці, і на мобільному девайсі (смартфоні або планшеті).

Як зробити безкоштовний інтернет: кілька простих порад
Щоправда, той, хто буде займатися роздачею, спочатку повинен її настроїти на своєму пристрої.

Як зробити безкоштовний інтернет на телефоні?

З підключенням Wi-Fi все зрозуміло. Однак є й деякі інші методи, про яких користувачі забувають. Наприклад, багато оператори мобільного зв'язку пропонують тарифи, в яких спочатку передбачено використання певного обсягу інтернет-трафіку.
Як зробити безкоштовний інтернет: кілька простих порад
Назвати це безкоштовним інтернетом можна дуже умовно, тим не менше при використанні мереж 3G/3G+/4G інтернет додатково платити не потрібно, на відміну від GPRS-підключення, коли з рахунку знімаються гроші.
Крім того, на ринку мобільного зв'язку буває безліч акцій, за рахунок яких і можна зробити безкоштовний інтернет. Але тут заковика в тому, що термін дії таких пропозицій явно обмежений, до того ж сподіватися тільки на акції абсолютно недоцільно, але як варіант можна використовувати.

Злом паролів та інші протиправні дії

Нарешті, є ще одне рішення проблеми того, як зробити безкоштовний інтернет, правда виглядає воно більш ніж сумнівним.
Як зробити безкоштовний інтернет: кілька простих порад
По-перше, можна спробувати зламати пароль Wi-Fi-мережі будь-якого рангу (для цього використовуються спеціалізовані засоби у вигляді програмного забезпечення начебто Airslax Wifi Password Hack або сніффер). По-друге, деякі умільці запросто підключаються до ліній на розподільних щитах в під'їздах або навіть до встановлених хабів. Всі ці дії є незаконними і зі зрозумілих причин детально не розглядаються.

Висновок

Наостанок залишається додати, що можна ще пограти в так звану «супутникову риболовлю», якщо в наявності є DVB-карта і супутнє. Підключення можна зробити тільки тому, що супутник посилає сигнал приймає пристрою за розширюється діапазону, а не вузько направленим променем, тому багато хто і використовують таку схему. Але, як вважають фахівці, це скоріше розвага, ніж повноцінний інтернет. Але для бездротових з'єднань на основі Wi-Fi-доступу рішень можна знайти досить багато, причому для абсолютно різних комп'ютерних і мобільних пристроїв. Самим простим і природним стане підключення до мереж в місцях загального користування. Але, якщо сусіди не будуть проти, можна використовувати точку доступу. З мобільними операторами самим вигідним стане підключення до пакету, в якому певний обсяг безкоштовного трафіку передбачено спочатку. На крайній випадок можна попросити друга поділитися інтернетом, тобто налаштувати роздачу зі свого комп'ютерного або мобільного пристрою. Порушені методи злому чи несанкціонованого підключення до чужої мережі є не тільки протиправними, але і викликають великі сумніви з етичної і моральної точки зору, тому такими речами краще не займатися.

Популярі новини
Загрузка...