Як вибрати світяться навушники

16 0 Новини високих технологій

Вже давно серед підлітків популярні навушники з неоновим підсвічуванням. Вони не тільки будуть відмінним доповненням до крутого образу, але і виявляться корисними в темних приміщеннях. Якщо звернути увагу на моделі дорогого сегменту, то можна помітити, що вони також можуть блимати під такт мелодії. На ринку представлена величезна кількість різних варіантів, тому кожен знайде той варіант, який припаде до душі.

Навушники з підсвічуванням: на що потрібно звернути увагу

Світяться навушники, які працюють на світлодіодах, стали досить широко поширені останнім часом. Вони продаються в різних колірних рішеннях. Також велика частина з них – універсальні. Тому з легкістю підходять до всіх телефонами і планшетів.


Що представляють собою світлові навушники? Ціна на них коливається від 1 тис. до кількох десятків тис. рублів. Це гарнітура з максимально оптимальним звучанням і наполовину прозорим кабелем. При виборі моделі слід звернути увагу на те, щоб навушники підтримували роботу по повітрю, тобто мали модуль бездротового зв'язку. Також при виборі треба визначитися з тим, в якому режимі повинен працювати підсвічування: періодично блимати, пульсувати під ритм пісні або просто постійно світитися. У налаштуваннях практично кожної моделі можна вибрати яскравість. Також потрібно звернути увагу на більш дорогі моделі. Вони здатні змінювати свій колір в процесі роботи: світитися білим, синім, червоним, помаранчевим та іншими квітами. Такі навушники, світяться в такт музиці, будуть залучати своїм оформленням кожної людини. Якість цього пристрою завжди на висоті, потрібно розуміти це. Провід не заплутується ніколи; хоч він і тонкий, деформації дуже рідкісні. Прекрасне звучання. Якщо правильно поводитися з цим пристроєм, то воно прослужить років 5 або більше. Виробники в свої товари вбудовують микропульсометры, які дозволяють навушникам блимати в ритмі серцевого м'яза.
Як вибрати світяться навушники

Як працюють навушники

Перед тим, як зрозуміти, за якими принципами слід вибирати світяться навушники, потрібно розібратися з технологією їх роботи. Пристрій працює за рахунок загоряння світлодіодів. До жаль, з'єднані в більшій частині моделей вони таким чином, що при поломці одного – вся мережа виявляється непрацездатною. За такої проблеми потрібно відразу звертатися до фахівців, самостійно її вирішити не вийде. До речі, гарнітура з підсвіткою типу EL активно використовує енергію, тому такі моделі на акумуляторної батареї пропрацюють не більше 10 годин.
Як вибрати світяться навушники

Світяться навушники від Glow

При виборі потрібно звернути увагу на дані навушники. Виробник подбав про те, щоб вони отримали відмінний глибокий бас, а також відмінну якість середніх і високих частот. Він також багато уваги приділив оформлення. Дизайн відразу виділяється. На ринку можна зустріти червоні, блакитні, зелені варіанти. Також продаються цікаві класичні моделі і в вигляді блискавки (застібки). Підключати пристрій до телефону, планшета, плеєра, комп'ютера і до будь-якої іншої техніки, яка має стандартний роз'єм.
Як вибрати світяться навушникиПлюси і мінуси навушників Glow

Вартість світяться навушників Glow зовсім невелика – близько 3 тис. рублів. Модель працює з контролером на п'ять позицій. Він необхідний для того, щоб виконувати певні завдання, також дозволяє керувати відтворенням. Навушники без праці синхронізують дані з телефоном. При бажанні можна виставити режим відбивання ритму серця або музики. Ці навушники змінюються без праці. Конструкція працює з чіпом ARM Cortex-M0. З мінусів: дана модель без харчування може працювати не більше 8 годин. Після розрядки вони лише передають звук, кабель вимикається. З плюсів: світлові навушники Glow мають мікрофон, тобто є гарнітурою. Всі використовувані матеріали зроблені з якісних і екологічно чистих матеріалів. Звучання гарнітури якісне, прекрасна шумоізоляція, запас гучності величезний. Порадував споживачів і кабель, довжина якого 12 метра.

Світяться навушники Light Earphone

Ця модель відмінно показує себе в роботі. Вона добре буде освітлювати приміщення, якщо воно не має достатнього освітлення. Підключати навушники можна до будь-якого пристрою, що має роз'єм міні-джек. Тому працюють вони не тільки зі смартфонами. Невелика ціна відмінно підкреслює всі наявні недоліки пристрою. Конструкція надійна. У місці, де постійно ламаються стандартні навушники (біля штекера), виробник посилив кабель.
Як вибрати світяться навушники
Діапазон частот коливається від 20 до 22 тис. Герц. Чутливість пристрою також відмінне – 100 дБ. Навушники є гарнітурою, тобто в них вбудований мікрофон. Відрізняються від своїх конкурентів тим, що мають вакуумну насадку, яка максимально зручна. В комплекті виробник розташував заряджання USB-типу. Навушники отримали миниконтроллер, який здатний керувати режимами підсвічування кабелю. Працює гарнітура на літій-іонної батареї.

Навушники Light Earphone: ціна, плюси і мінуси

Дані світяться навушники придбати можна за 2 тис. рублів. З мінусів: шнур неякісний, тому згинати або смикати його не рекомендується. Він з легкістю може зламатися. З плюсів: модель не шумить при відтворенні. Затички зручні, вони щільно тримаються, не випадають навіть під час фізичних вправ або інших активних дій. Не варто боятися використовувати гарнітуру під дощем, накладки повністю ізольовані, тому ніякої небезпеки немає.

Світяться навушники Luminous Headphones

Дані навушники, світяться в темряві, також заслуговують уваги. Вони здатні пропрацювати до 11 годин, час безпосередньо залежить від працюючого режиму і джерела живлення. Контролювати заряд акумулятор можна за допомогою спеціальних програм, які розроблені спеціально під «Андроїд» і під «яблучні» пристрої. Вони також дозволяють змінювати яскравість, пульсацію, ритм.
Як вибрати світяться навушники

Навушники Luminous Headphones: плюси і мінуси

Дану модель можна придбати за скромну суму – близько 1500 рублів. Ці навушники, світяться в темряві, зроблені з чистих матеріалів, які не шкодять здоров'ю людини. Конструкція створена з міцного сплаву. Гарнітура працює відмінно, вона порадує споживачів високим рівнем шумозаглушення, глибокими і природними басами. Підключати модель можна до будь-якого пристрою, який має стандартний роз'єм. Вбудований мікрофон. Мінусів, на думку споживачів, дані навушники не мають. З плюсів: вражаючий дизайн, звучання на найвищому рівні. Саме ці два фактори сильно приваблюють споживачів, адже навушники дійсно чудові. Кабель гарнітури якісний, не заплутується і не переламується.