Як і де копати ялинкову колекцію "Зомбі Фермі"

178 0 Новини високих технологій

"Зомбі ферма" – це захоплююча гра, основний принцип якої полягає в проходженні різноманітних цікавих квестів. У цій грі можна копати грядки і вирощувати рослини, будувати будівлі, щоб отримувати в них корисні матеріали, відвідувати друзів і копати скарби, а також збирати колекції. Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся, як і де копати ялинкову колекцію "Зомбі Фермі".

Що таке колекції і навіщо вони потрібні?

Колекції у цій грі – це свого роду трофеї. І якщо зібрати повний набір предметів, то, обмінявши його, можна отримати досвід, зомбобаксы, монети або корисний предмет (наприклад, стрічка для скотча, трансформатор або росичка дика). За страшну колекцію даються цвяхи та 250 одиниць досвіду.
Як і де копати ялинкову колекцію "Зомбі Фермі"
У цій статті ми розповімо вам все про ялинкову колекцію з "Зомбі Ферми" і де його копати. Як і інші колекції у ялинкову входить п'ять предметів – це куля, хлопавка, зірка, гірлянди і мішура. За її обмін дається п'ять тисяч момент і одна стрічка для скотча, яка може стане в нагоді для його створення за допомогою клею.


Де в "Зомбі Фермі" копати ялинкову колекцію?

Предмети з новорічної колекції можна накопати під такими декораціями: каплиця, ліхтар, марафонець, прапор марафонця, весняна ваза (всі три види). Також предмети можна нарити під такими будівлями: піраміда Майя, необхідна для перетворення в людину, Ялинка і Сніговик.

Скарбниці, таємні скарби та інші цінності

Якщо ви вже знаєте, де накопати ялинкову колекцію "Зомбі Фермі", але не хочете витрачати на настільки трудомісткий процес свій час, то ви можете скористатися одним з бонусів:
  • По-перше, ви можете відкрити секретний скарб або скриня чудовиська (для цього необхідно закопати чудовисько свого друга).
  • По-друге, ви можете скористатися цінністю, наприклад бейбі-сюрпризом, шишкою, новорічною ялинкою, вишневим тортом, скринею дракоши.
  • І по-третє, ви можете відкрити знайти секретний скарб у одного. Він може бути захований під будь-яким предметом.
  • Як і де копати ялинкову колекцію "Зомбі Фермі"

    Чарівні палички

    Тепер ви знаєте, де копати ялинкову колекцію з "Зомбі Ферми". Але її можна знайти і на своїх островах за допомогою чарівної палички. Її можуть приготувати кухаря з фольги і десяти яблучних маків. Ялинкову колекцію можна начаклувати з наступного декору: букет, Санта декор і папороть. Також цю колекцію можна попросити в подарунок у друзів і виміняти у торговця. Торговець може стояти у друзів, але краще його купити і самому виставити обмін. На жаль, предмети з цього набору не шукають ні рибалка, ні шукач скарбів, ні звіздар. Тому ви повинні самі знайти, де копати ялинкову колекцію "Зомбі Фермі".