Пральна машина "Вірпул": відгуки покупців

13 0 Новини високих технологій

З побутовою технікою Whirlpool знайомі абсолютно все. Це американська торгова марка, що має багаторічну історію. Потенційні покупці, звертаючись до відгуків про пральних машинах «Вірпул», шукають для себе відповіді на питання, що стосуються їх функціональності, практичності і довговічності. Дійсно, потрібно розібратися, а чи варто взагалі купувати продукцію цього бренду?

Коротко про компанію

Корпорація Whirlpool має довгу історію існування, яка бере свій початок у середині минулого століття. Правда, сама компанія була заснована ще в 1911 році. За 106 років діяльності фірми змінилося багато чого, крім бездоганної якості побутової техніки. Цікаво, що сьогодні навскидку сказати, в якій країні виготовляються пральні машини американського бренду, не так просто. Справа в тому, що корпорація Whirlpool має філії в багатьох державах Європи, Азії, Латинської Америки. Так, у російському Александрові Володимирської області розташовується завод, на якому збирають продукцію «Вірпул». Відгуки про пральних машинах вітчизняної збірки неоднозначні. На прикладах деяких моделей спробуємо розібратися в перевагах і явних недоліках цієї побутової техніки.


Чому купують машини «Вірпул»

До речі, у всьому світі бренд користується попитом. Популярною дана торгова марка стала завдяки різноманітності моделей. В асортименті є як класичні і полюбилися багатьом варіанти з фронтальним завантаженням білизни, так і пральні машини «Вірпул» з вертикальним завантаженням. Відгуки на просторах Інтернету свідчать про затребуваність вузьких вбудовуваних моделей з додатковою сушкою або оснащених экопрограммой. Вся продукція відрізняється за кількома критеріями:
 • об'ємом барабана;
 • функціоналу;
 • дизайну;
 • потужності;
 • класу споживання електроенергії.
 • Пральна машина "Вірпул": відгуки покупців
  Якими б різними не здавалися пральні машини «Вірпул», за відгуками користувачів, від інших торгових марок їх відрізняє високий клас якості прання при скромних витратах енергії. Іншими перевагами продукції вважають наявність в них актуальних програм і технологій, зручний спосіб дозування миючих засобів, що важливо для профілактики часткових або повних протікання – це відгуки фахівців. Пральні машини «Вірпул» оснащені також захистом від випадкового запуску.

  Програми прання та додаткові режими

  Висока швидкість віджимання (від 1000 оборотів в секунду) і величезний барабан (обсяг до 9 кг) – безсумнівний плюс в скарбничку відгуків про пральних машинах «Вірпул». Висновком експертів даній техніці присвоєно клас А. Крім того, більшість моделей має високотехнологічне пристрій і ряд унікальних програм. В бюджетних варіантах є мінімум 18 функцій, і серед них варто зазначити такі режими:

 • «Бавовна» при 95 °С;
 • «Экохлопок» (40-60 °С);
 • «Синтетика» (50 °С);
 • «Шерсть»;
 • «Делікатні тканини»;
 • «Швидке прання»;
 • режим для кольорових матеріалів (не більше 60 °С);
 • додаткове полоскання;
 • віджимання.
 • Є і інші функції, якими оснащені пральні машини «Вірпул». За відгуками, найзручнішими користувачі називають:
 • «Легке прасування» - видає вологе, практично не смятое білизна.
 • «Холодна прання» - доступна в будь-якому режимі.
 • «Зупинка з водою» - дозволяє відмовитися від віджиму (актуально для мережива, пуховиків, шкіряною одягу, взуття та ін).
 • Економічність споживання ресурсів

  Безсумнівним плюсом пральної машини «Вірпул», за відгуками, є клас енергозбереження-А + + і А+++. При максимальному завантаженні самих великогабаритних моделей витрачається в середньому не більше 25 кВт за годину. Якщо ж запускати прання в низькотемпературних режимах, витрата складе не більше 1 кВт. При половинному наповненості барабана (така функція, як правило, є у пральних машин «Вірпул» з вертикальним завантаженням) у відгуках користувачі відзначають, що за годину енергоресурсів витрачається не більше 07 кВт. Якщо брати до уваги витрата води, то будь-яку модель цієї марки можна назвати економічною. Для прання максимально належного кількості білизни знадобиться 90 літрів води. Для напівпорожнього барабана води знадобиться вдвічі менше.

