Можна користуватися планшетом під час зарядки батареї?

398 0 Новини високих технологій

У кожного, хто став щасливим володарем планшета, рано чи пізно виникає питання про те, як правильно використовувати гаджет і продовжити термін його експлуатації. Дуже часто питають, чи можна користуватися планшетом під час зарядки. Деякі вважають, що це негативно позначиться на батареї пристрою, і вона вийде з ладу. Правда це чи міф?

Можна користуватися планшетом під час зарядки батареї?

Як правильно використовувати батарею

Є кілька простих правил експлуатації акумулятора, які бажано дотримуватися.
 • Батарея планшета не любить надто високих або дуже низьких температур. Найбільш комфортна температура - не нижче нуля і не вище тридцяти градусів.
 • Коли планшет повністю заряджений, використовуйте його, не давайте йому простоювати занадто довго.
 • Хоча б іноді дайте планшету повністю розрядитися до відключення, після цього зарядіть у вимкненому режимі.
 • Можна користуватися планшетом під час зарядки батареї?

  Як заряджати планшет

  Пристрій можна заряджати як через мережу, так і через комп'ютер, підключивши USB-кабель. Процес заряду через адаптер займає кілька годин, пристрій приєднується до розетки 220 Вт.


  На заряд планшета від ПК через USB піде мінімум півдня, до того ж не можна вимикати комп'ютер. Потужність порту USB недостатня. Але якщо вам нікуди поспішати, то можна сміливо скористатися і цим способом. Фахівці радять заряджати батарею після того, як вона повністю розрядилася, особливо це стосується новокупленного пристрою. Новенький "Айпад" обов'язково потрібно зарядити від повного відключення мінімум три рази. Але можна користуватися планшетом під час зарядки батареї? Якщо у гаджета іонно-літієвий акумулятор, то його не рекомендується перенагружать, а заряджати бажано у вимкненому режимі. Пристрій, в який вбудований свинцево-кислотний акумулятор, можна без побоювань використовувати в процесі зарядки.


  Можна користуватися планшетом під час зарядки батареї?
  В незалежності від того, згубно чи позначається на батереї використання пристрою під час зарядки або немає, планшет буде нагріватися сильніше, адже він піддається надмірному навантаженні. Тому на питання про те, чи можна користуватися планшетом під час зарядки від мережі, відповідь швидше позитивний, ніж негативний, але все ж не варто захоплюватися іграми і переглядом фільму, краще почекати, коли пристрій буде повністю готове до роботи.

  Використання зарядки не з оригінального комплекту

  Буває, що адаптер, який йшов в комплекті разом з планшетом зламався. Тоді виникає потреба в покупці нового. Якщо ви користуєтеся стороннім адаптером, необхідно пам'ятати, що його потужність повинна бути такою ж, як і у комплектного, в іншому випадку є ризик пошкодити батарею. Користувачам дорогих планшетників типу Apple краще купувати оригінальні аксесуари. Китайські зарядки коштують значно дешевше, але якщо ви дорожите своєю технікою, краще не економити. Можна користуватися планшетом під час зарядки батареї "Самсунг"? В планшетах від південнокорейського виробника, як і у всіх флагманських пристроях, є контролер живлення. Він знижує силу струму в ті моменти, коли необхідна температура була завищена. До того ж подача енергії автоматично відключається, коли планшет повністю заряджений.
  Можна користуватися планшетом під час зарядки батареї?

  Як уникнути надмірного нагрівання акумулятора, у разі якщо необхідно використовувати планшет, коли він заряджається

  Ті, хто зовсім нещодавно став власником планшетника, часто сумніваються, чи можна користуватися планшетом під час зарядки, адже батарея може перегрітися, і тоді гаджет вийде з ладу. На щастя, якщо дотримуватися простих правил, то використання планшета в той час, коли він підключений до джерела живлення, буде абсолютно безпечним для пристрою. Не відкривайте одночасно кілька програм. Запущені програми уповільнюють роботу гаджета, особливо в процесі зарядки. Фахівці рекомендують утриматися від ігор на той час, поки планшет не зарядиться. Громіздкі графічні іграшки вимагають максимальної потужності, що призводить до перегріву акумулятора. Коли гаджет заряджається, не навантажуйте його скачуванням різної інформації з мережі. Ці дії також сповільнюють роботу процесора, і планшет не тільки нагріється, але і буде підвішувати в момент підзарядки. В інших випадках користуйтеся гаджетом без обмежень. А щоб планшет заряджався швидше, можна в налаштуваннях зменшити яскравість екрану.

