Які батареї краще - "Дюрасел" або "Енерджайзер": характеристики, порівняння, відгуки

145 0 Новини високих технологій

Коли на ринку батарейок представлені дві і більше конкуруючі фірми, у споживача виникає природне питання про їх переваги та недоліки. З цієї статті можна буде отримати докладні характеристики і показники двох фірм і дізнатися відповідь на питання, які батарейки краще - "Дюрасел" або "Енерджайзер".

Батарейки: що це таке?

Які батареї краще - "Дюрасел" або "Енерджайзер": характеристики, порівняння, відгуки
Ми не замислюючись, включаємо від пульта телевізор, дізнаємося час по працюючим настінним годинником, користуємося настільним калькулятором, і для нас це відбувається природно. Адже ці пристрої працюють за допомогою невеликих елементів, існування яких істотно полегшує життя і зберігає наш час. І мова, звичайно, йдіть про батарейці. Це джерело живлення, що виробляє електрику. І відбувається це під впливом відбувається хімічного процесу. В основі принципу дії - використання хімічної реакції двох металів (можливо - їх оксидів) в електроліті з одночасним виникненням електрорушійної сили. Оскільки такі реакції незворотні, вони мають назву "первинні".


Види батарейок

Маркування хімічних джерел живлення відбувається у відповідності зі складом електроліту та активного металу, який використовується в їх пристрої. Згідно з цим параметром існує п'ять видів круглих (у формі циліндра) батарейок, але в якості найбільш поширених і часто використовуваних можна розглядати два: 1. Сольові. Виробляються з неактивного вугілля. Особливість полягає в тому, що коли відбувається перерву в діяльності, елементи живлення відтворюються. Це сприяє подовженню часу використання батарейки. 2. Алкалінові (лужні). Тут у ролі хімічного елемента виступає лужний електроліт. Такий вид батарейок досить довго може зберігатися. У ході використання напруга на електродах змінюється в значно меншій мірі, ніж у сольових.


Типи батарейок

Які батареї краще - "Дюрасел" або "Енерджайзер": характеристики, порівняння, відгуки
У побутовому вжитку, коли доводиться вибирати батарейки, нерідко виникає плутанина, і нерідкий питання про те, батарейки ААА - це пальчикові або мізинчикові? Щоб прояснити цей момент, розберемося в тому, яка відмінність між ними:
 • Тип АА (пальчикові) - вироби, що відносяться до стандарту AA, мають діаметр 13 — 15 мм і довжину 60 мм. Цей тип гальванічних елементів живлення досить поширений по всьому світу.
 • Тип ААА (мізинчикові) - дані батарейки володіють такими габаритами: довжина 446 мм, а діаметр - до 105 мм, Вага приблизно 12 м, а напруга становить 15 Ст. Застосовується цей тип в різних електронних пристроях невеликого розміру, споживають малу кількість струму (всілякі пульти дистанційного управління, портативні аудіоплеєри, фотокамери).
 • Познайомившись з основними видами джерел живлення, перейдемо до головної теми даної статті. Щоб з'ясувати, які батарейки краще - "Дюрасел" або "Енерджайзер", слід розповісти про дані конкуруючі фірми і їх продукцію.

  Батарейки "Енерджайзер", характеристики

  Які батареї краще - "Дюрасел" або "Енерджайзер": характеристики, порівняння, відгуки
  Одна з найвідоміших компаній в області створення елементів живлення -"Енерджайзер". Логотип цієї компанії знають у всьому світі. Продукція ділиться на наступні групи: Ultimate Lithium, Maximum, Plus і Alkaline.
  Алкалінові батареї стабільно працюють в умовах низької температури, володіють високими показниками ємності заряд. Також вони мають дуже невелику ступінь протікання і тривалий час зберігання. Особливості класу Plus це інноваційна технологія PowerSeal, що характеризується тим, що зберігає заряд аж до 10 років. Цей великий термін дозволяє не сумніватися в надійності джерела. Батарейки Maximum створюються відповідно з технологією PowerBoost і характеризуються як самі довговічні в рамках лінійки лужних батарейок компанії Energizer, їх працездатність на 70 % довше. Проводяться у всіх п'яти типорозмірах.

