Тримери "Чемпіон": відгуки власників

25 0 Новини високих технологій

Якщо ви досить часто працюєте на присадибній ділянці, то впоратися на його території з травою допоможе тример. Це обладнання допомагає косити галявини, підрівнювати крайку газону і навіть видаляти бур'ян. Однак перед вибором подібного пристрою важливо враховувати, що ділянки можуть розрізнятися за характером рослинності і площі, тому підбирати інструмент слід під конкретну задачу. Слід враховувати і частоту навантажень.

Рекомендації по вибору

Тримери "Чемпіон": відгуки власників
Якщо ви плануєте працювати з тримером нетривалий час, а площа вашої ділянки не перевищує 4 соток, то краще вибрати акумуляторну або електричну модель. Одна з них відмінно підійде для того, щоб приводити в порядок галявину перед будинком, окантовывать територію вздовж паркану і підрівнювати підстрижений газон. Електричні тримери ще називаються электрокосами, вони не відрізняються високою продуктивністю, тому не підходять для скошування порослі дерев. За допомогою такого пристрою можна працювати з жорсткою і м'якою травою, бур'янами та бур'яном.


Якщо хочете стати власником більш мобільного агрегату, то слід придбати акумуляторну модель. Вона не така продуктивна, тому не розрахована на тривале використання. Для роботи елемент живлення доведеться періодично заряджати, тому при значному обсязі робіт рекомендується запастися додатковим акумулятором. У продажу представлені ще й бензинові тримери, які називаються мотокосами. Вони працюють за рахунок двигуна внутрішнього згорання і здатні обробляти ділянки площею понад 5 соток. За допомогою такого інструменту можна боротися з бур'яном та дрібної порослю дерев. Для того щоб визначитися з вибором, необхідно розглянути декілька моделей. В якості гарного прикладу виступають тримери «Чемпіон», відгуки про яких ви зможете прочитати нижче.

Відгуки про особливості Т433Ѕ-2

Тримери "Чемпіон": відгуки власників
Ця модель бензинового тримера відрізняється підвищеною зносостійкістю. Вона працює за рахунок двотактного двигуна, який характеризується високою продуктивністю і автономністю. Жорстку траву можна буде підрізати ножем, як і бур'яни, а ось для м'якої трави відмінно підійде волосінь.

Для полегшення холодного запуску виробник передбачив наявність праймера. Перш ніж придбати тример «Чемпіон», відгуки про нього рекомендується прочитати. Ознайомившись з думками споживачів про моделі Т433Ѕ-2 ви зможете зрозуміти, що вона має безліч плюсів, серед них слід виділити:
 • зручну рукоятку;
 • спеціальний кожух;
 • жорсткий вал;
 • повітряне охолодження двигуна;
 • 2 ріжучі оснастки;
 • праймер.
 • Взявшись за рукоятку, ви зрозумієте, що вона сприяє зручному управлінню. Термін експлуатації двигуна продовжений завдяки його інтенсивному охолодженню. Конструкція передбачає наявність кожуха, який буде захищати вас від вилітає трави. У комплекті з тримером «Чемпіон», відгуки про який буде корисно прочитати перед здійсненням покупки, поставляється підвісний ремінь.

  Відгуки про технічні характеристики Т433Ѕ-2

  Тримери "Чемпіон": відгуки власників
  Потужність вищеописаного обладнання становить 17 л. с., в кіловатах це значення дорівнює 125. Товщина волосіні еквівалентна 24 мм. Споживання палива при максимальному навантаженні досягає 062 л/год, Довжина пристрою дорівнює 1493 мм. Вас може зацікавити частота обертання шпинделя, яка у даної моделі становить 6500 в хвилину.
  Рівень звукового тиску дорівнює 120 дБ. Споживачі радять при експлуатації даної моделі користуватися індивідуальними засобами захисту, які виключать пошкодження слухових органів. Важить обладнання 8 кг. Покупці наголошують, що маса агрегату може виявитися значною, якщо не користуватися наплечним ременем. Важливо звернути увагу ще й на ємність паливного бака, яка забезпечує можливість тривалої роботи без дозаправки. Залити одноразово ви зможете 095 л бензину.

