Як використовувати Apple Pay на iPhone 5S: інструкцію по застосуванню

124 0 Новини високих технологій

У пропонованому вашій увазі матеріалі буде дано відповідь на те, чи можна задіяти Apple Pay на iPhone 5S. Хоч спочатку ця технологія та не підтримується цим мобільним пристроєм, але все ж існує можливість проведення з допомогою такого смартфона різних безконтактних платежів. Саме подібного використання такого мобільного девайса і буде присвячений даний невеликий огляд.

Як використовувати Apple Pay на iPhone 5S: інструкцію по застосуванню

Ключові особливості пристрою

Цей смартфон був представлений в 2015 році. З точки зору дизайну і діагоналі екрана, яка була дорівнює 4", він несуттєво відрізнявся від попередніх моделей цього ж самого виробника. Розмір оперативної пам'яті у нього був рівний всього лише 1 Гб. А ось місткість інтегрованого сховища могла бути і 16 Гб і 32 Гб, і навіть 64 Гб.


Першим істотним нововведенням у пристрої був мікропроцесор. Його модель – А7. Цей чіп включав два блоки обчислень, кожен з яких міг підвищувати тактову частоту до 13 ГГц. Ще однією важливою особливістю смартфона був сенсор відбитків пальців, який був інтегрований в основну кнопку управління. Список бездротових комунікацій мобільного пристрою досить великий, але ось передавача NFC в ньому немає. Тому відповідь на те, чи є Apple Pay на iPhone 5S без додаткових технічних засобів, буде негативний. Але це обмеження можна обійти. Достатньо окремо придбати будь-яку модифікацію розумних годин того ж самого виробника і підключити їх до смартфону. В такому пристрої вже є вбудований передавач NFC і це дозволяє з його допомогою здійснювати транзакції при покупках.


Як використовувати Apple Pay на iPhone 5S: інструкцію по застосуванню

Платіжна система. Її особливості

Платіжна система «Епл Пий» була представлена в 2014 році і отримала повноцінну підтримку лише в наступному після iPhone 5s поколінні смартфонів. Тобто в них був доданий такий електронний компонент, як NFC. Його вперше можна зустріти в мобільних пристроях iPhone моделей Se, 6 і 6 Plus. Тому спочатку, як було раніше зазначено,скористатися Apple Pay на iPhone 5S неможливо. Але з появою таких пристроїв, як Apple Watch, це опитування вирішилося благополучно. Концепція, яка покладена в основу даної системи бездротових платежів, полягає в тому, що на смартфоні користувача є відповідний передавач і встановлена програма. В останню додані підтримувані картки. Потім на касі в магазині власник активує свій мобільний пристрій і підтверджує відправку грошових коштів на інший рахунок. Транзакція проходить миттєво і даний спосіб більш зручний, ніж, наприклад, оплачувати покупку за допомогою готівки або ж пластикової картки. З моменту презентації даної платіжної системи пройшло досить багато часу. За цей період вона встигла завоювати популярність і отримати багатонаціональну підтримку. Можна говорити з повною упевненістю про те, що за нею майбутнє.
Як використовувати Apple Pay на iPhone 5S: інструкцію по застосуванню

Налаштування девайса для здійснення платежів

Тепер необхідно розібратися з тим, як встановити Apple Pay на iPhone 5S. Знову-таки, на смартфон її немає потреби інсталювати з тієї причини, що передавач NFC в ньому відсутня. Тому потрібно купити будь-яку модифікацію розумних годин того ж самого виробника, що і мобільний пристрій Apple Watch. Навіть перша версія укомплектована необхідним типом передавача.
Наступний важливий етап – це встановлення програмного забезпечення. Для початку инсталлируем програму Apple Watch. Потім з її використанням підключаємо розумні годинник до смартфону. Після встановлення з'єднання відкриваємо вкладку в додатку першого пристрою в інтерфейсі другого. Далі в програмну частину годин необхідно додати додаток Wallet. Після закінчення його установки необхідно додати платіжну карту в меню і відправити інформацію про неї на підтвердження фінансова установа. При необхідності фахівці банку можуть запросити уточнюючі дані. Для цього вони обов'язково зв'яжуться з власником смартфона. Після цього картка додасться в меню програми Wallet, і з цього моменту можна буде бездротовим способом оплачувати покупки.
Як використовувати Apple Pay на iPhone 5S: інструкцію по застосуванню

Порядок використання

Далі необхідно з'ясувати те, як працює Apple Pay на iPhone 5S. При здійсненні оплати на касі власник смартфона повинен піднести години до терміналу, вибрати потрібну картку та підтвердити переказ грошових коштів за допомогою затиснення кнопки на них і торкання екрана. Після появи вібрації руку можна прибирати від годин. Також їх необхідно віддалити від терміналу. На цьому, власне, і закінчується здійснення покупок з використанням такого інструменту, як, «Епл Пий».

Перспективи розвитку

Раніше в рамках цього огляду був викладений порядок того, як задіяти Apple Pay на iPhone 5S. Це перспективна технологія, яка отримує все більше поширення на сьогоднішній день. Адже це дійсно дуже зручно, що підтверджують відгуки. Не потрібно носити з собою гаманець з грошима та пластиковими картками. Достатньо лише взяти для оплати покупок смартфон. За цим самим шляхом пішли й інші компанії – гіганти в області інформаційних технологій. Серед них можна виділити Google і Samsung. Тобто мобільні пристрої будуть ставати все більш універсальними і частіше знаходити своє застосування в повсякденному житті.
Як використовувати Apple Pay на iPhone 5S: інструкцію по застосуванню

Висновок

У цьому огляді був детально описаний порядок того, як налаштувати Apple Pay на iPhone 5S і почати використовувати цю зручну технологію для здійснення покупок. Хоч номінально і ця технологія не може працювати на такому смартфоні, але за рахунок певних маніпуляцій її все ж можна застосувати на даному пристрої. Наведений в рамках цього огляду алгоритм досить простий і з ним може впоратися будь-який власник такого гаджета. Причому навіть без сторонньої допомоги.

Популярі новини
Загрузка...