  Сучасні технології

  Пральна машина "Вірпул": відгуки покупців
  Технологічні особливості моделей бренду Whirlpool – результат тактики розвитку компанії. Кожен випуск пральних машин від «Вірпул» отримує від виробника ланцюжок функціональних оновлень. У конструкції агрегатів використовуються тільки передові технології провідних розробників. До таких відносять:
 • Supreme care. Завдяки їй структура і колір матеріалів залишаються незмінними після багаторазових прань.
 • Hot finish. Присутній у більшості пральних машин «Вірпул» з фронтальним завантаженням. У відгуках вказують, що дана технологія відмінно підходить для вовняних речей і одягу з натуральних тканин.
 • Colour. Ідеальна програма для прання речей, схильних до линяння. Крім цього вважається економічною, так як не вимагає включення термоелектричного нагрівача.
 • Wave motion plus. «Розумна» прання передбачає вибір режиму у відповідності з типом матеріалів речей. Машинка сама визначає, як буде обертатися барабан – швидко або повільно, в боку або в одному напрямку і т. д.
 • Відгуки про пральних машинах «Вірпул» (вертикальних і фронтальних)

  Всі, в тому числі і бюджетні моделі розроблялися корпорацією за останнім словом техніки. Якщо вірити відгукам про пральних машинах «Вірпул», всі параметри техніки працюють безперебійно. Крім того, налаштування останньої прання зберігаються до наступної експлуатації. Користувачі можуть сміливо віддавати перевагу опцій:
 • попереднього прання;
 • видалення плям;
 • гарячого полоскання;
 • bio stain 15 °С для видалення жирних плям, мазуту;
 • fresh care для тривалого збереження свіжості;
 • відстрочення старту або полоскання.
 • Думка експертів: що кажуть професіонали

  Фахівці у відгуках про пральних машинах «Вірпул» часто згадують зручну навігацію і продуману панель управління більшості моделей. Це безперечне і дуже важлива перевага. У деяких пральних машинках панель з кнопками має підсвічування, а вона розташовується під невеликим нахилом – це дозволяє побачити її з найдальших кімнат. Не помітити дисплей неможливо – він великий і яскраво світиться. Більш детально ознайомитися з пральними машинами «Вірпул» (з вертикальною завантаженням або фронтальної) можна на декількох моделях, яким російські покупці віддають найбільшу перевагу.

  Універсальна Whirlpool AWE6516/1

  Пральна машина-автомат з ефективністю прання класу А і малим енергоспоживанням. Безперечною перевагою даної сучасної моделі є значна економія простору у ванній кімнаті або на кухні. І справа тут зовсім не в габаритах агрегату – для експлуатації машинки з вертикальним завантаженням не потрібно передбачати додаткове місце для відкриття дверцят. Whirlpool AWE 6516/1 підійде для невеликої сім'ї, так як за один цикл машина здатна випрати не більше 55 кілограма білизни.
  Пральна машина "Вірпул": відгуки покупців
  Модель обладнана 18 програмами. Їй можна довірити прання вовни або натурального шовку. Whirlpool AWE 6516/1 – ідеальний варіант для тих, кому важливий контроль над піноутворенням. Перед тим як починати віджимати білизна, ця пральна машина рівномірно розподіляє його всередині барабана, що сприяє якісному віджиму і довгій службі мотора.
  Деякі захоплені відгуки про пральну машину з вертикальним завантаженням Whirlpool AWE 6516/1 присвячені опції «Відстрочка запуску». З її допомогою легко запрограмувати машину так, щоб вона завершила цикл, наприклад, через кілька годин. Користувачам подобається, що немає необхідності чекати, поки закінчиться прання. По приході додому з роботи або прогулянки залишиться тільки розвісити чисте, пахне свіжістю білизна. На сьогоднішній день ціна складає близько 27 тисяч рублів.

  Зручна в експлуатації Whirlpool AWS61212

  Привабливий дизайн і вигідна вартість роблять цю пральну машину з горизонтальним завантаженням лідером продажів. Її барабан здатний вміщати до 6 кг речей, а обертатися – зі швидкістю до 1200 оборотів в хвилину. Складання даних моделей здійснюється в Словаччині. Додатковий плюс – помірний рівень шуму під час роботи.
  Пральна машина "Вірпул": відгуки покупців
  Корпус виготовлений з пластика, управління автоматизовано. Режимні різноманітні програми, в загальній складності їх близько вісімнадцяти. Особливий інтерес викликають функції «Нічне прання» і «Пятновыведение». Пральна машина Whirlpool AWS61212 захищена від дисбалансу, надмірного утворення піни, протікання та дитячих пустощів. До того ж агрегат має опцією самодіагностики і може перевірити себе на наявність несправностей.

