Mortal Kombat, Скорпіон: історія персонажа

98 0 Новини високих технологій

Однією з найпопулярніших ігор для всіх консолей є Mortal Kombat. Скорпіон – один із самих улюблених персонажів всієї гри. Популярність їй приніс легкий і зрозумілий для всіх геймплей, а також кривавість, якою наповнений файтинг. Не варто забувати і про сюжеті, який відмінно розкрито в таких іграх, як Shaolin Monks, Deadly Alliance і Mortal Kombat 9.

Біографія Скорпіона

Справжнє ім'я Скорпіона – Ханзо Сасорі Хасаши. В 32 роки він був убитий. Перш ніж стати Скорпіоном, Ханзо побачив, як його село було спалене, а сім'я – вбита. Злий чаклун Куан Чи прийняв вигляд Саб-Зіро і вбив родину Ханзо. Коли старійшини клану Сирай Рю змусили Скорпіона відшукати і вбити чарівника, він зустрівся з Саб-Зіро і програв. Протиборство між ними тяглося у всіх іграх серії.


Після смерті душа Скорпіона вирушила в Нереальність. Нереальність – це аналог пекла у всесвіті Mortal Kombat. Але душі воїна не судилося нудитися в Нереальності. Він зміг повернутися в реальний світ для того, щоб помститися за свою смерть і смерть своєї родини. Після повернення з Нереальності Ханзо став Скорпіоном – воїном-привидом, який володіє великою силою і магічними здібностями. Першим ділом, Скорпіон відправився на пошуки Саб-Зіро, яким він хотів помститися за смерть дружини і дитини. Скорпіон не знав правди про те, як була вбита його сім'я, тому він винив у всьому Саб-Зіро. Лише в Mortal Kombat X Скорпіон дізнався правду про те, як загинула його сім'я. Молодший брат Саб-зіро показав Скорпіону пам'ять сектора, і той побачив розмова між Куан Чи і Сектором, в якому чарівник розповів кіборга причину смерті дружини і дитини Скорпіона. З цих пір почалася ворожнеча між Скорпіоном і Куан Чі.


Оригінальна історія Скорпіона

Жага помсти дозволила Скорпіону відшукати Саб-Зіро, але він не захотів битися з ним не в рамках турніру під назвою "Смертельна битва". В Mortal Kombat Скорпіон кілька разів знаходив свого найлютішого ворога, але вбити хотів він його тільки на турнірі для того, щоб зберегти свою честь і не здаватися простим вбивцею.
Mortal Kombat, Скорпіон: історія персонажа
Але примарі не пощастило. Турнір завершився, а бажаний бій не відбувся. Шан Тсунг після поразки своїх воїнів наказав напасти на бійців Земного Царства. У бійці Скорпіон отримав можливість битися з Саб-Зіро. Друга сутичка між ними залишилася за Скорпіоном, який спалив свого заклятого ворога і зник.
Через час він дізнався про те, що на черговому турнірі братиме участь воїн, який називає себе Саб-Зіро. Прибувши у Зовнішній Світ, Скорпіон зрозумів, що це інший Саб-Зіро, оскільки воїн не вбивав своїх супротивників. Це був брат Саб-Зіро. Скорпіон поклявся, що не заподіє йому шкоди. Таким чином він намагався спокутувати свою провину.
Mortal Kombat, Скорпіон: історія персонажа

Вторгнення на землю

Для того щоб здійснити вторгнення, Шао Кан вирішив захопити вуха, які перебували в Пеклі. Зробити це йому не вдалося повною мірою, однак Скорпіон знову потрапив в Земне Царство. Він довгий час залишався осторонь, не беручи участі в боях між людьми і армією Імператора, але потім Кан зарахував Скорпіона в своє військо. Той розумів, що у нього з'явився відмінний шанс назавжди покинути підземний світ.


Mortal Kombat, Скорпіон: історія персонажа
Плани Скорпіона сильно змінилися після того, як він дізнався, що Саб-Зіро бореться на боці Землян. Клятва, дана Скорпіоном, не дозволяла йому воювати проти людей, тому він вирішив перейти на їхній бік і битися з ними проти армії імператора Шао Кана. Земне Царство перемогло, а Скорпіон повернувся в Підземний світ знову.

Вторгнення на Небеса

"Смертельна Битва" славиться дуже хорошим сюжетом. Вторгнення на Землю – не єдине вторгнення, яке відбувалося в Mortal Kombat. Скорпіон брав участь у нападі на Небеса, яке було ініційовано армією Темряви, яку очолив король Шиннок.
За допомогу Шинноку той оживив би Скорпіона. В цей же час чаклун Куан Чи переконав примари в тому, що у вбивстві його сім'ї брав участь і молодший Саб-Зіро. Скорпіон знайшов його і хотів вбити, але той все заперечував. Потім Куан Чи розповів Скорпіону правдиву історію смерті його дружини та дитини, а також причину всього цього. За словами мага, він таким чином зміг змусити Скорпіона усунути головного противника Шиннока, який зміг би перешкодити королю Підземного Царства вторгнутися на Небеса. Після цього Куан Чи поспішив відправити Скорпіона на п'ятий коло Підземного світу, але воїн зміг захопити з собою і чародія.

