Зволожувач повітря Polaris PUH 2204: відгуки покупців

266 0 Новини високих технологій

Зволожувачі повітря впевнено увійшли в наше життя і грунтовно влаштувалися в ній, незважаючи на те, що ці пристрої відносно нові. Ще років 10-15 тому про них на пострадянському просторі майже ніхто не знав. Варто відразу зазначити, що ці девайси дуже корисні. Вони допомагають усунути кашель і не захворіти на застуду. Особливо важливо їх використовувати в зимовий період, коли працюють опалювальні прилади. Вельми цікавий зволожувач повітря Polaris PUH 2204. Відгуки про нього в основному позитивні. Розглянемо всі основні особливості продукту, його достоїнства і недоліки.

Зволожувач повітря Polaris PUH 2204: відгуки покупців

Що таке зволожувач повітря

Це спеціальний пристрій, який створено для підтримання оптимального рівня вологості у приміщенні. Справа в тому, що при роботі опалювальних приладів у кімнаті вологість знижується. Це негативно впливає на мікроклімат в приміщенні. У людей від сухого повітря дере в горлі, з'являється нежить і інші симптоми різних респіраторних захворювань. Для усунення такого дискомфорту і був придуманий зволожувач повітря. Розрізняють кілька типів таких апаратів:


 • Ультразвукові. Вони використовують ультразвукові коливання для розпилення води і можуть довести вологість у квартирі до стану туману. Ці пристрої є найбільш ефективними й економічними. Але до якості води у них є певні вимоги. З такими зволожувачами потрібно обов'язково використовувати дистильовану воду.
 • Парові. Ці пристрої працюють за принципом електричного чайника. Вони доводять воду до кипіння в своєму резервуарі і зволожують повітря за допомогою пари. У таких девайсів багато недоліків. Приміром, вони споживають досить багато електроенергії. Тому використовувати їх будинку досить накладно. Звичайна вода з-під крана їм теж не підходить.
 • Зволожувач повітря Polaris PUH 2204: відгуки покупців
 • Форсункові. Зволожувачі високого тиску, за допомогою якого через форсунки подається вода. Так утворюються дрібні краплі. У цих моделей є один суттєвий мінус: всі мікроорганізми, бактерії і домішки, які були у воді, опиняються в повітрі. Тому корисним таке зволоження назвати складно. Щоб уникнути попадання в кімнатну середу патогенних мікроорганізмів, використовувати в форсуночных зволожувачах потрібно дистильовану воду.
 • Мийки повітря. Тут зовсім інший принцип. Повітря подається всередину апарату, де він захоплюється спеціальними пластинами і поринає у воду. На виході він вже повністю очищений і зволожений. Чим поганий цей девайс? У нього є один недолік: потрібно часто міняти воду. Краще використовувати дистильовану.
 • Ультразвуковий зволожувач повітря Polaris PUH 2204 відгуки про який ми скоро розберемо, відноситься до першої категорії пристроїв і може похвалитися своєю універсальністю. Нижче ми розглянемо всі його особливості.


  Зволожувач повітря Polaris PUH 2204: відгуки покупців

  Трохи про компанії Polaris

  Вона була заснована в 1992 році двома студентами Московського авіаційного інституту. Спочатку планувалося випускати телевізори четвертого покоління. Вже через рік перші моделі були створені, але на виробничих потужностях компанії Philips. Незабаром Polaris освоїла випуск холодильників, мікрохвильових печей, радіаторів, вентиляторів, соковижималок, блендерів та іншої техніки, необхідної в побуті. З цього часу почалося розширення компанії. Її керівники також освоювали продаж на вітчизняному ринку товарів відомих брендів. Справи у них йшли прекрасно в обох напрямках. Випуск кліматичного обладнання компанія початку 2000-х. Тоді ж у країні почався справжній "бум" кондиціонерів. Техніка "Полярис" користувалася неймовірною популярністю. Товари від розкручених брендів коштували дорого, а Polaris пропонувала точно такі ж пристрої за доступними цінами. Серед іншої кліматичної техніки помітне місце зайняв зволожувач повітря ультразвуковий Polaris PUH 2204. Зараз ми розглянемо відгуки тих, хто вже встиг придбати собі цей девайс і побачив його в роботі.
  Зволожувач повітря Polaris PUH 2204: відгуки покупців

  Позитивні відгуки користувачів про дизайні пристрою

  Зовнішній вигляд - це перше, на що звертає увагу середньостатистичний покупець. Для багатьох дуже важливо, як буде виглядати придбання в інтер'єрі квартири або будинку. Який дизайн у зволожувача повітря Polaris PUH 2204? Відгуки користувачів говорять про те, що апарат виглядає чудово. Він чудово вписується в будь-який інтер'єр. Форма у нього досить оригінальна, що дозволяє помістити його куди завгодно. Він скрізь буде виглядати цікаво. До якості матеріалів у користувачів претензій немає. Все виконано пристойно: немає ніяких люфтів і зазорів. Біля ручки для перенесення розташовується сам отвір для розпилення. А стильна передня панель оснащена сенсорними кнопками.

