Краща програма для налаштування миші

24 0 Новини високих технологій

Скільки б розробники намагалися придумати інші маніпулятори для комп'ютера, поки нічого зручніше і краще мишки винайти не вдалося. Це просте по конструкції пристрій дозволяє без проблем керувати нашим комп'ютером при виконанні будь-яких завдань - від перегляду медіафайлів до сучасних 3D-ігор.

Миша і її функціонал

Класична мишка має сьогодні дві функціональні клавіші як мінімум і колесо прокрутки. Крім прокручування вниз і вгору воно має ще й функцію натискання. Тому його іноді ще називають середньою кнопкою миші. Налаштування миші можна розглядати в декількох аспектах. Такі базові параметри, як швидкість руху курсору, точність його позиціювання, підстроювання під праву або ліву руку і т. д., можна здійснити, просто відкривши діалогове вікно налаштування миші в «Панелі управління».
Краща програма для налаштування миші
Але якщо вам знадобиться переналаштувати функціонал для деяких кнопок, то напевно не обійтися без додаткових софтів. У цьому огляді програм для налаштування миші зібрані найкращі інструменти, які допоможуть поліпшити і розширити її можливості, а також записати дії мишки і відтворювати їх у майбутньому.


Auto-Clicker для мишки Steelseries

Програма для налаштування миші, яка здатна запам'ятовувати і відтворювати її дії. Ця утиліта здатна натискати за вас кнопки маніпулятора в іграх, на веб-сторінках і навіть в довільних місцях екрану. Auto-Clicker може емулювати множинні кліків кнопок мишки, одночасно натискати в різних частинах екрану, а з клавіатури - емулювати введення тексту. Всі дії, що виконуються за допомогою клавіатури і мишки, можна записати для їх автоматичного відтворення. Для цього необхідно лише запустити відповідний макрос. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс програми здатний записати і відтворити дії миші, а для записаних макросів - вказати кількість повторів. Також вказується час, протягом якого можуть відтворюватися зазначені макроси і період затримки між повторами. Софт Auto-Clicker можна автоматично запускати разом з системою, і він підтримує гарячі клавіші.
Краща програма для налаштування миші
Ключові функції і особливості:
 • запис і наступне відтворення натискань кнопок клавіатури, а також кліків і рухів мишки;
 • можливість використання гарячих клавіш;
 • циклічний повтор записаних дій.
 • Маніпулятор Steelseries Rival

  Програма для налаштування миші Mouse Recorder Pro призначена для автоматизації рутинних дій і завдань. Маніпуляції, що виконуються користувачем на комп'ютері, можна записати за допомогою цієї програми, а потім відтворювати їх. Увійшовши в додаток, просто натискаєте кнопку початку запису і виробляєте мишкою дії, а потім клавішею F12 зупиняєте запис. Тепер можна ознайомитися з переліком здійснених дій, які записалися програмою, відфільтрувати або видалити зайве.

  Тепер, щоб позбавити себе від необхідності виконання маніпуляцій вручну, можна запустити записаний макрос. Програмою запам'ятовуються не тільки натискання кнопок миші і її руху, але і натискання кнопок клавіатури. Програма практично не споживає системних ресурсів, відрізняється дружнім інтерфейсом і займає мінімум місця оперативки.

  Управляємо жестами

  Краща програма для налаштування миші

  Досить простий у використанні софт gMote дозволить управляти за допомогою жестів операційною системою Windows. Наприклад, можна відкрити папку «Мій комп'ютер» або меню «Пуск» жестами миші. Відкрити файл або запустити програму, згорнути чи розгорнути вікно, запустити пошук або скопіювати текст - тепер все це можна виконувати з допомогою простого руху мишки. Однією з переваг цієї утиліти перед подібними програмами для налаштування миші є функція використання одного і того ж жесту для різних операцій і в різних програмах. Наприклад, можна одним рухом маніпулятора запустити музичний програвач і тим же дією оновити сторінку в браузері.
  Особливості та функції:
 • можливість використання одного жесту для різних програм;
 • привабливий інтерфейс дуже простий в розумінні, хоча і не підтримує російську мову;
 • відкриття та збереження набору жестів, які можливо використовувати для різної роботи.
 • Програма для налаштування DPI-миші

  Mouse Wheel Control призначена для управління додатками з використанням коліщатка мишки. За допомогою цієї програми користувачі мають змогу налаштувати розширене застосування коліщатка мишки в різних додатках. Наприклад, можна застосовувати коліщатко в програмах, що не підтримують його використання. Також можна налаштувати функцію «третьої клавіші» в програмах, які її підтримують.
  Краща програма для налаштування миші
  Утиліта Mouse Wheel Control дозволить системі вчасно реагувати «кліком певних клавіш на поворот коліщатка і управляти обертанням клавішами-модифікаторами. Функціональні правила коліщатка можна задавати окремо для кожної програми. Крім того, можна автоматично запускати додаток разом з системою, або працювати в невидимому режимі.

  Утиліта Mouse Clicker

  Корисна програма для налаштування миші, створена для автоматизації роботи користувачів з мишкою. В додаток вбудований функціонал імітації стандартних рухів: «перетягування», прокрутка, клацання і так далі. Можна задати програмі завдання клікнути певну точку на екрані, а утиліта завдяки вбудованому скануючого пристрою легко впорається з нею. Софт Mouse Clicker можна налаштувати таким чином, щоб обрана завдання, ідентична функцій миші, повторювалася по закінченні заданого відрізка часу потрібну кількість разів. Наприклад, можна задати програмі операцію по виконанню кліка правою кнопкою миші протягом півгодини з односекундним інтервалом.
  Безсумнівно, подібні програми для налаштування миші здатні позбавити користувачів від необхідності здійснення рутинних дій і заощадити час.
  Краща програма для налаштування миші
  Функції і особливості:
 • процес роботи з механічним маніпулятором повністю автоматизується;
 • функції мишки виконуються програмою в повному обсязі;
 • легко настроюється під конкретний запит користувача;
 • ідеально підійде для виконання повторюваних операцій.
 • Додаток Automatic Mouse and Keyboard

  Невелика програма для налаштування чутливості миші дозволить вам пересувати курсор миші по заданій раніше траєкторії, позначати місце майбутнього кліка і безліч інших різноманітних завдань. Припустимо, вам знадобилося зберегти велику кількість зображень з інтернету. Напевно, для цього вам доведеться робити кілька однотипних дій. Завдяки Automatic Mouse and Keyboard можна призначити маршрут і спостерігати, як комп'ютер разом з додатком самостійно виконують поставлену задачу. Програма дозволяє автоматизувати не тільки руху маніпулятора, але і операції з клавіатурою. Загалом, Automatic Mouse and Keyboard є унікальним, багатозадачною і досить зручним засобом для користувачів. Ключові характеристики:
 • функція автоматичного введення тексту;
 • імітація безлічі дій;
 • більш точна настройка рухів курсору з вбудованою лупою;
 • досить просте планування дій;
 • дуже зручний інтерфейс.