Як визначати моделі iPad?

169 0 Новини високих технологій

Самий перший планшет виробництва Apple з'явився в квітні 2010 року. Потім випустили ще 10 нових моделей, які розрізняються за зовнішнім виглядом та функціями. Визначити моделі планшетів iPad допоможуть декілька методів, описані в цій статті.

Які бувають моделі iPad?

Айпади на сьогоднішній день мають величезну популярність. Вони бувають різні за розмірами, функціям і по області застосування: для роботи, ігор, читання або прослуховування музики, перегляду фільмів, а може і для всього цього відразу. Отже, розробники подбали про покупців і створили різні моделі iPad:


 • iPad Pro.
 • iPad Air.
 • iPad Air 2.
 • iPad mini.
 • Mini 2.
 • Mini 3.
 • iPad.
 • Айпад 2 покоління.
 • 3-е покоління.
 • Айпад 4.
 • Моделі iPad: опис

  Pro — сама остання модель планшетів, випущена в 2016 році. Володіє тонким алюмінієвим корпусом стандартного срібного або золотого кольорів, а також темно-сірого та рожевого; 2-ма камерами, одна з яких-зі спалахом; чотирма динаміками. Буває 2-х видів: з функцією Wi-Fi і з нано-сім-картою. Ціна залежить від обсягу пам'яті: 32 ГБ, 128 ГБ, 256 ГБ. Air — тонкий планшет з Wi-Fi і Wi-Fi + нано-сім-картою, двома камерами і такою ж кількістю динаміків, випущений в кінці 2013-початку 2014 року. Розміри: ширина — 1695 мм, довжина — 240 мм, дисплей — 97 дюймів, тонка рамка навколо дисплея, який буває білого або чорного кольору, а алюмінієвий корпус темно-сірого або сірого кольору. Чотири обсягу пам'яті: від 16 до 128 ГБ.
  Як визначати моделі iPad?
  Air 2 — тонкий (61 мм) планшет, випущений в кінці 2014 року. Крім двох основних кольорів (сірий, темно-сірий), став володіти ще і золотистим. Як і в попередньому випадку, має 4 види об'єму пам'яті, дві камери, одна з яких-зі спалахом, білу або чорну передню панель, Wi-Fi і сім-карту (LTE). Єдине, цей iPad більше не має кнопкою перемикання безшумного режиму.


  Mini — планшет, випущений в листопаді 2012 року, має наступні розміри: товщина — 72 мм, ширина — 1347 мм, довжина — 200 мм. Виглядає маленьким, з сірим або синьо-сірим алюмінієвим корпусом. Мають моделі iPad mini три об'єму пам'яті: 1632 і 64 Гб. З лівого боку є роз'єм для нано-сім-карти.
  Як визначати моделі iPad?
  Mini 2 — планшет з дисплеєм Retina. Випущений в кінці 2013 року. Нічим, практично, не відрізняється від попереднього планшета, тільки має найбільш чітке зображення на екрані і кращу камеру. Доданий новий більший обсяг пам'яті дорівнює 128 Гб. Буває як з функцією Wi-Fi, так і з функцією LTE/Wi-Fi. Mini 3. Вийшов в продаж в кінці 2014 року. Крім нового кольору (золотого), нічим не відрізняється від вищезгаданого iPada. Айпад — найперший з лінійки «яблучних» планшетів, випущений в 2010 році. На ньому немає камери, колір передньої панелі тільки чорний, а задній — сріблястий. Розміри: довжина — 2428 мм, ширина — 1897 мм, товщина — 134 мм. Обсяги пам'яті: 16 ГБ, 32 Гб і 64 Гб. Роз'єм для sim-карти стандартний, так само володіє функцією Wi-Fi. У 2011 році випустили в продаж iPad 2. Він трохи відрізняється розмірами і товщиною тим, що вони трохи менше. Крім чорної передній панелі з'явилася і біла. Також з'явилися камери з одного і з іншого боку. Якість фото і чистота зображення залишає бажати кращого (дуже помітні пікселі). Вхід для сім — micro. Підтримує Wi-Fi.
  3-е покоління — вийшов у світ у березні 2012 року. Трохи товщі своїх «братів», а довжина і ширина залишилися ті ж. Колір передньої панельки може бути білим або чорним. Має 2 камери і три об'єму пам'яті: 163264 Гб. Підтримує функцію Wi-Fi і Wi-Fi + 3G (мікро сім-карта з правої бічної сторони). Айпад 4 покоління надійшов у продаж в листопаді 2012 року. Планшет має 3 різновиди. Номери зазначені на задній панелі iPad 4. Моделі розглянемо докладніше нижче. За зовнішніми габаритами мало відрізняється від попередніх айпадів, а ось внутрішні ознаки мають велике відмінність. Також буває декількох кольорів: сріблястим, темно-сірим, золотавим і сіро-синім.

  Про що говорять номери моделей iPad?