  Батарейки "Дюрасел": характеристики

  Які батареї краще - "Дюрасел" або "Енерджайзер": характеристики, порівняння, відгуки
  Американська фірма "Дюрасел" за багатьма показниками отримала звання світового лідера по випуску високоякісних батарейок і акумуляторів. В якості первинних елементів живлення, що випускаються нею, виступали ртутні джерела. Вони частіше використовувалися у військовій справі. Надалі компанія "Дюрасел" регулярно створювала елементи живлення з використанням інноваційних технологій, які великою мірою випереджали конкурентів за своїми показниками. "Дюрасел" займає приблизно одну четверту ринку в цій області, але їх популярність з часом знизилася унаслідок зростаючого розповсюдження пристроїв на акумулятори, що перезаряджаються, що випускаються конкурентами. Цією фірмою випускається три основних класу батарейок лужного типу (алкалінових): Basic, Professional і Turbo Max.

  Порівняння батарейок "Дюрасел" і "Енерджайзер" за ціною

  Які батареї краще - "Дюрасел" або "Енерджайзер": характеристики, порівняння, відгуки
  Якщо говорити про ціновій політиці даних фірм, то вони полягають у одному сегменті - "вище середнього". Висока вартість продукції цих фірм пояснюється певними моментами, такими як: 1. Сама фірма-виробник. Так, ми змушені платити за відомі марки з довгою і гучною історією. І це поширюється не тільки на взуття, одяг і прикраси, але і на елементи живлення. 2. Високоякісні матеріали, які використовуються для виробництва продукції. Це незаперечно, обидві фірми не скупляться, і застосовують найсучасніші технології з використанням матеріалів найвищої якості. Отже, середня вартість за одиницю товару:
 • Батарейка "Енерджайзер", АА (LR3) - 40-50 рублів.
 • Батарейка "Дюрасел", АА (LR3) - 60-65 рублів.
 • Батарейка "Енерджайзер", ААА (LR6) - 40-50 рублів.
 • Батарейка "Дюрасел", ААА (LR6) - 60-65 рублів.
 • Як видно, ціна на батарейки "Дюрасел" вище. І нам належить з'ясувати, наскільки це виправдано.

  Порівняння батарейок по технічним характеристикам

  Після вивчення всіх проведених випробувань, яким були піддані джерела живлення цих фірм, можна відзначити, що висока ціна - це необов'язково висока якість. Які батареї краще, "Дюрасел" або "Енерджайзер", не можна відповісти, не розглянувши їх за технічними характеристиками. Для справедливої оцінки треба оцінити роботу батарейок однакового типу обох фірм. Це буде найпоширеніший вид - алкалінові, тип АА.
 • Перший показник для оцінки - як швидко сідають батарейки, коли відбувається їх безперервна розрядка. Для більшої наочності можна навести у приклад роботу потужного плеєра або танка на радіоуправлінні. У цьому тесті обидві фірми показують далеко не кращі результати порівняно з батарейками більш дешевої цінової категорії: "Дюрасел" - 072 години, "Енерджайзер" - 064 години.
 • Другий показник для оцінки - як швидко сідають батарейки, коли відбувається потужна, але короткочасна (імпульсна) розрядка. Це імітація роботи будь-яких гаджетів, для яких характерна така розрядка, наприклад цифровий фотоапарат зі спалахом. У даному тесті безсумнівний лідер батарейка "Дюрасел", яка пропрацювала в такому режимі 472 години. "Енерджайзер" ж, як і в першому тестуванні, показав себе не з кращого боку - 358 години роботи.
 • Відгуки та висновок

  Які батареї краще - "Дюрасел" або "Енерджайзер": характеристики, порівняння, відгуки
  Отже, які батарейки краще - "Дюрасел" або "Енерджайзер"? Як відомо, думка більшості людей, суб'єктивно в зв'язку з тим, що засноване виключно на особистому досвіді. А цей досвід може виявитися сумним лише тому, наприклад, що людині попалося спочатку бракований виріб. Тому сліпо довіряти відгукам при виборі батарейок не варто. Але ознайомившись з тим, що пишуть люди на відомих сайтах-отзовиках, можна стверджувати одне - розчарування роботою батарейок "Дюрасел" менше, ніж джерелами живлення фірми "Енерджайзер". Ніхто з залишили відгук не заперечує той факт, що ціна на вироби "Дюрасел" висока, але більшість схиляються до того, що вона виправдана. Що стосується практичних дослідів і тестів, що проводяться над батареями, то тут теж є багато моментів, які не дають можливість стовідсотково правильної оцінки. Адже неможливо перевірити та порівняти всі варіанти джерел живлення з усієї лінійки, представленої обома фірмами. Середній показник перевірки на прикладі однієї батарейки може виглядати не дуже конкурентними. Але це не виключає того, що в цій же серії батарейок однієї і тієї ж фірми є вид, який буде працювати набагато ефективніше.

  Популярі новини
  Загрузка...