  Надійна Whirlpool WTLS65912

  Ця машина з вертикальним типом завантаження відноситься до середнього класу. Країна-виробник - Словаччина. Барабан можна максимально заповнити 63 кілограмами білизни. За відгуками покупців, пральна машина «Вірпул» WTLS65912 працює голосно, незважаючи на заяви виробника про максимальний рівень шуму 76 дБ. Стандартні 18 програм прання здатні задовольнити потреби самої вимогливої господині. Улюблені користувачам функції:
 • повторне полоскання;
 • відстрочка запуску;
 • моментальна прання.
 • Пральна машина "Вірпул": відгуки покупців
  До стовідсотковим мінусів відносять відсутність захисту від протікання – для машини середнього класу така вада непростітелен. Однак даний недолік компенсує система контролю піноутворення і захист від втручання дітей. Безперечною перевагою є надекономічність машинки, про що свідчить зарахування моделі до класу А+++. Габарити - 90х40х60 см, середня ціна становить 30 тис. рублів.

  Стильна і практична Whirlpool AWO/C 7714

  Всім, хто підшукує вбудовану модель, слід звернути увагу саме на цю пральну машину «Вірпул». Відгуки не дадуть засумніватися: заявлені виробником характеристики повністю відповідають реальності. На практиці агрегат показав себе потужною «робочою конячкою». Така машинка ідеальна для великої родини, про що свідчить семикилограммовый обсяг барабана. При цьому її безперечною перевагою вважають скромні габарити 60x56x82 див. Віднести дану модель до економ-класу не дозволить інтелектуальне електронне управління і великий цифровий дисплей.
  Пральна машина "Вірпул": відгуки покупців
  Максимальна швидкість віджиму – 1400 обертів на хвилину. Машина захищена від протікань, в будь-якому з 18 режимів працює практично безшумно. Комусь вартість Whirlpool AWO/C 7714 в 60 тис. рублів може здатися високою. Однак покупці запевняють: своєю функціональністю, надійністю і довговічністю машинка виправдає всі очікування і вкладені кошти.

  Доступна Whirlpool AWS 63013

  Серед усіх відгуків про пральних машинах «Вірпул» AWS-серії можна зустріти масу коментарів про недорогостоящем варіанті 63013. Його відрізняє інтелектуальне електронне управління, неширокий корпус, великий і міцний барабан. Фахівці, що займаються технічним обслуговуванням і ремонтом побутової техніки, також позитивно відгукуються про даної моделі. Судячи з відгуків, пральна машина «Вірпул» AWS 63013 забезпечує якісний догляд за білизною будь-якого типу. Завантаження речей – фронтальна. Країна-виробник – Словаччина. Барабан «помічниці» можна завантажити на 6 кг. Деякі вважають недоліком швидкість обертання – максимум 1000 обертів. Нібито це не забезпечує належної якості віджиму, хоча і не у всіх випадках зазначений недолік суттєвий.
  Пральна машина "Вірпул": відгуки покупців
  Незважаючи на невелику вартість (близько 20 тисяч рублів), цей варіант не обмежена у наборі класичних і додаткових функцій. Крім стандартних програм пральна машина «Вірпул» 63013 за відгуками, не гірше більш дорогих моделей справляється з такими завданнями, як:
 • антибактеріальна прання;
 • затримка полоскання;
 • прання кольорових тканин «Кольорове 15»;
 • легка прасування.
 • Елегантна Whirlpool FSCR 90420

  Одне з найбільш актуальних пропозицій в гіпермаркетах побутової техніки. Випускається модель в Італії, не так давно з'явилася і на російському ринку. Перевагу цьому варіанту слід віддавати тим, для кого економне використання електроенергії, води та миючих засобів понад усе. Пристрій забезпечує оптимальний цикл руху барабана і враховує тип тканини. Ця пральна машина – те, що потрібно для делікатних тканин: білизни дбайливо перекочується при мінімальних обертах. Якість прання і мінімізацію механічного впливу у цьому випадку гарантує опція попереднього вимочування.
  Пральна машина "Вірпул": відгуки покупців
  Цікавою особливістю даної моделі є функція, що допомагає точно розрахувати, скільки знадобиться миючого засобу за кількістю вже заставленого білизни. Ще одна родзинка цієї пральної машини – touch-управління і яскравий LCD-дисплей.

  Підводячи підсумки

  При виборі машинки бренду Whirlpool відгуки покупців можуть стати цінними рекомендаціями. Найчастіше техніку цієї марки хвалять за:
 • доступну вартість;
 • багатофункціональність;
 • практичність;
 • порівняно тиху роботу.
 • Пральна машина "Вірпул": відгуки покупців
  Зрозуміло, суперечливі відгуки та коментарі користувачів складно сприймати однозначно. Перед покупкою цілком доцільно ознайомитися з оглядами техніки інших виробників. Це допоможе прийняти головне рішення: зупинити свій вибір на Whirlpool або відправитися на пошуки відповідного варіанту далі