Букмекерська контора Top Bet: відгуки

66 0 Новини високих технологій

Букмекерські контори. Багато хто отримав з їх допомогою ціле стан. А хтось спустив на них ціле стан. Але трапляються і такі ексцеси, коли переможець не може забрати виграну суму. Статися це може у зв'язку з низкою різних причин. Про них ми сьогодні і поговоримо.

Як не потрапити в лапи шахраїв?

Вибираючи контору, гравець зобов'язаний ознайомитися з відгуками, в нашому випадку це відгуки про сайт Top Bet. Там може бути багато цікавого, від скарг на невиплачені виграші до криків відчаю на адміністрацію, що не виходить на контакт. Але завжди ці коментарі обгрунтовані?
Букмекерська контора Top Bet: відгуки
Сьогодні ми поговоримо про відгуках про букмекерові Top Bet.

Накручені відгуки

В наших реаліях все частіше зустрічаються накручені відгуки. Серед цих захоплених вигуків просто губляться низькі оцінки і гнівні відгуки. Яскравим прикладом є PlayMarket, де процвітають програми-бонусники. Адміністрація отримує дохід від показів реклами і видає бонуси користувачам. Але поріг на виплату дуже великий, і, щоб замовити її, потрібно збирати бонуси добу, двоє, троє, а то й тиждень. Уявіть, яке розчарування користувачів після того, як вони не отримали виплату. Стільки праць даремно А адміністрація просто витратить ще кілька монет на накрутку відгуків і далі буде гребти прибуток.


На жаль, подібне поширене не тільки в "Плей Маркеті". Випадки накрутки відгуків зустрічаються всюди, від соціальних мереж до різних лотерей і проектів, пов'язаних з капіталовкладеннями. Букмекерські контори не виняток. Багато людей цікавляться відгуками про букмекерській конторі Top Bet. Ми знайшли всю необхідну інформацію і на цьому яскравому прикладі покажемо, як шахраї вводять користувачів в оману, потім віднімаючи їх гроші.

Top Bet

Група Top Bet має різні відгуки. Запитавши "великого брата" (т. е. Google), що ж являє собою ця команда, можна отримати відповідь неоднозначний. Існує сайт, а також група, що продає прогнози. Чи пов'язані вони між собою? Це питання залишиться відкритим, причому цілком можливо, що назавжди. Довести зв'язок групи прогнозистів сайту букмекерської контори дуже складно. Ще б! Адже кожен бажаючий може створити свою групу прогнозистів і назватися так, як їм заманеться.


Відгуки про групу прогнозистів Top Bet

Букмекерська контора Top Bet: відгуки
Відгуки про прогнози Top Bet несуть суто негативний характер. Шахраї публікують фальшиві відгуки, фальшиві результати і підробляють скріни зі ставками. Таким чином вони заманюють нового бажаючого отримати легкі гроші і продають йому фальшиві "договірні" матчі та інше. Негідники навіть не соромляться продавати прогнози на великі ліги, підкріплюючи усі надихаючим "Договірний матч, шанс проходу 99.9 %" З жирним коефіцієнтом, звичайно ж. І всього за якісь кілька тисяч рублів. Ну хто в здоровому глузді відмовиться від пропозиції озолотитися всього за пару тисяч? Можливо, люди все ще трапляються, а відгуки про прогнози Top Bet вже наповнили інтернет, і обережні користувачі зможуть уникнути обману. Дивні матчі і справді існують, можливі навіть договірні матчі, але давайте міркувати логічно. Володіючи такою інформацією, хто став би нею розкидатися? Падіння коефіцієнтів, можливі подальші розгляди за підозрілу активність ставок на менш ймовірний вихід і т. д. та й до того ж за кілька тисяч!
Букмекерська контора Top Bet: відгуки
Інша справа - звичайна статистика і якісний розбір лінії. Сумлінні прогнозисти, безумовно, існують, але варто здорово прошерстити інтернет перед покупкою будь-яких прогнозів, адже шахраї не дрімають!

Сайт прогнозистів

http://1topbet.ru/- саме на цьому сайті шахраї продають свої псевдопрогнози. Хотілося б відзначити, що існує як мінімум 2 ідентичних проекту. Цілком можливо, що створив їх один і той же чоловік. Це 1bigbet.ru і bettpro.com. Примітно, що ідентичні не тільки сайти, але й стиль наповнення групи. Та що вже там, навіть сторінки адмінів цих груп, що, безсумнівно, є фейками, заповнені в одній стилістиці. Це солідний, успішний молодий чоловік у дорогому костюмі, що приховує свою особу, але не соромиться хизуватися своїм багатством. Інакше кажучи, створені ідеальні умови для введення в оману користувачів, особливо для новеньких користувачів, для яких сайти і групи зі ставками - незвіданий ліс. Бідолахи можуть подивитися на прохідність лайва і вирішити "хм, а адже він дійсно непоганий, так чому б не підняти грошенят, купивши у нього прогноз?".

Запобіжні заходи

Будьте вкрай обережні. Навіть якщо прямо на ваших очах зробили 15-20 плюсів в ряд, то це зовсім не є показником якості. Купивши прогноз, ви ризикуєте залишитися ні з чим, так що навіть якщо інтернет рясніє захопленими відгуками, не варто позичати гроші і вантажити на запропонований результат. Це може бути просто маркетинговий хід, спочатку накрутили відгуків про групу Top Bet по різним сайтам, а тепер збирають прибуток з довірливих гравців. Ставте тільки ті гроші, які готові втратити, не отримавши після цього купу проблем в додачу.

