Куди класти таблетку в посудомийній машині: інструкція

487 0 Новини високих технологій

Все частіше на кухнях домогосподарок з'являється таке чудо техніки, як посудомийна машина. Про всі її переваги можна багато писати, однак на перших порах використання користувачі часто задаються питанням, куди класти таблетку і як краще використовувати засіб, щоб відмити саму забруднену посуд. У статті ви знайдете інформацію про те, де знаходиться відсік для таблетки в посудомийних машини Hotpoint Ariston та інших моделях, а також як правильно користуватися таким видом миючого засобу.

Де знаходиться відсік для таблеток?

При розробці побутової техніки виробники прагнуть зробити її максимально зрозумілою для користувача. Якщо в процесі експлуатації виникають які-небудь питання, відповіді на них можна знайти в інструкції. На жаль, люди часто діють інтуїтивно, шляхом методу проб і помилок. Такі експерименти часом закінчуються плачевно. Тому в першу чергу необхідно ознайомитися з інструкцією та дізнатися, куди класти таблетку в посудомийній машині.


Техніка різних марок відрізняється і внутрішнім пристроєм. Ємність для миючих засобів, як правило, розташована на внутрішній стороні дверцята. Є відсік для ополіскувача, зазвичай він оснащений закручується кришкою. У деяких моделях передбачений спеціальний індикатор, що сповіщає про наявність або відсутності ополіскувача. У відділення для миючого засобу завантажують гель або сипучий аналог. В залежності від моделі машинки, може бути контейнер для рідкого засобу, капсули або порошку або спеціальний відсік для брикетів. Приміром, у посудомийній машині «Бош» відсіки досить віддалені один від друга. На фото нижче ви можете побачити, як розташовується відсік у посудомийної машини Hotpoint Ariston останніх моделей.


Куди класти таблетку в посудомийній машині: інструкція
У більш застарілих моделях і зовсім не передбачено використання капсул для миття «все в одному», але можна застосовувати прості брикети. У цьому випадку купується окремо сіль і ополіскувач. У машинках цього типу на верхній кошику є контейнер. При виборі посудомийки бажано звертати увагу на наявність відсіку для таблеток 3 в 1.

Чи потрібно відкривати упаковку?

Кожна таблетка миючого засобу упаковується в плівку, що захищає її від впливу вологи. Відповісти на питання, як закладати капсулу в упаковці чи ні, може інструкція до засобу. Якщо обгортка растворяющаяся, то брикет поміщають у відсік для таблетки в посудомийній машині, не знімаючи плівки. Це дуже зручно, не потрібно попередньо витирати руки. Растворяющаяся упаковка є у таких засобів, як Amway, Finish, Sodasan. Якщо упаковку знімають щоб уникнути розм'якшення таблетки, стежать, щоб руки були сухими.
Куди класти таблетку в посудомийній машині: інструкція

Нюанси використання таблеток

Перед початком використання посудомийної машинки багатьох цікавлять питання: яке засіб краще купувати, що краще - гель або таблетки, скільки препарату потрібно при повному завантаженні машинки і так далі. Щоб знайти відповіді на ці питання, потрібно знати деякі нюанси використання таблеток. В процесі експлуатації багато домогосподарки встановили, що для неповного завантаження посудомийки досить помістити половину таблетки в контейнер в посудомийній машині. Такий варіант підходить для компактної посудомийної машинки.
Ще один важливий момент у використанні капсул полягає у виборі режиму мийки. Наприклад, в інструкції до деяким сучасним моделям машинки зазначено, при якому режимі миття необхідно використовувати таблетку 3 в 1. Як правило, це функції тривалої мийки більше однієї години. Якщо вдома є маленькі діти, потрібно дотримуватися правил зберігання. Яскрава упаковка і вид капсул привертають їх увагу. Хімічний склад таблетки може сильно нашкодити здоров'ю малюка при спробі її з'їсти. Якщо таблетки мають розчинну упаковку, то при попаданні на неї вологи вони можуть злипатися, тому зберігатися вони повинні в сухому місці.
Куди класти таблетку в посудомийній машині: інструкція

Якщо таблетка випадає

Деякі користувачі цікавляться, чи нормально, що таблетка випадає з відсіку, може, зламався відсік для таблеток в посудомийній машині. Принцип роботи посудомийки влаштований таким чином, що після її активації з відсіку викидається капсула і поступово розчиняється у воді. У деяких випадках для прискорення процесу розчинення люди товчуть таблетку в порошок. Для миючих засобів 3 в 1 це в корені невірне дію: ополіскувач повинен застосовуватися тільки на завершальному етапі мийки, в товченому вигляді цього не станеться. При запуску програми брикет викидається з відсіку, проте це має відбутися в певний момент. Якщо цього не відбувається, причина полягає в наступному:
 • неправильно розкладена посуд, щось перешкоджає відкриттю відсіку;
 • заїло кришку дозатора.
 • Куди класти таблетку в посудомийній машині: інструкція

  Як правильно помістити таблетку?

  Деякі користувачі поміщають таблетку в будь-найбільш підходяще, на їхню думку, місце, не ознайомившись з інструкцією. Інші, навпаки, цікавляться, куди класти таблетку в посудомийній машині, щоб мийка була ефективною.
  Відповідь проста - класти її можна будь-якою стороною в спеціальний відсік, на дію засоби і процес його розчинення це жодним чином не вплине. Однак рекомендується дотримуватися наступних правил:
 • залишки їжі з тарілок слід видаляти;
 • кришку ємності, в яку додано засіб, необхідно щільно закривати.
 • Куди класти таблетку в посудомийній машині, щоб миття посуду було якісним? Чистота більше залежить від режиму мийки, ніж від розміщення кошти. Необхідно вибирати тривалий режим при максимальному завантаженні. Не встигнувши розчинитися за коротку мийку, засіб осяде на дні, а посуд буде вимита погано.
  Куди класти таблетку в посудомийній машині: інструкція

  Аналог таблеткам - гель: куди заливати?

  Куди класти таблетку в посудомийній машині. Ми розібралися. А ось що робити з рідким засобом? Багато користувачів вважають за краще використовувати гель для миття посуду замість пігулок. Його застосування залежить від обраної програми. Приміром, якщо встановлюється режим «Попереднє ополіскування», засіб наливають у відділення для ополіскувача. Якщо запускається режим основної мийки, тоді гель наливають у ємність для порошку або інших миючих засобів. Алгоритм дій тут наступний:
 • у відповідності з правилами завантажується посуд;
 • у ємність для миючого засобу згідно з інструкцією заливається гель;
 • запускається машинка.
 • Багато користувачів стверджують, що виробник вказує дозування, свідомо більше необхідної. Якщо на чверть знизити її, можна домогтися того ж результату, але при цьому заощадити. Навіть якщо в складі засобу є компоненти пом'якшувального дії, сіль рекомендується використовувати в будь-якому випадку.

  Популярі новини
  Загрузка...