Як заряджати Apple Watch: особливості та рекомендації

251 0 Новини високих технологій

Будь гаджет працює від джерела живлення. Зазвичай ним є або батарея або акумулятор. Енергія в цих складових з плином часу закінчується, що призводить до необхідності підзарядки. В іншому випадку девайс перестане працювати. Як заряджати Apple Watch? Ці розумні годинник працюють певний час, після чого мають потребу в поповненні енергії акумулятора. На щастя, нічого важкого в згаданій операції немає. І кожен зможе впоратися з поставленим завданням без особливих клопотів.

Як заряджати Apple Watch: особливості та рекомендації

Перевіряємо батарею

Як заряджати Apple Watch 4? У першу чергу потрібно впевнитися, що акумулятор потребує поповнення енергії. Інакше можна зіпсувати батарею. Тоді вона буде швидко розряджатися, що принесе чимало незручностей. Щоб перевірити рівень заряду батареї розумних годин від «Епл», потрібно зробити рух знизу вгору на головному екрані пристрою. На дисплеї відобразиться панель управління девайсом. У верхній її частині буде показаний рівень енергії батареї. Важливо: при низькому заряді акумулятора на екрані з'являється значок блискавки.

Якими бувають зарядні пристрої

Як заряджати Apple Watch? Потрібно зазначити, що для реалізації поставленої задачі користувач може використовувати різноманітні пристрої. Але які?

На даний момент підзарядка розумних годин від компанії «Епл» може здійснюватися через:
 • док-станцію;
 • спеціальний чохол;
 • кабель з круглим кріпленням.
 • Як правило, кожен сам вирішує, яким методом вирішувати спочатку поставлене завдання. Тому далі увазі будуть представлені всі існуючі варіанти розвитку подій.
  Як заряджати Apple Watch: особливості та рекомендації

  Через дроти

  Цікаво, як заряджати Apple Watch 3 і не тільки? Тоді варто звернути увагу на всілякі методи вирішення поставленої задачі. Самим простим і зручним є використання спеціального кабелю з круглим кріпленням. Щоб домогтися бажаного результату, людині потрібно:
 • Зняти годинник з рук. Деякі не роблять цього, але виробник рекомендує не носити розумний девайс під час підзарядки.
 • Приєднати кругле кріплення до тильної сторони пристрою.
 • Підключити провід до розетки або USB-порту.
 • Почекати трохи.
 • От і все. Це, як вже було сказано, є найпростішим методом забезпечення енергією батареї розумних годин від Apple. Правда, такий підхід є далеко не єдиним.

  Станція в допомогу

  Як зарядити Apple Watch Series 4? Деякі цілком успішно користуються спеціальними док-станціями для досягнення бажаної мети. Головне – знати, як вони працюють.

  Як заряджати Apple Watch: особливості та рекомендації
  Припустимо, що власник «яблучного» девайса вирішив скористатися док-станцією. Щоб зарядити розумні годинник, йому потрібно буде:
 • Упевнитися в тому, що батарея дійсно потребує підзарядки. Як тільки залишиться 10% харчування, на дисплеї з'являється червона блискавка.
 • Включити док-станцію.
 • Зняти годинник і надіти їх на спеціальний утримувач.
 • Тепер залишається тільки чекати. Під час зарядки використовувати відповідний девайс не рекомендується.

  Чохол і поповнення заряду

  Заряджають бездротові зарядки Apple Watch? Для початку звернемо увагу на спеціальні чохли зарядні. Ці бездротові девайси допомагають весь час підтримувати розумні годинник в робочому стані. Але як ними скористатися? Зазвичай для такого способу зарядки потрібно:
 • Зарядити чохол будь-яким доступним способом. Наприклад, за допомогою спеціального кабелю.
 • Відкрити чохол і покласти в нього наручний годинник від «Епл».
 • Закрити аксесуар.
 • На такому етапі активні дії можна закінчити. Користувач зможе підтримувати годинник в робочому стані, а також забезпечить надійний захист від пошкоджень.
  Як заряджати Apple Watch: особливості та рекомендації
  Важливо: чохол-зарядник в комплект Apple Watch не включений. Його доведеться докуповувати самостійно.

  Блоки живлення або бездротові зарядки

  Як зарядити Apple Watch без заряджання? На даний момент зробити це можна за допомогою спеціальних девайсів. Наприклад, чохлів з акумуляторами. Більш того, в розробці знаходиться спеціальний ремінець для розумних годин, який дозволить поповнювати заряд батареї пристрою, не знімаючи його. Поки що це тільки проект. Деяким цікаво, можна скористатися бездротовими зарядними пристроями та спеціальними блоками живлення для реалізації поставленого завдання? Зараз такими девайсами користуються досить часто. Наприклад, для поповнення енергії телефону або планшета. Дуже зручно! У випадку з Apple Watch такий прийом теж спрацює. Згаданий девайс цілком успішно заряджається від бездротових зарядних пристроїв. Правда, краще для цієї задачі використовувати чохол-зарядник. Їм просто зручніше користуватися.
  Як заряджати Apple Watch: особливості та рекомендації

  Скільки чекати

  Як заряджати Apple Watch? Тепер ця задача не доставить жодних проблем. Правда, варто звернути увагу на деякі нюанси операції. Наприклад, скільки заряджати розумні годинник. На сьогоднішній день цей процес займає в середньому 2-3 години і не більше того. Відповідно, зазначене пристрій буде працювати довгий час після невеликого очікування.
  Важливо: не рекомендується залишати годинник на всю ніч на зарядці . Це не кращим чином позначається на акумуляторі.

  Зарядний пристрій від iPad

  Але і це ще далеко не все, що повинен знати кожен власник розумних годин Apple. Нерідко подібний пристрій з'являється у завзятих шанувальників компанії-виробника. І у таких людей виникають питання щодо використання для зарядки годин «нерідних» проводів. На жаль, для поповнення енергії батареї розумних годин від Apple зарядний пристрій від «Айпад» не підійде. І від iPhone теж. Можна навіть не намагатися підключати їх до годинника – це марно.

  Энергорежим

  Буває і так, що заряд акумулятора Apple Watch закінчується в самий невідповідний момент, особливо коли виникає необхідність знати, скільки зараз часу. Як вийти з положення, якщо під рукою немає ні чохла-зарядника, ні переносний зарядної станції? У цьому випадку рекомендується провести активацію энергорежима (екорежим). Він включається автоматично після того, як заряд акумулятора знижується до 10 відсотків. Вручну його можна активувати через панель управління (відкривається рухом знизу вгору по дисплею пристрою).
  Як заряджати Apple Watch: особливості та рекомендації
  Що відбувається при активованому энергорежиме? Циферблат з поточним часом буде успішно відображатися протягом 24 годин. Тільки при цьому відключаються всі опції синхронізації годин з «яблучними» пристроями, а також активується обмеження деяких опцій аксесуара.

  Підсумки та висновки

  У статті з'ясували, як правильно заряджати Apple Watch. До уваги були представлені всі можливі варіанти зарядки акумулятора розумних годин. Тепер кожен зможе скористатися ними тоді, коли це буде потрібно. В цілях безпеки рекомендуємо користуватися тільки фірмовими зарядними пристроями. Підроблені китайські аналоги швидко ламаються, а також працюють зі збоями. Іноді вони можуть вивести розумні годинник з ладу. Такі випадки активно фіксуються, але поки що зустрічаються на практиці не надто часто. Але краще все-таки не ризикувати своїм гаджетом.

  Популярі новини
  Загрузка...