  Негативні відгуки користувачів про дизайні

  Однак багато покупці відзначають, що зволожувач повітря Polaris PUH 2204 (білий особливо) дуже сильно брудниться. Також власники цього дива обурені конструкцією резервуара. Наливати воду у нього вимагається на вазі, так як немає ніякої можливості поставити його в раковину. Це, ймовірно, самий істотний недолік даної моделі. Ще один мінус, пов'язаний з дизайном і конструкцією - занадто яскравий світлодіод. Вночі він здатний висвітлювати майже всю кімнату. Для багатьох людей це створює дискомфорт.
  Зволожувач повітря Polaris PUH 2204: відгуки покупців

  Позитивні відгуки користувачів про роботу пристрою

  Тепер подивимося, що кажуть покупці про роботу зволожувач повітря Polaris PUH 2204. Відгуки власників цього продукту в цьому плані позитивні. Негативних майже немає. Практично всі користувачі відзначають, що після покупки і установки саме цього зволожувача дихати стало набагато краще. За заявами тих, хто купив цей девайс, ресурсу бачка пристрою вистачає на всю ніч. Працює зволожувач дуже тихо, хоч іноді і булькає. У цілому покупці задоволені таким придбанням. За невеликі гроші користувач отримує якісний продукт, який позитивно впливає на здоров'я всіх, хто проживає у квартирі.

  Негативні відгуки користувачів про роботу пристрою

  Проте знаходяться й ті, хто пише про недоліки апарату. Багато покупці стверджують, що їм попався бракований примірник Polaris PUH 2204. Скарги виникають найчастіше на вентилятор. Люди пишуть, що через місяць він починає просто "вити", а мастило не допомагає. Також часто користувачі скаржаться на те, що деякі екземпляри девайса працюють день-два, а потім ламаються. Полагодити їх вже неможливо або дуже складно. Зрозуміло, якийсь відсоток шлюбу пристроїв від "Полярис" є. Якщо в процесі експлуатації не було порушення правил, про які повідомляє інструкція, девайс можна замінити (як зазначено в гарантійному талоні). Однак подібні ситуації залишають неприємний осад.

  Зволожувач повітря Polaris PUH 2204: відгуки покупців

  Відгуки користувачів про комплекті поставки

  Що входить в комплект зволожувача повітря Polaris PUH 2204? Інструкція, пара буклетів, гарантійний талон і сам пристрій. Покупці не дуже задоволені таким комплектом. Всі вони відзначають, що виробник міг би покласти в коробку і пару змінних фільтрів. Багато негативних відгуків про самої інструкції. В іншому до комплектації у покупців претензій немає. Все інше їх влаштовує.

  Підводить підсумки

  Чи варто купувати зволожувач повітря Polaris PUH 2204? Відгуки про цей пристрій в основному позитивні. Його рекомендують своїм друзям і знайомим 83% респондентів. У більшості відгуків користувачі відзначають стильний дизайн, тиху роботу пристрою, відмінне зволоження повітря у приміщенні, що благотворно позначається на здоров'ї, невисоку ціну. У Москві цей апарат можна придбати всього за 2000 рублів. Деякі дилери пропонують його дорожче, збільшивши вартість за рахунок різноманітних накруток. До плюсів моделі покупці відносять і те, що вологість в приміщенні при закритих вікнах і кватирках збільшується дуже швидко. Тут потрібно враховувати, що температура повітря в кімнаті при цьому знижується на 1-2 градуси. Ще одна перевага - прилад не виділяє запах пластику або будь-який інший. З цим девайсом надійно і комфортно.
  До мінусів моделі багато відносять дуже незручний затоку води у бачок. На вазі його утримувати та одночасно заповнювати водою не кожен може. Крім того, резервуар при заявлених виробником 35 л вміщує лише 3 л. Цього вистачає приблизно на 9-10 годин роботи. Покупці попереджають, що воду потрібно використовувати тільки дистильовану. Якщо заливати будь-яку іншу, незабаром на меблях і інших поверхнях утворюється наліт тих домішок, які містяться у воді.
  Зволожувач повітря Polaris PUH 2204: відгуки покупців
  Багато користувачі відзначають, що панель керування на пристрої сенсорна. Досить піднести палець, і система змінює режим роботи. Всього їх 3: слабкий, середній і сильний. Однак на панелі немає звукового сигналу про те, що вода в бачку закінчилася. Якщо це сталося, колір кнопки змінюється з синьо-зеленого на червоний. Тобто, доводиться стежити за цим, що не всім подобається. Набагато зручніше звуковий сигнал, але його конструкції не передбачено. Великим мінусом респонденти називають те, що зволожувач не вимикається автоматично, коли в бачку вже немає води. Це може призвести до виходу девайса з ладу. На підставі цієї особливості відсутність звукового сигналу є досить вагомим недоліком. Однак невелика ціна пристрою переважує всі мінуси. В цілому, люди задоволені своїм придбанням.

  Висновок

  Ми розглянули всі особливості зволожувач повітря Polaris PUH 2204. Це пристрій належить до бюджетного класу і працює добре. Дана модель відноситься до ультразвукових пристроїв і може підвищити рівень вологості повітря в приміщенні до стану туману. Купувати його потрібно обов'язково тим людям, у кого в квартирі вологість нижче норми.

  Популярі новини
  Загрузка...