  Відгуки про особливості моделі Т433

  Тримери "Чемпіон": відгуки власників
  В якості альтернативного варіанту вищеописаного обладнання виступає тример «Чемпіон 433», відгуки про який повинні допомогти вам зробити правильний вибір. Це обладнання має потужний мотор і добре підходить для скошування густої порослі. Конструкція оснащена U-образною рукояткою, що сприяє природному руху інструменту. Споживачам подобається, що при необхідності ви можете розібрати тример завдяки рознімної штанзі, що забезпечує можливість компактного зберігання. Серед додаткових плюсів покупці виділяють наявність двох ріжучих оснащень: трилопатевого ножа і тримерною головки. Конструкція передбачає наявність праймера. В комплекті є підвісний ремінь.

  Відгуки про технічні характеристики моделі Т433

  Тримери "Чемпіон": відгуки власників
  Цей бензиновий тример «Чемпіон», відгуки про який допомагають споживачам визначитися з моделлю, володіє потужністю, яка дорівнює 17 л. с. Об'єм двигуна становить 427 см 3 . Товщина волосіні дорівнює 24 мм. При максимальному навантаженні паливо буде витрачатися в обсязі 062 л на годину. Конструкція передбачає наявність розбірного валу. Деяких фахівців цікавить посадковий діаметр. У даній моделі тримера «Чемпіон», відгуки про яку корисні споживачеві, цей параметр становить 254 мм В довжину конструкція досягає 1493 мм.

  Відгуки про основні особливості ЕТ1200А

  Тримери "Чемпіон": відгуки власників
  Дана модель обладнання має середню вартість – 5590 руб. Модель працює за рахунок електрики, тому при експлуатації виключені шкідливі викиди. Робочими елементами є ніж і волосінь, вибір одного з них буде залежати від жорсткості трави. Ознайомившись з відгуками про тримери «Чемпіон 1200», ви зможете зрозуміти, що він забезпечує легкість транспортування завдяки розбірної штанги. Перевозити обладнання можна навіть в багажнику автомобіля.
  Споживачам подобається можливість косіння сирої трави. Це стало можливо завдяки верхньому розташуванню двигуна. Покупці досить часто вибирають цю модель ще і з тієї причини, що вона має гарний ступінь захисту, що реалізується щитком, що закриває ріжучий елемент. Виліт частинок скошеної трави на оператора виключений. Людина буде надійно захищений від травм, які могли б виникнути при експлуатації під час контакту з волосінню або ножем.

  Відгуки про технічні характеристики

  Тримери "Чемпіон": відгуки власників
  Відгуки про тримери «Чемпіон ЕТ1200А» свідчать про те, що описувана модель вдало поєднує в собі доступну вартість і відмінна якість. Потужність пристрою становить 12 кВт. Воно передбачає наявність гнучкого приводного валу. Споживачам подобається, що електричні моделі тримерів важать набагато менше бензинових. Це вірно і щодо описуваного варіанти обладнання, маса якого досягає всього лише 57 кг Частота обертання шпинделя дорівнює 7500 оборотів в хвилину. Вас може зацікавити ще й посадковий діаметр, він становить 254 мм Перш ніж зробити вибір, ви обов'язково повинні прочитати відгуки про електричному тримери «Чемпіон». З них ви зможете зрозуміти, що товщина волосіні еквівалентна 24 мм, чого цілком достатньо для того, щоб виключити її обрив, але забезпечити ефективну боротьбу з травою.

  На закінчення

  Якщо ви все ще не знаєте, яку модель тримера придбати, то слід звернути увагу ще й на акумуляторні варіанти пристроїв. Серед таких модель TB360. Однак відгуки власників про тримери «Чемпіон» такого типу говорять про те, що його вартість трохи вище бензинових і електричних моделей. Придбати згаданий агрегат можна за 9390 руб. Однак ця вартість виправдовується завдяки мобільності устаткування, адже ви не будете залежати від палива та електричної розетки. У комплекті поставляється літій-іонна батарея, ємність якої становлять 26 А*ч. Гнучкий приводний вал полегшує експлуатацію. В якості ріжучого інструменту виступає лише волосінь, це говорить про те, що боротися з жорсткою порослю буде неможливо. Однак, для рішення цих задач можна придбати більш потужну модель, яка надає оператору можливість вибору між ріжучими елементами.