  Абсолютно всі пристрої мають свій серійний номер. Планшети, включаючи iPad, теж ним володіють. Він вказаний на задній панелі обладнання. Давайте розглянемо, як розшифровуються ці цифри і букви.
 • Номер A 1337 означає, що перед вами модель 1-го покоління Айпада, Wi-Fi + сім-карта 3G.
 • Номер A 1219 також говорить про 1-му поколінні, має функцію Wi-Fi + сім-карту з 3G.
 • Моделі iPad 2 мають такі серійні номери: A1395 A1396 A1397 тільки розрізняються внутрішніми функціями.
 • Серійний номер A 1403 позначає планшет 3-го покоління, який має Wi-Fi + 3G (micro-sim (Verizon)).
 • Серія A, номер 1430 говорить про пристрій 3-го покоління з функцією Wi-Fi + Cellular.
 • Номер A 1416 також позначає модель «Еппловского» планшета 3 з Wi-Fi.
 • A 1455 означає гаджет mini з підключенням Wi-Fi + Cellular (MM).
 • Серія A, номери 14541432 розповідають про моделях айпад mini з функцією Wi-Fi + Cellular і iPad mini з просто Wi-Fi.
 • Серійні номери A 1460 A 1459 A 1458 є знаком для моделей iPad 4.
 • iPad mini 2 з підключенням Wi-Fi і TD-LTE, Wi-Fi Cellular і просто Wi-Fi має наступні відзнаки: A 1491 A 1490 і A 1489.
 • А модель iPad mini 3 з тими ж доповненнями, як і його «старший брат», також володіє серією А, але номери вже інші: 1600 A і A 1599.
 • Номери A 1550 і A 1538 є показниками iPad 4 з функцією Wi-Fi, а також Cellular.
 • Серійні номери A 14741475 A 1476 говорять про зразках iPad Air.
 • А Air iPad 2 позначають наступні номери: A 1567 A 1566.
 • Перший метод визначення моделі iPad

  Існує кілька методів, як визначити модель iPad. Один із способів — це залізти всередину планшета, а саме:
  1. Потрібно зайти на головний екран айпада.
  Як визначати моделі iPad?
  2. Потім натиснути на кнопку «Налаштування» (Settings).
  Як визначати моделі iPad?
  3. Далі потрібно натиснути «Генеральні» (General).
  Як визначати моделі iPad?
  4. Наступним кроком потрібно буде натиснути «Про пристрої» (About). І в рядку «Модель» (Model) буде відображений номер моделі пристрою.
  Як визначати моделі iPad?
  5. І визначити модель iPad можна буде, порівнявши числа в даному рядку зі списком, зазначеним вище.

  Другий метод визначення моделі планшета

  Другий метод є найпростішим. Не потрібно лізти в налаштування і робити все те, що написано в попередньому методі.
  Як визначати моделі iPad?
  Достатньо просто повернути iPad задньою панеллю і подивитися в нижньому лівому куті на сходинку Model, а потім порівняти зі списком, про який ми говорили вище.
  Як визначати моделі iPad?

  Метод визначення версії ОС iPad

  1. Заходимо на головний екран.
  Як визначати моделі iPad?
  2. Натискаємо «Налаштування» (Settings).
  Як визначати моделі iPad?
  3. Далі тиснемо на «Генеральні» (General).
  Як визначати моделі iPad?
  4. Потім натискаємо «Про пристрої» (About). 5. У рядку «Версія» (Version) буде написана версія програмного забезпечення айпада.
  Як визначати моделі iPad?

  Чим відрізняється iPad від iPod?

  Так як компанія Apple останнім часом стала випускати велику кількість своєї продукції, наприклад, iPad, iPod і iPhone, то у багатьох в голові виникає плутанина. Якщо Айфон, зрозуміло, що телефон, то ось айпод і айпад, що розрізняються лише однією літерою, можна сплутати. Давайте ж розберемося, у чому полягає відмінність iPod і iPad, які моделі того і іншого пристрою більш схожі один з одним. Відома на весь світ компанія Apple, крім гаджетів, випускає комп'ютери і ноутбуки, але їх, на жаль, взяти з собою або покласти в кишеню не вийде через громіздких розмірів. Тому поєднали в одному маленькому пристрої комп'ютер і телефон та створили iPad, за допомогою якого можна працювати, читати книги, спілкуватися, фотографуватися, слухати музику, переглядати відео та багато іншого. З допомогою iPod можна тільки відтворювати і зберігати музику, переглядати відео і картинки. Камери на ньому немає. Ще його в народі називають медіа-плеєром. Також обидва пристрої розрізняються своїми габаритами: айпад куди більше і тонше, ніж айпод. Хоча зараз і плеєр роблять тонким. Об'єм пам'яті теж має велике відмінність: планшет має пам'ять від 16 до 256 Гб, а плеєр всього лише 2-4 Гб і ще можна вставити карту пам'яті. iPod може бути без екрана (тільки одні кнопки), з екраном і кнопками і з сенсорним екраном. Ціна, природно, теж різна. iPad ж повністю складається з екрану і однієї кнопки «Додому» (Home), і ціна у нього теж різна. Чим новіше і могутніше, тим вартість буде вище. На сьогоднішній день «Яблучна» компанія виробляє досить велика кількість своєї продукції з різною ціновою категорією, що у кожного другого є той чи інший продукт відомого бренду.