HyperX, навушники: огляд, порівняння з конкуретами та відгуки

53 0 Новини високих технологій

На ринку гаджетів і пристроїв здавалося б вже не знайти нішу, щоб вмостити своє дітище. Серед виробників гарнітури конкуренція, як і скрізь, дуже жорстка. Тим не менше в 2014 році одне з відділень компанії Kingston Technology вирішило впровадити пристрої для геймерів. Так бренд HyperX навушники став продавати нарівні з іншими гігантами SteelSeries, Logitech і Razer, і добре досяг успіху в цій справі.

Різноманітність

Під ім'ям цього бренду з'являється величезна кількість моделей гарнітури. Незважаючи на те що це не єдине комплектуючий для геймера, все ж таки вважається найбільш популярним серед покупців. Також успіх бренду підкріплений підтримкою з боку провідних кіберспортивних організацій: Alliance, Natus Vincere, No Mercy, SK-Gaming і багатьох інших.
HyperX, навушники: огляд, порівняння з конкуретами та відгуки
Крім того, HyperX є спонсором не тільки вищезгаданих команд, але і великих фестивалів та змагань, присвячених комп'ютерним іграм. Під цим ім'ям покупець може придбати твердотільні SSD, флешки, оперативну пам'ять і килимки для мишки.

Серія за серією

Як вже говорилося раніше, навушники HyperX на ринку з'явилися в 2014 році. Вони орієнтовані на професійних геймерів. У 2016 році відбувається ще один важливий крок в житті бренду: офіційне ліцензування ігрової гарнітури як аксесуара для ігрових консолей Xbox One. Взагалі самою першою моделлю, яка стала підкорювати ігровий світ, були навушники Kingston HyperX Cloud. Пізніше з'явилася велика кількість оновлень. Вийшла друга версія новинки, далі Cloud X і Cloud Revolvers. Також Cloud Stinger, які стали відомі покупцям восени минулого року. Сьогодні ми розглянемо актуальні та популярні моделі від цього бренду.

Оновлена версія

Почати слід з оновлення самої першої моделі. Вона незначно відрізнялася від попередньої. Отримала кілька змін в дизайні і поліпшила свої технічні характеристики. Навушники HyperX Cloud II з'явилися в 2015 році. Для їх розробки було залучено компанія QPAD, яка має багатий досвід у створенні ігрової периферії.

HyperX, навушники: огляд, порівняння з конкуретами та відгуки
Упаковка цієї моделі приваблива і якісна. Навушники заховані у велику коробку, яка відображає гарнітуру, також тут вказана інформація про особливості моделі. Всередині основної коробки є ще одна, матова, в яку дбайливо зібрали всі аксесуари і саму периферію. Всередині є знімний мікрофон, там же модуль USB, перехідник для тих, хто подорожує і часто знаходиться в літаках. Також є м'який чохол і інструкція. До речі сумочка для навушників вийшла якісною, має логотип компанії і спеціальний карман для аксесуарів.

Дизайн та оновлення

Компанія HyperX навушники оновленої моделі не змінила кардинально. Cloud II був представлений в трьох колірних рішеннях: чорний, чорний з червоними вставками і білий з рожевими елементами. Останній, звичайно ж, полюбився багатьом дівчатам-стримерам. Чашки вийшли повнорозмірними, сама форма гарнітури полноохвативающая. Наголов'я регулюється. Габарити великі, хоча геймерська периферія завжди має чималі розміри. Матеріали для навушників якісні, до того ж приємні на дотик. Наголов'я виконано з алюмінієвої пластини, яка обшиті шкірозамінником з м'яким наповнювачем. Цей елемент переходить безпосередньо кріплення чашок, на їх кінцях поміщені пластикові корпуси шарнірів, які дозволяють чашечках змінювати кут нахилу. Навколо вертикально осі чаші не можуть рухатися.
Повертаючись до наголов'я, варто сказати, що воно податливе, може приймати будь-яку форму і вигинається на всі сторони без дефектів. Його можна навіть вивернути у спіраль. Виробник стверджує, що саме завдяки такій пластичності, користувач не буде відчувати дискомфорту і тиску на голову.
HyperX, навушники: огляд, порівняння з конкуретами та відгуки
Розсувні механізми працюють плавно, на кожній стороні є фіксовані положення, які мають характерний звук клацання. Діапазон ходу також відмінний: навіть на невелику голову дитини навушники HyperX сядуть щільно. До речі, амбушюри (елементи, які розміщуються на вушній раковині) знімні. У коробці знаходиться варіанти з шкірозамінника і велюрової тканини. Перший встановлений на гарнітуру за замовчуванням. Над ними виробник ретельно попрацював, у них є наповнювач, який «запам'ятовує» потрібну форму і зберігає її. Мікрофон у навушників знімний, який у випадку неприємної поломки може бути замінений. Взагалі у нього звичайна форма, нічим не примітна для багатьох користувачів: гнучка вита штанга з металу, яка легко підлаштовується під зручність геймера. Для запобігання шумів на краю мікрофона встановлена накладка з поролону.


