Огляд найбільш "довгограючих" смартфонів - рейтинг, характеристики і відгуки

141 0 Новини високих технологій

З усіх речей, що обговорюються користувачами, найбільш значущою і частою вважається рівень заряду батареї і ємність акумулятора. Короткий час автономної роботи смартфонів — це те, до чого багато мають претензії. Хоча iPhone від Apple зазвичай називають пристроєм, який необхідно заряджати вже через кілька годин активного використання, він не єдиний з тих, що відстають телефонів. Деякі телефони розраховані на тривалий час автономної роботи завдяки використанню великих батарей і процесорів середнього рівня. Але інші популярні моделі класу High-end тонкі і вимагають багато енергії, і деякі користувачі розчаровані економією цих ресурсів. Звичайно, можна заряджати гаджет протягом дня при необхідності або навіть носити з собою додатковий акумулятор. Однак це не завжди зручно. У статті будуть представлені найбільш «довгограючі» смартфони, які легко справляються навіть з високими навантаженнями.


Основні позначення

Ємність акумулятора вимірюється в миллиамперах годин (маг). Чим більше маг батареї, тим вище її технічна ємність. Але телефони з високою кількістю маг не завжди є телефонами з кращим часом автономної роботи. Це може залежати від того, наскільки ефективний процесор в поєднанні з програмним забезпеченням, а також від того, наскільки ефективно власник використовує свій телефон. Дорогі пристрої часто бувають швидше і мають кращі екрани, але це буде означати, що час автономної роботи значно нижче, ніж у сегменту середнього класу.

На що звертати увагу?

Телефони з чудово виглядають дисплеями QHD розряджають батарею швидше, ніж телефони з дисплеями з більш низькою роздільною здатністю. Тому потрібно розставити пріоритети — якщо необхідно збільшити час роботи від батареї, доведеться задовольнятися гаджетами середнього рівня. На щастя, це означає, що телефон буде коштувати набагато дешевше флагманів і останніх новинок від популярних виробників.


Багато телефони сьогодні, але не всі, мають швидку зарядку. Часто більш дешеві смартфони середнього класу мають великий термін служби батареї, але не заряджаються швидко. Багато користувачів кажуть про те, що швидка зарядка знижує термін експлуатації акумулятора.

Що показують результати?

Експерти часто використовують функцію тестування батареї Geekbench 4 щоб отримати час у хвилинах і секундах, але це не показник того, як довго телефон дійсно буде працювати. У всіх тестах яскравість екрану встановлюється на один і той же рівень, щоб забезпечити рівний рівень виміру (120 кд/м 2 ). Телефон повністю розряджає батарею, і екран налаштований так, що він не тьмяніє і не повертається. Завдяки таким налаштувань можна отримати більш точні результати перевірок на різних моделях. Нижче наведено список десяти телефонів, які останнім часом показали кращу продуктивність батареї.

1. Huawei Mate 20 Pro

Ємність батареї: 4200 маг. Бюджетні телефони з великими батареями і екранами з низьким дозволом зазвичай знаходяться у верхній частині тестових таблиць. Проте згідно з останніми перевірок лідируючі позиції займає модель вартістю більше 25 тисяч рублів. Huawei Mate 20 Pro не тільки один з лідерів року, але гаджет, який показує відмінні результати при тестуванні витрати заряду акумулятора.
Виробник добре попрацював над часом автономної роботи. Телефон має якісний яскравий дисплей, три сучасні камери заднього виду, а також зворотний бездротову зарядку для поповнення рівня акумулятора чужого телефону.
Огляд найбільш "довгограючих" смартфонів - рейтинг, характеристики і відгуки
Відгуки про це самому «довгограючий» смартфоні у покупців тільки позитивні. Телефон коштує набагато дешевше багатьох флагманів і при цьому не поступається їм в продуктивності.

2. Motorola E5 Plus

Ємність батареї - 5000 мАч. Цей телефон володіє видатним часом автономної роботи. Високий результат пов'язаний з його відносно низькими характеристиками і дуже великою ємністю акумулятора. Він також має великий 6-дюймовий екран і коштує всього 20 тисяч рублів. Покупець, звичайно, жертвує продуктивністю, але якщо йому потрібен дешевий смартфон з найтривалішою батареєю, то це саме він. У рейтинг найбільш «довгограючих» смартфонів модель потрапила завдяки не тільки експертної оцінки, але і великого числа позитивних коментарів у Мережі від користувачів.

