Як взяти кредит на «Білайні» на телефон? Кому доступний довірчий платіж?

52 0 Новини високих технологій

Всім абонентам знайома ситуація, коли коштів на рахунку недостатньо, але скористатися послугами зв'язку життєво необхідно. У цій ситуації може допомогти мобільний оператор. Багато компаній, що надають послуги зв'язку, надають своїм клієнтам можливість взяти в борг певну суму коштів на певний період часу. Компанія «Білайн» не стала винятком і також готова піти назустріч своїм абонентам, надавши їм «довірчий платіж». Ця опція доступна для всіх тарифних планів (для фізичних осіб) і може бути придатним користувачем номера самостійно. Про те, як взяти кредит на «Білайні» на телефон і що потрібно пам'ятати, позичаючи кошти у мобільного оператора, ми розповімо в цій статті.


Як взяти кредит на «Білайні» на телефон? Кому доступний довірчий платіж?

Опис опції

Сума в кредит від оператора зв'язку доступна всім фізичним особам, які підключені до відповідного тарифного плану. Виняток становлять тільки клієнти, які придбали номер менше двох місяців тому. При цьому неважливо, який час даний абонент є клієнтом компанії «Білайн». Головне, щоб той номер, на який потрібно взяти «довірчий платіж», обслуговувався в мережі оператора не менше двох місяців. А як взяти кредит на «Білайні» на телефон (команда для підключення буде наведена нижче), якщо термін використання номери менш вказаного терміну? На жаль, це неможливо.
Як взяти кредит на «Білайні» на телефон? Кому доступний довірчий платіж?

Вартість послуги

Як і будь-яка додаткова послуга, «довірчий платіж» надається на певних фінансових умовах. За використання послуги з номера буде списана сума у розмірі 15 рублів. Вона спишеться після закінчення терміну надання позики разом з сумою, яка була перерахована на рахунок абонента в якості довірчого платежу (як взяти кредит на «Білайні» на телефон, буде розказано далі). Абонентної плати за послугу немає. Списання відбуваються за фактом надання довірчого платежу.


Про що потрібно знати

Перш ніж відповісти на питання про те, як взяти кредит на «Білайні» на телефон, хотілося б навести опис умов для користувачів, про які слід знати:
 • Надається послуга на період до трьох днів
 • Для отримання позики від оператора необхідно, щоб витрати за останні три місяці становили не менше 50 рублів.
 • Розмір платежу розраховується індивідуально для кожного клієнта, виходячи з загальних витрат на зв'язок за останні місяці
 • Як взяти кредит на «Білайні» на телефон? Кому доступний довірчий платіж?
 • Скористатися опцією "довірчий платіж" можна як на території свого регіону, так і в роумінгу, в тому числі в міжнародному.
 • Якщо протягом того періоду, на який надається кредит, на рахунок не надійде сума, що перевищує розмір наданого кредиту (+15 рублів за використання послуги), послуги зв'язку будуть недоступні до моменту появи коштів на балансі.
 • На номері може бути встановлена блокування на отримання довірчого платежу (зробити таку заборону можна тільки через оператора).
 • Дія довірчого платежу закінчується в двох випадках: по закінченні трьох днів після внесення на рахунок номера необхідної для погашення суми (розмір кредиту + 15 рублів).
 • З'ясувавши, як взяти кредит на "Білайні" на телефон, і погасивши його в повній мірі, можна повторно отримати довірчий платіж (сплативши 15 рублів за отримання кредиту у оператора).
 • Як взяти кредит

  Після того як ми дізналися детальніше про послугу, можна перейти до основного питання. Отже, як взяти кредит на «Білайні» на телефон?
  Номер абонента, на який необхідно отримати довірчий платіж, повинен обслуговуватися в мережі «Білайн» не менше 2 повних місяців. Чим більше клієнт мобільного оператора витрачає коштів на послуги зв'язку, тим вище розмір довірчого платежу. Наприклад, якщо ваші витрати за останні 2-3 місяці - до ста карбованців, то можна отримати 50 рублів на три дні, при витратах на зв'язок від ста до тисячі рублів – для зарахування доступно 80 рублів і т. д.
  Як взяти кредит на «Білайні» на телефон? Кому доступний довірчий платіж?
  Визначити, яка сума може бути видана на ваш номер, можна, набравши на телефоні комбінацію: *141*7#. Інформація надійде в текстовому повідомленні. Активувати довірчий платіж на номері можна через сайт оператора (в особистому кабінеті) або через USSD-запит: *141#. Після введення запиту вам надійде повідомлення про вдалому здійсненні операції. Якщо самостійно не вдається зарахувати на рахунок суму кредиту, то можна зателефонувати в контакт-центр за номером 0611 і уточнити у оператора, як взяти кредит на «Білайні» на телефоні звичайному користувачеві.