Як додавати в чорний список на «Теле2» номери?

52 0 Новини високих технологій

У зв'язку з поширенням випадків шахрайства і нав'язування послуг за допомогою дзвінків і текстових повідомлень послуга «Чорний список» на «Теле2» виявляється досить корисною і ефективною. Рекомендується використовувати дану опцію також для блокування номерів, спілкування з власниками яких небажано. На відміну від умов надання чорного списку у інших операторів стільникового зв'язку, на Tele2 запропоновано більш вигідний варіант послуги як за якістю, так і за вартістю. Що являє собою опція «Чорний список», як додавати в чорний список на «Теле2» людей, з якими немає бажання спілкуватися, і які фінансові умови послуги стосовно для московського регіону? Всі ці питання детально будуть висвітлені в поточній статті.


Як додавати в чорний список на «Теле2» номери?

Опис послуги

Опція «Чорний список» на «Теле2» дає можливість виключити надходження не тільки дзвінків з зазначеного в списку блокування номера, але і текстових повідомлень. Використовувати її можна і в тому випадку, якщо потрібно заблокувати різні інформаційні розсилки, наприклад рекламного характеру, спам. Проте з цією метою рекомендується застосовувати спеціально розроблену для запобігання отримання таких повідомлень абонентами послугу «АнтиСпам».

Обмеження

Перш ніж перейти до основної теми статті і розповісти про те, як занести в чорний список на «Tele2», слід навести опис деяких нюансів використання послуги:
 • підключення опції доступна всім клієнтам альтернативного оператора;
 • додати в перелік небажаних номерів можна абонентів будь-яких операторів зв'язку;
 • максимальна «місткість» списку блокування становить 200 номерів.
 • Якщо ліміт вичерпано, то щоб додати ще один номер, доведеться виключити зі списку якийсь із наявних у ньому на даний момент.
  Як додавати в чорний список на «Теле2» номери?

  Фінансові умови використання чорного списку

  Як додавати в чорний список на «Tele2», буде розказано нижче. Попередньо слід ознайомитися з фінансовими умовами використання. Вони різні для кожної області країни. В даному випадку будуть наведені актуальні ціни на послугу для Москви і Московської області.


  Підключити опцію можна на номері безкоштовно. Це актуально як при першій активації, так і для наступних. Кожен номер чорного списку «Теле2» оплачується окремо: при додаванні номери списується півтора рубля. Навіть якщо номер виключити зі списку, а потім знову туди додати – спишеться точно така ж сума. Щодня за наявність сервісу з номера буде утримуватися один рубль. На величину абонентської плати не впливає загальна кількість доданих номерів.
  Як додавати в чорний список на «Теле2» номери?

  Чорний список «Теле2»: як підключити

  Активація опції може бути проведена як через персональний веб-кабінет абонента альтернативного оператора зв'язку, так і з мобільного пристрою. При цьому вона здійснюється автоматично після того, як від клієнта надійде запит на додавання в список блокування першого номера. Як додавати в чорний список на «Теле2» номери? Виконати дану операцію можна, набравши послідовність символів: *220*1* номер людини для блокування#. Пред'являються строгі вимоги до формату зазначення номера: він повинен бути прописаний обов'язково через вісімку. Наприклад, *220*1*89530000000#. Аналогічним чином можна включити інші номери в список небажаних абонентів.
  Як додавати в чорний список на «Теле2» номери?
  Як додавати в чорний список на Tele2 не номер, а найменування відправника, наприклад Bank_primer , з якого регулярно надходять різні повідомлення? В цьому випадку слід відправити текстове повідомлення на номер послуги (220). У змісті СМС необхідно прописати 1 найменування відправника. Для розблокування варто проробити ті ж дії, замінивши одиничку на нуль.

  Управління чорним списком

  Для людей, які цікавляться, як занести в чорний список на Tele2 номери, корисними будуть також наступні команди:
 • *220# - за допомогою даного запиту можна уточнити, які адресати вже включені до переліку заблокованих номерів;
 • *220*0# - використовується для примусового відключення, має сенс вводити даний запит тільки в тому випадку, якщо потрібно деактивувати послугу, не видаляючи при цьому заблоковані номери;
 • *220*0*номер абонента# - дана комбінація (номер також повинен бути вказаний через цифру 8) застосовується тоді, коли потрібно видалити зі списку якийсь конкретний номер, тобто дати йому можливість знову відправляти вам повідомлення і здійснювати дзвінки.
 • Деактивація опції «Чорний список» здійснюється в автоматичному режимі в тому випадку, якщо всі номери, включені в список, видалені з нього.
  При цьому в разі примусового відключення опції без видалення номерів є можливість протягом 30 днів відновити дію послуги, зберігши всі номери. По закінченні одного місяця це буде неможливо, кожен номер доведеться вносити заново.
  Як додавати в чорний список на «Теле2» номери?

  Перегляд інформації про дзвінки з доданих в «чорний лист» номерів

  З питанням про те, як додавати в чорний список на Tele2 номери, ми розібралися. А можливо дізнатися, чи були дзвінки з того номера, який записаний в НС? Оператор надає таку можливість. Для отримання даних слід виконати запит *220*2#. Відомості надійдуть у текстовому повідомленні вже через деякий час. Відправка запиту не тарифікується, кількість їх не обмежена. Звертаємо увагу, що дані можуть бути надані тільки за останні сорок вісім годин. Таким чином, якщо абонент дзвонив більш тривалий час назад, то про його виклик інформація в повідомленні не буде відображена.

  Висновок

  У даній статті ми навели огляд послуги «Чорний список» на «Теле2»: як підключити/деактивувати послугу. А також на яких фінансових умовах її можна використовувати. Сподіваємося, що інформація була корисна.