Новини високих технологій
» » Чому вилітає "Instagram": найпоширеніші проблеми та рішення

Чому вилітає "Instagram": найпоширеніші проблеми та рішення

25-09-2018, 17:52
488
Активні користувачі соціальних мереж фактично приходять в лють, коли їх улюблені програми для зв'язку і спілкування з друзями раптово дають збій. Особливо засмучує інтернет-юзерів, що такі ситуації відбуваються регулярно, а вирішити проблему самостійно не виходить. Розібратися, чому вилітає "Instagram" і що потрібно зробити для нормальної роботи софта, допоможе ця стаття.

Причини неполадок

Насправді, причин, чому вилітає "Instagram" або будь-яке інше додаток на телефоні, може бути досить багато. У першу чергу варто розглянути найбільш поширені. При цьому важливо враховувати, що модель смартфона, платформа, на якій він функціонує, і інші його характеристики також мають значення у пошуку причин вильотів. Часто буває так, що масові проблеми спостерігаються, наприклад, у власників пристроїв на базі Android, в той час як користувачі iOS безперервно користуються програмою.


Помилка розробників

Досить часто причиною збою є баг, допущений самими розробниками при черговому оновленні програми. Зовсім недавно творці платформи, у відповідь на численні скарги і запитання користувачів "Чому вилітає "Instagram", зізналися, що допустили грубу помилку, яка призвела до несправностей програми на пристроях Android OS.
При спробі підключитися до облікового запису, програма відразу ж "вилітала", при тому стосувалося це найчастіше якогось певного профілю. Подібні баги, як правило, оперативно усуваються, тому якщо проблема з вильотами продовжується тривалий час, варто розглянути інші популярні причини.

"Забруднений" кеш

Кеш – це свого роду віртуальний диск, на якому зберігаються всі тимчасові файли і дані для регулярно використовуваних команд. Саме в ньому часто криється причина, чому вилітає "Instagram". Коли кеш довгий час не чиститься, телефон починає "гальмувати" і, як наслідок, відбуваються збої в різних програмах.

Якщо саме цей фактор є причиною, чому "Instagram" вилітає при завантаженні, вирішити проблему дуже легко. Досить звільнити віртуальний простір за допомогою спеціальної програми, наприклад, CCleaner, або будь-якого іншого софта для очищення.
Варто зазначити, що скористатися цим способом можуть виключно власники "Андроїдів". Якщо проводити цю маніпуляцію на iPhone, звільниться кеш стандартних додатків, в той час як пам'ять Instagram залишиться колишньою. Власникам яблучних пристроїв в таких випадках допоможе видалення та перевстановлення програми. Скористатися цим методом також можуть і користувачі Андроїда".

Застаріла модель смартфона

Забруднене кеш – не єдина причина, чому вилітає "Instagram" на айфоні або будь-яких інших пристроях. Нерідко буває так, що на збої у роботі програми впливають характеристики мобільного. Приміром, у власників застарілих iPhone 454S і 5S проблеми зі входом спостерігаються набагато частіше, ніж у тих, хто користується більш сучасними моделями. Те ж саме можна сказати про гаджетах, що функціонують на ранніх версіях ОС Android.
Розробники мобільних додатків регулярно вдосконалюють і змінюють свій софт, вносячи в нього додаткові елементи і можливості. Це призводить до того, що додатком починає турбуватися більше місця на пристрої, а коли воно обмежене – відбуваються різні збої. У таких випадках може допомогти придбання більш сучасного смартфона, адже з кожним оновленням вимоги програм будуть тільки зростати.
Одним з останніх оновлень "Інстаграма", вплинули на збільшення його потреб, стала функція IGTV. Крім того, в додатку змінився інтерфейс, додалися нові можливості в Stories – питання, GIF, опитування та інше. Все це також вплинуло на вимоги програми. Саме тому багато хто з нових функцій як і раніше недоступні на деяких пристроях.

Чому вилітає "Instagram" на Windows?

Якщо мова йде про мобільних пристроях, що працюють на базі ОС Windows, до списку перерахованих вище причин вильотів додаються ще кілька. Так, на збої у роботі програми можуть впливати наступні фактори: включений режим енергозбереження; встановлена повільна карта пам'яті; слабкі характеристики продуктивності пристрою; погана оптимізація під платформу з боку розробників Instagram.
Для вирішення більшості з цих проблем можна скористатися кількома лайфхаками: поставити пристрій на зарядку або відключити в налаштуваннях енергозберігаючий режим; перемістити програму з флешки на пам'ять телефону; припинити роботу інших програм на момент входу в "Instagram". Крім того, можна спробувати очистити оперативну пам'ять за допомогою спеціальних утиліт. Як правило, саме брак місця в цьому розділі заважає багатьом додаткам нормально функціонувати.

Звернення до розробників

Якщо дані поради не допомогли вирішити неприємність, варто звернутися в службу підтримки Instagram. Як правило, розробники досить оперативно реагують на такі запити, тому користувачеві не доведеться дуже довго чекати.

Варто згадати ситуацію, коли в 2016 році до творцям софта почали надходити масові скарги з питанням, чому на "Люмии" вилітає "Instagram". Через деякий час проблема з входом і роботою в додатку зважилася. З'ясувалося, що причиною вильотів став якийсь баг, допущений при програмуванні.
Варто відзначити, що розробники, як правило, реагують не тільки на звернення безпосередньо в саппорт, але також і на відгуки користувачів, залишені в коментарях до програми сервісу PlayMarket, AppStore і інших. Тому важливо не мовчати про свою проблему, а своєчасно повідомляти про неї фахівців, які зможуть з'ясувати причини збоїв і в найкоротші терміни їх усунути.
Цікаво по темі
Fallout 3 вилітає. Причини проблеми і її усунення
Fallout 3 вилітає. Причини проблеми і її усунення
Незважаючи на те, що з моменту виходу Fallout 3 пройшло вже більше 10 років, вона досі користується чималою популярністю. Правда, є у цієї RPG і один
Реєстрація в Instagram: покрокова інструкція
Реєстрація в Instagram: покрокова інструкція
Instagram - безкоштовна соціальна мережа, яка отримала величезну популярність. Вона побудована за типом мікроблогу з графічними файлами. Тобто
Перегляд «Instagram» без реєстрації. П'ять перевірених способів
Перегляд «Instagram» без реєстрації. П'ять перевірених способів
Далеко не кожна людина активно користується сервісом «Instagram». Але іноді навіть у тих людей, які не люблять витрачати свій час на соціальні
Як видалити публікацію в "Інстаграмі" з комп'ютера в браузері і з телефону?
Як видалити публікацію в "Інстаграмі" з комп'ютера в браузері і з телефону?
У статті буде розглянута тема, яка хвилює багатьох користувачів: як видалити публікацію в «Інстаграмі» з комп'ютера і з мобільного пристрою.
Чому в Instagram не працює хештег?
Чому в Instagram не працює хештег?
Останнім часом інтернет-користувачі зіткнулися з такою проблемою, що в Instagram не працюють хештегі. Побоювання деяких юзерів щодо відключення цієї
Видно гостей у "Інстаграмі": сторонні додатки і політика системи
Видно гостей у "Інстаграмі": сторонні додатки і політика системи
Розробники і служба підтримки "Інстаграма" вже не раз відзначали, що додаток – це не соціальна мережа, тому й можливості користувачів тут дещо