Смартфон ASUS ZenFone Max: відгуки, недоліки і переваги

121 0 Новини високих технологій

Компанія ASUS відома як постачальник високопродуктивних, технологічних і в той же час доступних за ціною мобільних пристроїв. У числі найбільш популярних моделей девайсів, що випускаються даним брендом, — смартфон ZenFone Max. Він характеризується виключно потужним акумулятором, підтримкою сучасних комунікаційних рішень, високою швидкістю і стабільністю роботи. У чому полягають ще його ключові конкурентні переваги? Як оцінюють експерти і користувачі можливості і ефективність даного пристрою?


Смартфон ASUS ZenFone Max: відгуки, недоліки і переваги

Основні характеристики

Перш ніж вивчати характеризують телефон ASUS ZenFone Max відгуки, а також розглядати його сильні і слабкі сторони, розглянемо основні характеристики даного девайса. Він має: - форм-фактор, який класифікується як моноблок; - корпус виготовлений з матового рівного пластику; - операційну систему Android версії 5.0 доповнену фірмової програмної оболонкою; - комунікаційні модулі 2G, 3G, LTE; - підтримка 2 SIM-карт; - процесор з 4 ядрами, що функціонує на частоті 12 ГГц; - графічний прискорювач Adreno 306; - вбудовану пам'ять об'ємом 16 ГБ; - модуль 2 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті; - роз'єм для підключення додаткової карти пам'яті; - підтримку Wi-Fi, Bluetooth; - дисплей з діагоналлю 55 дюйма, глибиною кольору 267 пікселів на ДЮЙМ і дозволом, який становить 1280 на 720 пікселів, матрицею типу IPS, захисним склом Gorilla Glass 4 олеофобним покриттям; - основну камеру з роздільною здатністю 13 Мп, фронтальну — 5 Мп; - модулі GPS, ГЛОНАСС; - датчики прискорення, освітлення, наближення; - акумулятор ємністю 5 тис. маг. Наскільки схожі дані характеристики з тими, що мають інші моделі лінійки ZenFone Max?
Смартфон ASUS ZenFone Max: відгуки, недоліки і переваги
Так, популярний смартфон ASUS ZenFone 3 Max має, зокрема: - операційну систему Android версії 6.0; - екран з діагоналлю 52 дюйма, щільністю пікселів 282 PPI; - акумулятор ємністю 4130 маг. Таким чином, розглянутий телефон може як мати технологічні переваги стосовно сусідніх моделей по лінійці, так і поступатися їм в деяких характеристиках. Але в цілому девайси, що відносяться до серії ZenFone Max, характеризуються високою технологічністю і функціональністю і тому є виключно конкурентоспроможними на ринку.


Розглянемо тепер, як виглядає пристрій.

Зовнішній вигляд девайса

Дизайн телефону ZenFone Max (відгуки свідчать про це) сучасний і ефектний. Користувачі приділяють найпильнішу увагу зовнішньому вигляду девайса, який в цілому схожий з тими концепціями, що реалізовані в інших моделях відповідної лінійки смартфонів від ASUS. Важливо, підбираючи телефон під стиль, приділити увагу оснащення його необхідними аксесуарами. Наприклад, чохол для ASUS ZenFone Max, виконаний в ефектному стилі, буде відмінним доповненням до пристрою.
Смартфон ASUS ZenFone Max: відгуки, недоліки і переваги
Сенсорна панель, за допомогою якої здійснюється управління пристроєм, розташовується безпосередньо під екраном. У свою чергу, над ним знаходиться світлодіод, динамік, а також 2 датчика — освітлення і наближення. На правому торці корпусу пристрою розміщена клавіша регулювання гучності, а також кнопка включення пристрою. На верхньому розташовується роз'єм для підключення аудіопристроїв. На нижньому розміщено отвір мікрофона пристрою, а також слот для підключення кабелю microUSB.
На задній кришці пристрою розташовується зовнішній динамік, основна камера зі спалахом і лазерним фокусом. При необхідності користувач ASUS ZenFone Max може зняти задню кришку корпусу пристрою, під якою можна знайти 2 роз'єми для підключення SIM-карт, а також слот для додаткової карти пам'яті. Якість збірки апарату оцінюється експертами як найвище. В цілому дизайн пристрою ZenFone Max (відгуки підкреслюють це) знаходиться на рівні провідних моделей сегмента.

Дисплей

Тепер вивчимо особливості екрану розглянутого телефону. Його діагональ 55 дюйма, дозвіл — 1280 на 720 пікселів. Глибина кольору екрану пристрою ZenFone Max ZC550KL — 267 PPI. Дисплей має автоматичне регулювання рівня яскравості, розпізнає до 10 одночасних торкань користувача. Зазначений дозвіл екрану ZenFone Max (відгуки підтверджують це), з однієї боку, цілком дозволяє вирішувати основні завдання, пов'язані з переглядом різних типів мультимедійного контенту, з іншого — є не наймасштабнішим і тому не передбачає споживання великих обсягів ресурсів телефону. Екран, як відзначають фахівці, відрізняється великими кутами огляду, достатнім рівнем яскравості, а також якісною передачею кольору. Можна відзначити, що у розпорядженні користувача — набір програм, за допомогою яких можна управляти різними налаштуваннями дисплея. Наприклад, рівнем кольору, параметрами чутливості екрані до натискання з надітими на руки користувача рукавичками.