Полювання на Куан Чи

За весь час перебування в Підземному світі Скорпіон бився і катував Куан Чі. На п'ятому коло маг не мав великих сил проти примари, в той час як сили Скорпіона лише зростали. Некромант зміг знайти рішення цієї проблеми – він уклав союз з двома демонами. За допомогою маг відправив би їх в Земне Царство. Демони призвели мага в одне давнє місце, де Куан Чи побачив такі написи, які були на амулеті у Шиннока. Завдяки цим написам він зрозумів, як амулет може відкривати портали між світами. У цей момент на них напав Скорпіон. Демони почали з ними битися, а Куан Чи вирішив втекти. Він стрибнув на портал, який відкрив за допомогою амулета, Скорпіон кинувся за ним, демони пішли за своїм ворогом.

Скорпіон у кіно

В кінці минулого століття було знято два фільми, які називалися «Смертельна битва» і «Смертельна битва: повне знищення». Скорпіон був в обох картинах, але в першій частині його роль була більш важливою і на екранах його можна було спостерігати частіше. У першій частині на турнірі Скорпіон воював проти Джонні Кейджа в лісах. В ході битви вони перенеслися в Підземний світ, де Скорпіон зміг зняти свою маску, намагаючись спалити воїна Земного Царства. Але він використовував щит, яким сховався від вогню, потім тим же самим щитом він зміг відрізати голову Скорпіону. У другій частині герой був одним з генералів Кана при вторгненні на Землю, але йому практично не було приділено уваги.

Знаряддя

В іграх у Скорпіона є два меча і куна на ланцюгу, яким він притягує до себе супротивника. У фільмах у Скорпіона з руки вилазив змій. У першій частині один, по другий - у нього в руці було вже цілих три змія.
Mortal Kombat, Скорпіон: історія персонажа
Якщо говорити про комп'ютерній грі, то гарпун зробив Скорпіона унікальним. Куна можна по праву вважати візитною карткою персонажа. Його можна порівняти зі здатністю заморожувати у Саб-Зіро. Важливо розуміти, що в грі використання гарпуна – ризикований прийом, оскільки якщо він потрапить у блок, то Скорпіон залишається на деякий час нерухомим. Особливо небезпечно використовувати гарпун в ближньому бою.
Mortal Kombat, Скорпіон: історія персонажа

Скорпіон в іграх

Скорпіон з'являвся у всіх іграх серії Mortal Kombat. Більш того, в 2013 році була випущена гра Injustice, яка не має ніякого відношення до всесвіту Mortal Kombat, проте в ній персонаж теж був.
Mortal Kombat, Скорпіон: історія персонажа
В Mortal Kombat XL Скорпіон не пропав теж. Гра не є продовженням серії. Вона об'єднала в собі попередню версію гри (Mortal Kombat Х), яка вийшла в 2015 році, з усіма доповненнями, які були випущені протягом року. Ця версія вийшла на початку осені 2016 року, тільки для Play Station 4 і X-Box One.

Mortal Kombat 9

Можна сказати, що з усіх персонажів, які зустрічаються в Mortal Kombat 9 самої великий харизму Скорпіон. Mortal Kombat 9 містить 25 стандартних персонажів.
Mortal Kombat, Скорпіон: історія персонажа
В цій частині гри він володіє звичними для всіх геймерів здібностями. Він пускає свій гарпун, може підпалювати суперника і дихати на нього вогнем. Крім того, Скорпіон здатний переміщуватися і наносити удар.
Mortal Kombat, Скорпіон: історія персонажа

Скорпіон в Mortal Kombat Х

В Mortal Kombat X Скорпіон володіє пасивною здатністю, яка називається Лють вогню. Це вміння передбачає, що всі соратники персонажа завдають шкоди від вогню, коли виконують комбінації ударів. Також в грі Скорпіон володіє двома особливими прийомами. По-перше, він може нанести удар ногою, роблячи сальто. Цим способом геймери часто закінчують комбінації. По-друге, Скорпіон здатний наносити удари мечем, після чого супротивник одержує збиток від кровотечі протягом шести секунд.
Mortal Kombat, Скорпіон: історія персонажа
Спеціальний прийом Скорпіона має назву Потойбічний світ. Суть прийому полягає в тому, що він забирає жертву у Зовнішній світ. Там він сильно б'є супротивника. Блок проти цієї здатності не діє абсолютно.

Mortal Kombat Х для смартфонів

Для смартфонів на Android і iOS була розроблена гра Mortal Kombat Х mobile, яка є спрощеним варіантом версії для консолей. Навіть незважаючи на те, що мобільна версія дуже сильно урізана і порівнювати її з консольної версією некоректно, грати в неї дуже цікаво і зручно, оскільки файтинг добре адаптований і оптимізований під мобільні пристрої.
Mortal Kombat, Скорпіон: історія персонажа
В Mortal Kombat X mobile Скорпіон відіграє важливу роль. В одному з оновлень його можна брати в спецназ, що дає гравцеві значну перевагу.