Відгуки про букмекерській конторі Top Bet

Букмекерська контора Top Bet: відгуки
Контора почала свою роботу відносно недавно, 2001 році. Діють вони на цілком законних підставах, адже отримали ліцензію на острові Кюрасао, що знаходиться в Нідерландах. Як таких негативних відгуків на Top Bet про роботу компанії в мережу не надходило, що дуже радує. Але, покопавшись у правилах користування, можна виявити деякі дивні особливості.

Ліцензійна угода

Ознайомившись з правилами сайту, можна натрапити на цікавий пункт під номером 33.
 • Максимальна сума виграшу на тиждень на кожного гравця - 50000 $.
 • Максимальна допустима сума на висновок - 2500 USD в тиждень.
 • Top Bet надає тільки одну безкоштовну виплату кожному власнику рахунку*.
 • *Виведення коштів здійснюється через поштового кур'єра. Перший раз компанія сама його оплачує, потім падає на плечі гравця.

  Реєстрація

  Букмекерська контора Top Bet: відгуки
  Гравці з країн СНД при заповненні профілю просто не зможуть знайти країну, у якій вони проживають, так як вони додані в чорний список. Вказавши при реєстрації інша держава, можна зіткнутися з проблемою при верифікації аккаунта, яка, в свою чергу, обов'язкова для виведення коштів. Тому, якщо ви живете в одній з країн СНД, будьте готові до можливих труднощів. Самій конторі-то невигідно, щоб всі вигравали і були щасливі.

  Ігри та коефіцієнти

  Жахливо маленьке кількість подій з футболу і тенісу. Надані тільки найпопулярніші чемпіонати. Коефіцієнти теж не радують. На хокей накладається маржа в 6-7 %, а на інші види вона може досягати і 10 відсотків! Це дуже сильно б'є по кофам. Розпис матчу - мізерна. У день гри навіть на горезвісний хокей, на який дається більше всього випадків, є лише фори, тотали і приправили все декількома варіантами на перший період. Погано і сумно.

  Інші можливі складності

  Крім проблем з методом виведення, державами, що занесені в чорний список, і проблемами з верифікацією гравці з країн СНД можуть зіткнутися з низкою проблем. На сайті відсутня російськомовний інтерфейс. Та й не тільки російськомовний. Сайт на англійській мові, і інших йому не потрібно. Та й до того ж хто буде ставити на сайт російськомовний інтерфейс, якщо країни СНД в чорному списку. У пошуках інформації про дану БК ми натрапили на цікаву думку і докази цієї самої думки. Там було сказано, що Top Bet є копією одного з інших іноземних проектів. Ось тільки лінія там більш багата, та й розпис краще. Це наштовхує на нехороші думки, але через відсутність поганих відгуків про Top Bet (у всякому випадку реально обґрунтованих) думки про шахрайство з боку цього сайту випаровуються. Також варто пам'ятати про офіційну реєстрацію компанії.

  Додаткові можливості сайту контори

  Букмекерська контора Top Bet: відгуки
  На сайті присутня казино. Воно ж, у свою чергу, має непоганий вибір ігор:
 • 3D ігри;
 • "Блекджек";
 • слот-машини;
 • настільні ігри;
 • відеопокер;
 • кено.
 • Підсумки

  Букмекерська контора Top Bet: відгуки
  Підводячи підсумок, можна сміливо сказати, що у обізнаного і обережного користувача шанси потрапити в пастку до шахраям в рази нижче. Вибираючи прогнозистів і букмекерську контору, слід завжди шерстити інтернет на предмет гнівних відгуків. Та й при будь-яких інших діях, пов'язаних з фінансами, слід проробити те ж саме. Важливо правильно фільтрувати відгуки про Top Bet і не дозволяти своєму розуму приймати до уваги необґрунтовані, а також відгуки від дурних людей. Адже ні для кого не секрет, що люди можуть просто не розібратися в сайті/гри/програмі, так і у всьому, що завгодно, після чого просто напишуть гнівний відгук і будуть вважати, що впоралися. Це особливо поширене у дітей. Яскравим прикладом є вищезгаданий "Плей Маркет", де відверто гарні та корисні програми у відгуках мають масу негативу від малолітніх користувачів, які просто не змогли розібратися або ж їх гаджет не зміг "потягнути" потрібний софт. Що з приводу відгуків - користуватися чи ні даній букмекерською конторою - незрозуміло. Цілком цікава і з вигляду чесна БК. Але вищезгадані нюанси насторожують. Оцінка: 3/5 В кінці хотілося б сказати, що прогнози від Top Bet купувати не рекомендується, так як дуже великий відсоток ймовірності, що ці прогнози не збудуться. Завжди подумайте, хіба люди, які б точно знали результат якогось матчу, стали би розповідати свої припущення і заробляти на цьому? Звичайно, ні! Вони б самі ставили на букмекерських конторах і заробляли б цілі статки, не створюючи ніяких додаткових сайтів, не витрачаючись на персонал, розкрутку і т. д. Незважаючи на це, сайт рясніє відгуками з вдячністю та іншої показухою. Не потрапляйте в пастку шахраїв, друзі!

  Популярі новини
  Загрузка...