Софт

Смартфон ZenFone Max функціонує під управлінням операційної системи Android до версії 5.0. Крім того, дана ОС доповнена фірмовою оболонкою від ASUS — експерти оцінюють її як виключно корисне рішення від бренду-виробника. Дана оболонка зручна в користуванні, дозволяє здійснювати ефективне управління пристроєм. При необхідності можна оперативно отримати доступ до магазину додатків, щоб встановити нову програму або оновити вже наявну.
Смартфон ASUS ZenFone Max: відгуки, недоліки і переваги
Що стосується можливостей Android 5.0 до найбільш примітним можна віднести реалізацію великої кількості інтерфейсів повідомлень. Їх можна налаштувати, переглядати, використовуючи велику кількість різних програмних інструментів, ранжувати. Розглянута операційна система добре пристосована до оптимізації використання ресурсів акумулятора смартфона. Так, одним з інструментів енергозбереження, доступним для користувача, що може бути статистика використання ресурсів телефону різними додатками: застосовуючи її, можна визначити, які види програм вантажать пристрій найбільш активно, і звести до мінімуму їх задіяння у тих ситуаціях, коли потрібно заощадити заряд батареї, нехай і досить потужною, як у випадку з даним пристроєм. Досить велику увагу розробники Android 5.0 приділили питанням безпеки. Так, використовуючи штатні функції ОС, користувач може активізувати шифрування власних даних. Також у операційній системі реалізований захист від багатьох вразливостей, а також різних типів шкідливого ПО. Ще одна перевага Android 5.0 — наявність великого кількості можливостей для спільного використання різних типів контенту. Наприклад, смартфоном можна користуватися із застосуванням декількох облікових записів. Також девайс можна задіяти через гостьовий режим. Операційна Android 5.0 відноситься до найбільш зручним. Так, використовуючи її інтерфейси, можна отримувати доступ до найбільш затребуваним налаштувань, задіяти популярні опції, такі як керування точками доступу, здійснення повороту екрану, активація тих чи інших бездротових інтерфейсів. ОС адаптована для тонкої настройки яскравості дисплея в залежності від умов використання апарату. Так, відповідні параметри можна виставляти як вручну, так і при використанні автоматичних інтерфейсів. В ОС Android 5.0 реалізовані можливості для стабільного підключення до Мережі за допомогою задіяння широкого спектру комунікаційних технологій. У числі найбільш примітних опцій телефонів з Android 5.0 — доступність енергоефективних ежимов використання технології Bluetooth. В цілому ОС Android до версії 5.0. характеризується стабільністю, високою зручністю і ефективністю. Вона пристосована до забезпечення стійкої і продуктивної роботи сучасних програм, до запуску сучасних ефектних ігор, до створення, а також відтворення різних типів мультимедійного контенту. Сучасна, технологічна ОС відмінно поєднується з апаратними можливостями розглянутого девайса.
Смартфон ASUS ZenFone Max: відгуки, недоліки і переваги

Продуктивність

Телефон ASUS ZenFone Max оснащений високопродуктивним процесором Snapdragon 410 з 4 ядрами, що функціонують на частоті 12 ГГц. Також на смартфоні стоїть сучасний графічний прискорювач Adreno 306. Процесор, встановлений на телефоні, характеризується, з одного боку, високою продуктивністю, з іншого — економічністю. Його потужності вистачає на обробку HD-дозволи в самих різних додатках і іграх. Як відзначають фахівці, телефон ZenFone Max ZC550KL здатний запускати велику кількість сучасних ігор. Навіть якщо серед них будуть вимогливі до "заліза", у багатьох випадках достатньо лише змінити налаштування на середні. Ігри, так чи інакше, можна запускати при підтримці основних засобів візуалізації. Примітно, що навіть при великому навантаженні на процесор і інші апаратні компоненти, впливають на продуктивність телефону, пристрій не дуже сильно гріється. Об'єму ОЗП, встановленого на пристрої (2 ГБ), також цілком вистачає для вирішення основних користувальницьких задач. Даний показник в цілому відповідає типовою величиною ОЗП у відповідному сегменті телефонів. Зокрема, смартфон ASUS ZenFon 3 Max має аналогічний обсяг ОЗП. Об'єм вбудованої флеш-пам'яті пристрою — 16 ГБ. Якщо її не буде вистачати, то до смартфону можна підключити додаткову карту пам'яті об'ємом до 64 ГБ. При цьому апарат ZenFone 3 Max підтримує вдвічі менший ресурс, ніж розглянута модифікація телефону ZenFone Max – 32GB. Сумісність з більш місткими картами пам'яті збільшує мультимедійні можливості розглянутого девайса.

