Навіщо потрібна підсвічування для електронної книги і як її вибрати

17 0 Новини високих технологій

Завдяки появі електронних книг потреба в купівлі важких книжкових многотомников відпала. Особливість даного девайса полягає у відсутності підсвічування для читання електронних книг, яка часом буває необхідна. Однак це можна виправити. Спеціальна підсвітка для електронної книги може бути придбана окремо. Різні виробники пропонують такий пристрій в якості додаткового аксесуара.

У чому відмінність електронної книги від планшета

Зазначені вище слова про відсутність підсвічування можуть наштовхнути на думку, чому б не купити звичайний планшетний комп'ютер. Це допоможе уникнути зайвих витрат грошей і часу на пошук і придбання додаткових девайсів.
Навіщо потрібна підсвічування для електронної книги і як її вибрати
Першорядне відмінність названих пристроїв полягають у функціоналі. Електронна книга імітує сторінки звичайних книг, тим самим при читанні у користувача не втомлюються очі, а витрата батареї відбувається набагато повільніше, тим самим читання може тривати довше, ніж на простому планшетному комп'ютері.

Однак далеко не у всіх відсутня підсвітка для електронних книг. Існують так звані електронні книги з вбудованою підсвічуванням, але це мало відрізняється від простих планшетів. Пов'язано це різниця з різними типами екранів. Прийнятий стандарт з неподсвечиваемыми сторінками більш зручний для користувачів, однак має високу ціну і обмежений сторонній функціонал. Книги з підсвічуванням екраном дешевше, але надають більшої шкоди для очей.

Потрібна підсвічування для електронної книги

З боку досвідчених користувачів зустрічається негативне відношення до даного додатку, оскільки наявна вбудована підсвітка може світити в очі, тим самим створюючи не дуже приємні зорові ефекти. Однак у пристроях намагаються зменшити цей ефект наскільки можливо, тому багатьом буде просто непомітна дана проблема.
Навіщо потрібна підсвічування для електронної книги і як її вибрати
Найбільш зустрічається і поширеною проблемою з підсвічуванням є її нерівномірність. При цьому сам дефект буває важко помітити при покупці. Під час відвідування магазину в ньому є гарне освітлення, при якому проблема не виділяється. Принісши пристрій додому і почавши читати в приміщенні з малим освітленням, ви помітите дефект, переважно по краях читається сторінки виникнуть сірі плями, які говорять про погану якість підсвічування для електронної книги.

Який тип підсвічування краще вибрати

Описаний вище тип вбудованої підсвічування найменш зручний з можливих. Зовні він виглядає як кілька лампочок, вбудованих збоку пристрою.
Навіщо потрібна підсвічування для електронної книги і як її вибрати
Найкращий тип підсвічування для електронної книги являє собою лампу на гнучкій ніжці. Подібний аксесуар кріпиться до корпусу девайса своєрідною прищіпкою, після чого включається, немов звичайна настільна лампа, хіба що меншого розміру. При цьому сучасний ринок пропонує різні форми для підсвічування, завдяки чому можна просто і швидко підібрати найбільш підходящий для свого пристрою.

Вибір підсвічування і виробник пристрою

У разі якщо покупець втрачається при виборі підходящої підсвічування, слід звернути увагу на виробника пристрою. Наприклад, підсвічування для електронної книги Pocketbook, відповідно, призначена для пристроїв цього виробника. Існує не так багато різних відомих компаній-виробників, товар яких може бути куплений у звичайному магазині, тому проблем з підбором підсвічування виникнути не повинно. При цьому не варто забувати дивитися відгуки на вибраний товар. Купівля підсвічування для електронної книжки не настільки складна процедура, оскільки не вимагає від покупця володіння складними технічними аспектами і нюансами. Всі основні особливості вибору коротко були розглянуті.