Ця модель отримала незнімний аудіокабель, довжина якої - 1 метр. В комплекті є штатний подовжувач, який має USB-картку. Останній елемент відрізняється широким функціоналом. Він дозволяє відключати звук мікрофона з допомогою зсувний клавіші з боку пульта. А ось на передній панелі цього блоку розмістилася регулювання гучності мікрофона і навушників. А посередині кнопка активації особливого режиму.

Різниця

Як вже говорилося раніше, друга версія HyperX Cloud не сильно відрізняється від попередньої. Всі діапазони, чутливість та інші показники однакові. Наприклад, діапазон відтворюваних частот 15-25000 Гц. Імпеданс дорівнює 60 Ом, чутливість – 98±3 дБ, максимальна потужність досягає 150 мВт. Загалом, навушники не поміняли характеристики.
HyperX, навушники: огляд, порівняння з конкуретами та відгуки
Зміни в основному торкнулися мікрофона. Діапазон сприйманих частот розширився – 50-18000 Гц замість 100-12000Гц. Також з'явився вищезгаданий пульт для управління звуком. При цьому ціна також підвищилася, і на момент виходу навушники можна було придбати за 8-85 тисячі рублів.

Модель за моделлю

Відразу після виходу оновленої версії на ринку анонсували навушники HyperX Cloud Core. Цікаво, що з виходом цієї моделі помітно зменшилися розміри упаковки. Але стиль залишився той самий: чорна забарвлення з додаванням криваво-червоного все так само продовжувала залучати геймерів. На коробці - інформація про гарнітурі, основні технології та звичайно ж, саме зображення новинки.
HyperX, навушники: огляд, порівняння з конкуретами та відгуки
Всередині все також матова коробка, але тепер набагато менше. Відкривши, можна побачити самі навушники, поглиблені в поролон, а поруч мікрофон – все на своєму місці. Крім іншого в комплекті є подовжувач, який виконує роль перехідника. Більше тут нічого не знайти. Зникли змінні амбушюри, сумочка для транспортування і USB-блок. Ціна, в свою чергу, стала менше на 35 доларів.

Зовнішність

На перший погляд навушники HyperX Core схожі на попередні моделі. З часом розумієш, що ці версії практично ідентичні. Матеріали зі шкірозамінника з використанням софт-тач. З головних відмінностей варто згадати у цій моделі єдиний варіант забарвлення: чорний з червоними вставками. В цілому немає особливо навіть сенсу описувати зовнішній вигляд Cloud Core, так як тут все ті ж логотипи, розташування і кріплення елементів. Позитивною якістю цієї моделі є й те, що, незважаючи на геймерське напрямок, вона все ж не має якихось кричущих елементів, а отже, виглядає гармонійно не тільки при використанні за комп'ютером.
HyperX, навушники: огляд, порівняння з конкуретами та відгуки

Без різниці

Технічні характеристики також не показали будь-яких змін. Приємно, що звучання не стало гірше. В результаті новинка вийшла полегшеною версією попередніх моделей. Вона позбавлена багатій комплектації, а, відповідно, має іншу вартість. Так, перед гравцями з'явилася можливість або козирнути багатенької версією за 110 доларів, або вибрати ідентичну, але з бідної комплектацією модель за 70 доларів. Відмінний варіант для тих, хто обмежений у бюджеті, але мріє придбати гарнітуру від HyperX.

Флагманська версія

Наступного голосного моделлю стали навушники HyperX Revolver. По-перше, на перший погляд вони стали нагадувати саме геймерську периферію. По-друге, ціна піднялася до 14 тисяч рублів. Коробка зберегла колишній стиль, але знову стала більше. Спереду описані основні характеристики і специфікації.
HyperX, навушники: огляд, порівняння з конкуретами та відгуки
Всередині як зазвичай додатковий кейс з самої гарнітурою. Комплектація не стала особливо багатою: навушники, знімний мікрофон, повернувся кабель, що виконує функцію подовжувача і пульта.

