На яких "Айфонах" працює Apple Pay? Вимоги до улаштування та способи оплати

193 0 Новини високих технологій

В рамках даної статті буде дано відповідь на те, на яких "Айфонах" працює Apple Pay. Також буде описано порядок використання платіжної системи і викладено вимоги до мобільного пристрою. На додаток до цього також буде вказано нестандартний порядок використання «Епл Пий» на застарілі версії смартфонів. Викладений далі матеріал дозволить власникам iPhone використовувати їх для здійснення різних покупок.

На яких "Айфонах" працює Apple Pay? Вимоги до улаштування та способи оплати

Що це за технологія?

З моменту своєї появи в 2014 році система платежів Apple Pay досить успішно розвивається. В основі її покладена концепція, яка зводиться до того, що для придбання того чи іншого товару немає потреби носити з собою гаманець з грошима, а достатньо взяти лише смартфон. Пристрій повинне бути оснащене кодує мікросхемою, передавачем NFC і спеціальним програмним забезпеченням. Все це дозволить бездротовим способом провести транзакцію, наприклад, з "Айфон" 6 Plus. Знову-таки, рівень безпеки у цієї технології достатньо високий і просто так її зловмисникові не зламати - фінансові засоби перебувають під достатнім захистом.


Спочатку ця технологія використовувалася тільки на території Сполучених штатів, але зараз вона знайшла своє застосування в більшості куточків земної кулі. Крім Apple і інші компанії надали аналогічні програми: наприклад, Google і Samsung. Тобто, дана технологія з кожним роком буде знаходити все більше і більше застосування. Окремо також потрібно відзначити ще й той факт, що використовувати даний платіжний сервіс можна не тільки на смартфонах, але і на інших пристроях цього іменитого виробника. Підтримка Apple Pay присутній і на Apple Watch, і на планшетах iPad. Такий підхід робить її універсальним засобом для здійснення покупок як онлайн, так і офлайн-магазинах.
На яких "Айфонах" працює Apple Pay? Вимоги до улаштування та способи оплати

На яких "Айфонах" є можливість оплати?

Тепер розберемося з тим, на яких пристроях може використовуватися дана система. Наприклад, часто виникає питання: «чи Є на "Айфон 6" Apple Pay?» Відповідь на нього буде позитивним.


Розглянута система безконтактних платежів була представлена практично одночасно з даною моделлю, і всі необхідні технічні специфікації в ній були реалізовані. Досить просто встановити програму Wallet, додати картку і почати використовувати систему за її прямим призначенням. Те ж саме повною мірою стосується і смартфонів iPhone 6 і SE. Більш пізні мобільні пристрої цього виробника також отримали в повному обсязі підтримку цієї технології. До останніх належать випущені рік девайси 6S і 6S Plus. Потім були представлені смартфони 7 і 7 Plus. Все необхідне для запуску Apple Pay в них було також реалізовано. Наступним етапом стала поява гаджетів 8 8 Plus і Х. Вони теж чудово працювали в рамках цієї системи транзакцій. У минулому році на прилавках магазинів з'явилися смартфони XS, XR і XS MAX. У них також є все необхідне для використання Apple Pay.

Вимоги до мобільного пристрою

Список ключових вимог до мобільного пристрою для роботи з цією системою платежів такий:
 • Наявність передавача NFC, що дозволяє передавати дані на платіжний термінал.
 • Встановлений додаток Wallet. Саме до нього додаються платіжні картки.
 • Остання версія програмного забезпечення для забезпечення більшої безпеки.
 • На яких "Айфонах" працює Apple Pay? Вимоги до улаштування та способи оплати

  Apple Watch

  Як було зазначено раніше, дана система є універсальною, і її можна використовувати не тільки на "Айфон" 6 Plus, але і іншої продукції Apple. Наприклад, на Apple Watch. Дивно, що навіть самий перший пристрій даної серії здатне здійснювати безконтактні платежі. В наступних версіях "розумних годин" даного виробника розглянута технологія реалізована також у повному обсязі.
  Використовувати Apple Pay на iPhone 7 можна двома різними способами. Один з них базується на застосуванні смартфона, а другий дозволяє для цих цілей використовувати розумні години цього ж самого виробника.
  На яких "Айфонах" працює Apple Pay? Вимоги до улаштування та способи оплати

  Обхідний варіант використання

  Раніше вже був перерахований детальний перелік того, на яких "Айфонах" працює Apple Pay. Але в цей список можна включити ще й 5S. Спочатку здійснювати бездротові транзакції таке мобільний пристрій не здатне. В його апаратних параметрах не вказані передавач NFC і кодує чіп. Але до такого смартфону за допомогою бездротового інтерфейсу Bluetooth можуть бути підключені "розумні годинник". А в цьому пристрої вже є все необхідне апаратне забезпечення. Тобто, при наявності цих двох девайсів використовувати «Епл Пий» можна без обмежень. Єдина відмінність полягає в тому, що для оплати будуть використовуватися годинник. Смартфон з технічних причин здійснити такий платіж не зможе.

  Перспективи розвитку

  Після того, як ми з'ясували, на яких "Айфонах" працює Apple Pay, визначимося з перспективами розвитку даної платіжної системи. Вона була розроблена в 2014 році, з тих пір отримала досить велике поширення. Зараз Apple Pay використовують у всьому світі.
  На яких "Айфонах" працює Apple Pay? Вимоги до улаштування та способи оплати

  Висновок

  У цьому матеріалі було дано відповідь на те, на яких "Айфонах" працює Apple Pay. Також вказані деякі інші мобільні пристрої цього виробника, з допомогою яких можна оплачувати покупки. Також наведено нестандартний порядок застосування цієї системи на більш ранніх моделях смартфонів.

  Популярі новини
  Загрузка...