Акумулятор

До найважливіших конкурентних переваг пристрою можна віднести потужний акумулятор типу Li-Pol, який має ємність в 5 тис. маг. Даний апаратний компонент помітно продуктивніше, ніж, приміром, батарея, яку має смартфон ASUS ZenFone 3 Max. Виробником заявлено, що телефон в межах автономної роботи може пропрацювати в режимі програвання HD-відео близько 16 годин, а у форматі електронної книги — близько 28 годин. Як показують тести, проведені експертами, заявлені характеристики в цілому відповідають реальним результатам використання пристрою в тому чи іншому режимі. Якщо задіяти всі його основні функції потроху, то можна розраховувати, що девайс працюватиме близько 2-3 днів — в залежності від інтенсивності користування пристроєм. Можна відзначити, що акумулятор, инсталлированний в розглянуте пристрій, може використовуватися в якості зовнішнього пристрою, якщо до нього підключити кабель типу USB OTG. Повний час зарядки батареї, яка встановлена в телефон ASUS ZenFone Max, становить близько 3 годин.

Камери

Розглянуте пристрій оснащений досить потужними камерами. Основна має дозвіл, що становить 13 Мп, фронтальна — 5 Мп. Показник діафрагми камери пристрою — F/2.0. Як відзначають експерти, камера дозволяє робити якісні знімки в будь-яку погоду з досить високим рівнем деталізації.
Смартфон ASUS ZenFone Max: відгуки, недоліки і переваги
За допомогою пристрою можна знімати відеоролики в дозволі 1080 p зі швидкістю, що становить 30 кадрів/сек. Можна задіяти функцію фокусування, яка активується при натисканні. Камера підтримує запис звуку у форматі стерео.

Комунікації

Щодо комунікаційних можливостей пристрою, варто відзначити, що воно має підтримку великої кількості сучасних бездротових інтерфейсів. Так, смартфон ZenFone Max (огляд думок про відповідні функції пристрою дозволяє говорити про це) відноситься до найбільш конкурентними рішеннями в своєму сегменті в частині підтримки комунікацій. Що не дивно: девайс підтримує Wi-Fi в основних режимах, включаючи формат Wi-Fi Direct, Bluetooth версії 4.0 а також з підтримкою A2DP. Пристрій дозволяє оперативно задіяти модуль GPS — його холодний запуск можна здійснити протягом приблизно 2 секунд. Смартфон підтримує сучасні технології зв'язку, включаючи LTE-A. У пристрої також реалізована підтримка стандарту USB On-The-Go. Вказані апаратні модулі телефону, як відзначають фахівці, працюють надійно. Використовувати їх досить зручно.
Смартфон ASUS ZenFone Max: відгуки, недоліки і переваги

Достоїнства і недоліки пристрою

Отже, ми вивчили основні можливості девайса ASUS ZenFone Max. Які можна виділити найбільш сильні і слабкі сторони пристрою, якщо ґрунтуватися на відгуках про нього? До незаперечних переваг телефону можна віднести насамперед: - потужний акумулятор; - високопродуктивний процесор і графічний модуль; - якісний дизайн і відмінну збірку; - зручність управління; - наявність фірмової програмної оболонки; - підтримку основних затребуваних комунікаційних стандартів; - підтримку додаткових карт пам'яті об'ємом 64 ГБ; - наявність технологічних камер. Якщо розглядати недоліки пристрою, то до таких можна віднести, наприклад: - не найсвіжішу версію операційної системи — телефон управляється ОС Android версії 5.0 у той час як, приміром, у ZenFone 3 Max варто Android 6.0; - не найвидатніший об'єм вбудованої флеш-пам'яті — додаткову карту, швидше за все, доведеться докуповувати. Тим не менше навіть під управлінням Android 5.0 розглянутий девайс виглядає досить потужним мультимедійним інструментом, а 16 ГБ оперативної пам'яті — показник, в цілому відповідає тому, що характеризує і конкуруючі моделі в рамках цінового сегмента, до якого відноситься телефон.

Вартість пристрою

Власне, скільки коштує ZenFone Max? Ціна пристрою в каталогах сучасних російських рітейлерів складає близько 14 тис. рублів. Таким чином, девайс можна віднести до бюджетних, однак цей сегмент межує з апаратами середнього класу. З урахуванням тих конкурентних переваг, які має ZenFone Max, ціна апарату досить адекватна. У розпорядження користувача потрапляє високопродуктивний і технологічний девайс, який дозволяє вирішувати широке коло завдань, запускати ігри, створювати мультимедійний контент, а також обмінюватися даними за допомогою різних комунікаційних інструментів. Доведеться також, ймовірно, витратитися на хороший чохол для ASUS ZenFone Max, але користуватися такими пристроями стильно, і це не менш важливий аспект, ніж застосування технологічних переваг девайса.