Кардинальні зміни

Новинка не стала обмежуватися легкими оновленнями дизайну. Її перемалювали, причому зробили це дуже вдало. Незважаючи на зміни, навушники залишилися зручними у використанні. Наголов'я отримало двоскладову конструкцію. На зовнішній стороні знаходиться металева рамка, яка відповідає за жорсткість, а всередині як зазвичай м'яке алюмінієве наголов'я, яке обшите кожзамом з софт-тачем. Завдяки такому оновленню зникло механічне кріплення, яке регулювало довжину оголів'я. Тепер це відбувається автоматично. Зовнішня металева рамка пофарбована в чорний матовий колір. Зовнішня м'яка частина отримала як зазвичай чорну вишиванку логотипу і червоне обрамлення. Помітно, що зникло і коліно сполучне між чашкою і оголовьем. Тепер тут цілісна конструкція. Кут повороту чаші невеликий, але комфортний. Амбушюри залишилися практично незмінними. Вони покриті кожзамом з глянцевою поверхнею і також запам'ятовують придбану форму. Чаші повні, комфортно всідаються на вуха і забезпечують повну ізоляцію звуку.
HyperX, навушники: огляд, порівняння з конкуретами та відгуки
Головною фішкою нового дизайну стала наявність зовнішнього оформлення чашок. У них ефектний вигляд, який трохи нагадує реактор. Всередині невелике віконце, в якому красується логотип виробника. Від Kingston HyperX навушники цієї моделі отримали на перший погляд якісний мікрофон. Про це свідчить офіційна сертифікація від TeamSpeak. Мікрофон помістили в цей раз в пластиковий корпус, тому він не згинається настільки пластично, як у попередніх моделях. Все ж має м'яку основу, яка дозволяє вибрати оптимальне його положення під час розмови.

Поліпшені характеристики

Частотні характеристики навушників помітно змінилися – 12-28000 Гц. Імпеданс склав 30 Ом. Довжина кабелю – 1 метр, а додатковий подовжувач додає ще 2 метри. На ньому розмістився пульт, який керує звуком. Мікрофон також отримав новий діапазон частот 50-18000 Гц. Чутливість становить -40 дБВ.

Останні оновлення

Однією з останніх моделей минулого року стали навушники HyperX Cloud Stinger. Вони помітно змінили свій зовнішній вигляд. Матеріалом для новинки став шорсткий пластик з матовим покриттям. Такий вибір послідував після негативних відгуків щодо глянцю на минулій моделі.
HyperX, навушники: огляд, порівняння з конкуретами та відгуки
Наголов'я стало значно жорсткішим, але має м'яку підкладку. Чашки тепер можуть обертатися на 90 градусів. На одній з них помістили регулювання гучності, а на другий неотсоединяемий мікрофон. Таке рішення сподобалося не всім, так як минулі моделі легко могли трансформуватися в звичайні навушники. З іншого боку, як показала практика, отсоединяющиеся мікрофони часто губляться. Цікавою стала технологія включення/вимикання мікрофона. Для цього потрібно опустити або підняти його відповідно. Мікрофон до речі схожий на варіант від Revolver HyperX. Навушники отримали не дуже глибокі амбушюри. Але це не вплинуло на комфорт користування і якість звучання. Навушники HyperX Stinger коштують близько 60-70 доларів. Не можна сказати, що вони стали незвичайними або отримали сверхтехнические характеристики. Діапазон частот навушників – 18-23000 Гц, а мікрофона – 50-18000 Гц. Довжина основного шнура стала трохи більше – 13 метра. Подовжувач навпаки став коротше – 17 метрів: в сумі як зазвичай вийшло 3 метри. Цілком вистачить для будь-яких завдань.

Відгуки

Від HyperX навушники отримували завжди хороші відгуки. Модель Hyper Cloud II спочатку лякала ціною, але після, коли користувачі особисто познайомилися з цією гарнітурою, вартість стала виправданою. Єдине, до чого багато хто не змогли звикнути – до великого мікрофону. Він потрапляє в поле зору і заважає. Також не виправдала себе особлива технологія звучання 71. Модель Hyper Core також підійшла практично всім. Були користувачі, які скаржилися на розміри чашок навушників. Але знову-таки в комфортності важко догодити всім геймерам. Незважаючи на якість матеріалів, все ж з часом покриття софт-тач починає стиратися, що теж не завжди приємно. А от найдорожча гарнітура HyperX Revolver отримувала і різко негативні відгуки. Перше, на що найчастіше вказують користувачі – глянсове покриття, яке і дряпається, і досить мазке. Також деякі звинуватили бренд в маркетинговому ході, за таку значну ціну користувачі чекали понад якісного звучання. Головною перевагою цієї моделі залишився лише зовнішній вигляд. HyperX Stinger також не виявилися такими ідеальними. Багато користувачів нарікали на якість мікрофону, деяким довелося навіть додатково докуповувати це пристрій. Довелося звикати і до амбушюрам. У підсумку, як показує практика, найбільш вдалими моделями стали саме перші варіанти навушників. Вони мають непогану вартість, є у «хмарних» моделей і бюджетний варіант і більш дорогий. Якість звучання навушників непогане, радує і знімний мікрофон, який у разі поломки реально замінити.