Як і де копати будівельну колекцію "Зомбі Фермі"?

29 0 Новини високих технологій

Одне з найбільш популярних програм в соціальних мережах - це гра "Зомбі Ферма". З'явилася вона всього кілька років тому, але дуже швидко завоювала інтерес не тільки молодої публіки, але й досить дорослих людей. Що треба робити в цій грі? В "Зомбі Фермі можна зводити різні будівлі, вирубувати ресурси, саджати рослини і збирати урожай, відвідувати друзів, збирати подарунки і шукати скарби. Крім того, в цій грі можна збирати колекції, що складаються з п'яти предметів. І в цій статті ми розповімо вам про те, де копати будівельну колекцію "Зомбі Фермі". Повірте, це зовсім не складно.

Як і де копати будівельну колекцію "Зомбі Фермі"?

Як і де копати будівельну колекцію "Зомбі Фермі"?

Будівельна колекція складається з невеликої сокири, саперної лопатки, граблі, брухту і великого сокири. Якщо гравець її обміняє, то отримає одну дерев'яну дошку і двісті одиниць досвіду. Так де накопати будівельну колекцію "Зомбі Фермі"? Предмети з цієї колекції можна нарити під рожевими плюшевидными зірочками, вежею, чудовиськом, могилою, святкової ночі і каретою.


Копаємо з шукачем скарбів

Якщо ви не знаєте, де копати будівельну колекцію "Зомбі Фермі", або не хочете цього робити, то можете купити зомбі-шукача скарбів. Предмети з цієї колекції трапляються в мішках часто. А самі мішки шукачі скарбів приносять кожні 90 хвилин. Головне, прибирати їх на склад. Можна використовувати бонус, тоді мішки будуть з'являтися кожні півгодини. У цьому випадку вони будуть автоматично потрапляти на склад.
Як і де копати будівельну колекцію "Зомбі Фермі"?

В подарунки і призи

Предмети з колекції можуть потрапляти в секретному скарбі, скрині чудовиська, в першому осінньому презент, в скромному презент, в колекційному приз і колекційної посилці. Крім того, предмети можна начаклувати за допомогою чарівної палички під саперним слоником і декорацією у вигляді мізків. Тепер ви знаєте, де копати будівельну колекцію "Зомбі Фермі". Дана колекція трапляється у деяких завданнях, а дошка з неї може стати в нагоді при будівництві багатьох будівель (наприклад, піраміди, млини або склепу). Також дошку, якщо ви правильно налаштували фільтр, можуть подарувати друзі. І останнє доповнення, що стосується пошуку предметів з колекцій. Коли ви досягнете сімдесятого рівня в грі, то купіть торговця. З ним ви зможете міняти не тільки предмети, але і колекції (як окремі предмети, так і повні колекції). Більш того, для обміну буде доступний найцінніший набір предметів, а саме колекція "Хелловін".