3. Asus ZenFone Max Pro M1

Ємність батареї - 5000 мАч. ZenFone Max Pro M1 має величезний акумулятор, по праву забезпечує відмінний час автономної роботи. Хоча заряджається досить повільно. Чисте програмне забезпечення без реклами і настирливих повідомлень мінімально витрачає запас енергії, а великий 6-дюймовий дисплей відмінно передає кольори. Подвійні камери і міцна конструкція роблять модель відмінним вибором, якщо необхідний доступний телефон, який працює протягом двох днів без зарядки.
Огляд найбільш "довгограючих" смартфонів - рейтинг, характеристики і відгуки
У список найбільш «довгограючих» смартфонів модель потрапила через високого попиту покупців. У Мережі є десятки позитивних відгуків про гаджеті, які стосуються його повільного витрати заряду.

4. Sony Xperia XA2 Ultra

Ємність батареї - 3580 маг. XA2 Ultra — це великий телефон з вбудованим об'ємним акумулятором. Це дає можливість використовувати гаджет в протягом декількох днів без зарядки. Однак при високій завантаженні процесора час автономної роботи може скоротитися.
Огляд найбільш "довгограючих" смартфонів - рейтинг, характеристики і відгуки
Це пов'язано з ефективним процесором, Android Oreo і екраном з нижчим дозволом, ніж у телефонів цього класу. Завдяки відгукам в рейтинг кращих смартфонів потрапив також і цей гаджет. Покупці відзначають високу продуктивність і помірний витрата запасу батареї.

5. Motorola G6

Ємність батареї - 3000 мАч. Motorola G6 не поступається за багатьма характеристиками флагманам. Як і інші пристрої в даному огляді, це телефон середнього класу, але те, що користувач втрачає красу зовнішнього вигляду гаджета і нових технологіях при покупці, повертається плюсом у вигляді тривалої роботи від акумулятора. Модель не раз зізнавалася як «довгограючий» смартфон на "Андроїд", на думку покупців. Багато також цінують пристрій за його висока якість зборки.

6. Oppo RX17 Pro

Ємність батареї - 3700 мАч. Oppo RX17 Pro володіє видатним часом автономної роботи в поєднанні з найшвидшою зарядкою серед усіх мобільних гаджетів. Програмне забезпечення вимагає деякого звикання, але дизайн преміум-класу, продуктивність вище середнього, а потрійні камери універсальні. Модель входить в рейтинг найбільш «довгограючих» смартфонів на підставі багатьох позитивних відгуків і коментарів покупців. При невеликій поширеності гаджет хочуть придбати в багатьох країнах.

7. BlackBerry Motion

Ємність батареї - 4000 мАч. Телефон BlackBerry не самий потужний, але володіє видатним часом автономної роботи як в Geekbench, так і при реальному використанні у повсякденному житті. Акумулятор високої ємності дозволяє працювати годинами, незалежно від того, що робить користувач. А оскільки це BlackBerry, покупець додатково отримує дуже регулярні оновлення безпеки.
Огляд найбільш "довгограючих" смартфонів - рейтинг, характеристики і відгуки
Одним з лідерів списку кращих смартфонів з хорошою батареєю по праву вважається англійська модель пристрою. Як відзначають в коментарях самі користувачі, модель у стані сну практично не споживає ресурси.

8. Sony Xperia XA2

Ємність батареї - 3300 маг. Зменшена версія XA2 Ultra має невелику батарею, але вона все ще перевершує більшість інших телефонів на ринку. Зручний компактний розмір, зручне програмне забезпечення Android Oreo і відмінна ціна роблять цей довговічний телефон хорошим вибором.

9. BlackBerry KeyOne

Ємність батареї - 3505 маг. З таким же показником заряду батареї, як у Xperia XA2 KeyOne є одним з двох телефонів BlackBerry в огляді. Фізична клавіатура може бути не особливо зручною. Однак з-за невеликого дисплея витрата енергії значно скорочується. Згідно відгуками, одного заряду вистачає на два дні при середньому навантаженні.
Огляд найбільш "довгограючих" смартфонів - рейтинг, характеристики і відгуки

10. Motorola G6 Play

Ємність батареї - 4000 мАч. Список смартфонів з потужним акумулятором продовжує Motorola G6 Play. Це один з найдешевших телефонів в огляді. Але не можна сказати, що це неякісна модель.
Огляд найбільш "довгограючих" смартфонів - рейтинг, характеристики і відгуки
Гаджет має гарний час автономної роботи, що дає можливість виконувати без проблем повсякденні завдання. В доповнення до цього є сканер відбитків пальців і екран 18:9. Це відмінний бюджетний вибір.

Популярі новини
Загрузка...