  Заряд планшета від пауэрбенка

  Багатьох цікавить питання про те, чи можна користуватися планшетом під час зарядки від зовнішнього акумулятора. Цей аксесуар використовується для заповнення ємності батареї, коли немає можливості зарядити гаджет від розетки. Місткість зовнішнього акумулятора варіюється в межах 7000-10000 маг. Сьогодні Power Bank є практично у кожного. Зовнішній акумулятор простий у використанні, все, що необхідно - сполучний шнур. Заряду такого агрегату вистачить на те, щоб повністю заповнити енергію планшета.
  Користуватися гаджетом під час зарядки від Power Bank дозволено без обмежень. З зовнішньої батареї подається менший струм, ніж при зарядці від мережі, отже, гаджет не буде нагріватися і виснути, але час заряду дещо збільшиться. Щоб планшетник зарядився швидше, зменшіть яскравість дисплея і вимкніть програми, які не використовуються. Якщо зовсім вимкнути гаджет, так він заповнить енергію ще швидше. Тепер у вас не повинно виникнути сумнівів з приводу того, чи можна користуватися планшетом при зарядці акумулятора Power Bank.
  Можна користуватися планшетом під час зарядки батареї?

  Найпопулярніші міфи про зарядку

  Гаджети постійно удосконалюються, це стосується не тільки їх зовнішнього вигляду, але і начинки. Однак акумулятори практично не змінюються. Але саме від батареї і від того, як з нею звертається власник пристрою, залежить багато чого. Це породило безліч міфів з приводу того, чи можна користуватися планшетом під час зарядки. Ось найбільш популярні з них.
 • Power Bank шкодить батареї і знижує термін її експлуатації. Вибираючи зовнішній акумулятор, варто віддати перевагу якісним брендам і остерігатися дешевих. Один з відомих новинних порталів протестував дорогий пауэрбенк і його бюджетного побратима. Результати експерименту не здивували: флагманський акумулятор справляється з поставленим завданням "на відмінно", а ось бюджетник може підвести в будь-який момент.
 • Ні планшет, ні телефон можна використовувати під час зарядки. Це найбільш часто зустрічається оману. Якщо ви використовуєте оригінальний адаптер з комплекту, пристроєм можна користуватися, коли захочеться. Просто процес зарядки займе більше часу. Раніше власники "Айпада" вже помічали, що при використанні гаджета, підключеного до електрики, зарядка зупиняється. Але в новітніх моделях ця проблема була усунена. Бували також надзвичайні події, коли пристрій вибухало в руках власника під час зарядки. Такі випадки мають місце лише тоді, коли адаптер бракований або не підходить гаджету по потужності.
 • Планшет можна не вимикати взагалі. Навіть самим дорогим і якісним гаджетів потрібен короткочасний відпочинок. Експерти рекомендують хоча б зрідка вимикати планшет на кілька годин, хоча б на той час, поки користувач спить. Це допоможе продовжити акумулятору життя.
 • Потрібно чекати, поки батарея сяде?

  Деякі вважають, що не варто заряджати планшет до тих пір, поки він сам не вирубиться. Ідеальний варіант - періодично підзаряджати планшетник, а не допускати його виключення. Повна розрядка рекомендується лише новому пристрою. Літій-іонні акумулятори, які використовуються в планшетах "Самсунг" і "Еппл", набагато краще відчувають себе в стані "підживлення", ніж у стані повного спустошення.
  Можна користуватися планшетом під час зарядки батареї?

  Висновок

  Тепер ви знаєте, можна користуватися планшетом під час зарядки. Довіряйте тільки якісним адаптерам і фірмовим пауэрбенкам.

  Популярі новини
  Загрузка...