Бос Скорпіон

В останній частині гри найскладніший бос – Скорпіон. Mortal Kombat X дає унікальну можливість гравцям битися проти нього. Складність проходження полягає у використанні ним багатьох бафів. Скорпіон володіє суператакой і суперзащитой, більш того шкала його здоров'я дуже швидко заповнюється.
Mortal Kombat, Скорпіон: історія персонажа
Для того щоб пройти цього боса, знадобиться карта спецназівця вище двадцятого рівня. Тактика ведення бою проста – спочатку треба використовувати спецназівця за схемою «блок-удар-блок-удар». У цей час необхідно стежити за індикатором сили інших персонажів. Як тільки шкала заповнюється на 100 відсотків, слід перейти на героїв і використовувати скілл. Після цього Скорпіон знову активує свої бафи. Коли він робить це, треба знову перемикатися на спецназівця і грати за схемою, яка була описана вище.
Mortal Kombat, Скорпіон: історія персонажа
Якщо весь час дотримуватися цієї манери бою, то перемогти легко, навіть незважаючи на те, що один з найскладніших в проходженні босів – Скорпіон. Mortal Kombat Х змушує гравців придумувати свою власну стратегію для того, щоб якомога вдаліше битися з босами.

Спецназ Скорпіона

Мобільна версія гри Mortal Kombat Х, яка доступна на Android і iOS, дає кілька цікавих опцій. Однією з них вважається мережевий режим Битва Фракцій. В оновленні 111 з'явився Скорпіон-спецназ. Mortal Kombat X дає можливість заробляти душі в Битві Фракцій. За перемогу в ній можна отримати 15 душ, а за місця з п'ятого по друге – 10-13 душ. Вартість спецназу складає 200 душ.
Mortal Kombat, Скорпіон: історія персонажа
Спецназ Скорпіона дає можливість врятувати напарника від одного удару. При зміні напарника спецназівці здатні викрасти силу противника. Зовнішній вид Скорпіона можна назвати стильним. Він весь у чорному і володіє двома мечами. Персонаж дуже сильний. Він має серйозну регенерацією здоров'я, через яку багато хто називає його «чітерським». Після того, як було оголошено про те, що з'явиться Скорпіон-спецназ, Mortal Kombat як гра отримав різке зростання популярності.
Mortal Kombat, Скорпіон: історія персонажа

Картки для спецназу Скорпіона

Геймерам, які придбали собі спецназ Скорпіона, рекомендується озброїтися трьома картками. Першою з них є Куна Сіра Рю. Вона дає можливість на 1/5 збільшити ймовірність того, що противник не зможе заблокувати спеціальні прийоми Скорпіона. Також дане знаряддя дозволяє збільшити ймовірність нанесення критичного шкоди.
Mortal Kombat, Скорпіон: історія персонажа
Друга картка – це Молот гніву, який дозволяє збільшити атаку на 10 відсотків. Крім того, ще одним бонусом, який дається завдяки цій карті, є збільшення шкали сили Скорпіона на 1 пункт.
Mortal Kombat, Скорпіон: історія персонажа
Останньою карткою, яку рекомендується придбати для спецназу Скорпіона, виступає Спустошник. Дія цієї зброї полягає в тридцатипроцентном збільшенні ймовірності вкрасти половину сили ворога при старті бою. Другий бонус картки – це десятивідсоткове підвищення утрати від першого спеціального прийому. Якщо супротивник володіє тим же класом, то здоров'я персонажа гравця збільшиться на 20 відсотків. Також на 1/5 збільшаться наноситься шкоди і шкала сили.

Фаталіті Скорпіона

Фаталіті стали одним з найпопулярніших елементів у всіх іграх серії Mortal Kombat. Скорпіон фаталіті свої робить на основі здібностей з допомогою свого знаряддя. Перше фаталіті полягає в тому, що він розрізає противника на дві частини, потім відрізає голову і в повітрі розрізає її навпіл.
Mortal Kombat, Скорпіон: історія персонажа
У другому фаталіті він за допомогою гарпуна підвішує противника, виштовхнувши того в портал. Третє фаталіті Скорпіона – найпростіше. Він знімає свою маску і підпалює противника. Четвертий тип страти виконується на карті Підземного світу, де Скорпіон засовує голову ворога в лаву, після чого розбиває її ногою.
Mortal Kombat, Скорпіон: історія персонажа
Як підсумок, можна сказати, що в Mortal Kombat Скорпіон є найпопулярнішим персонажем. У фільмах він був негативним персонажем, проте в серії ігор можна побачити причини того, як він став таким, а також простежити спроби героя перейти на світлу сторону і боротися проти сил зла. Get over here!