Що таке рекордер? Найпопулярніша модель

460 0 Новини високих технологій

Для запису музики багато відеографи використовують аудиорекордеры, так як у більшості випадків вони дешевше і якісніше, ніж професійні спрямовані або петличні мікрофони. У цій статті мова піде про рекордерах для запису звуку. Ви дізнаєтеся про самих популярних моделях, використовуваних у видеографии. Отже, що таке рекордер?

Аудиорекордер

У сучасному світі існує безліч професій, для яких може знадобитися аудиорекордер. Серед них музиканти, відеографи або диктори. На питання про те, що таке рекордер, можна відповісти так: це пристрій, що дозволяє записувати якісний звук для відео. Крім цього, рекордери можуть допомогти для запису музичних композицій або пісень. Простіше кажучи, рекордер — це диктофон, який записує якісний звук.


Що таке рекордер? Найпопулярніша модель

Кращий рекордер

Одними з кращих на ринку вважаються рекордери zoom. Цей виробник випускає безліч різних моделей. Але одним з найбільш затребуваних рекордерів для запису звуку по співвідношенню ціна/якість є Zoom H1. Це компактний, недорогий і якісний інструмент. Його ціна не перевищує 10 тисяч рублів, що для ринку аудиорекордеров є відмінною вартістю. Звук, одержуваний прямо з рекордера, навіть не вимагає додаткової обробки.

Технічне оснащення

Рекордер Zoom H1 має у своєму арсеналі два спрямованих мікрофона, що дозволяє йому записувати стереозвук. Ці мікрофони мають хорошу чутливість, тому рекордер можна використовувати навіть для запису музичних інструментів. Він може записувати звук у форматі MP3 або WAV. Тут, як і в будь-якій іншій техніці, є два варіанти: або ви записуєте досить посередній звук, але економите місце на карті пам'яті, або отримуєте якісний звук, але пам'ять йде дуже швидко. У комплекті поставки з рекордером йде карта пам'яті на два гігабайти, обсяг якої досить малий для якісного запису звуку. Але це питання можна легко вирішити, встановивши на даний рекордер карту пам'яті на 32 гігабайти. Zoom H1 живлення від пальчикової батарейки або акумулятора.


Що таке рекордер? Найпопулярніша модель
Голос він записує досить якісно, мінімізує ефект об'єму кімнати (коли аудіодоріжка звучить з луною), що не можна сказати, наприклад, про деякі петличні або направлені мікрофони, для яких необхідна хороша аудіопідготовка. Є в ньому і функція, звана "лімітером". Вона обмежує гучність звуку. Наприклад, якщо ви виставите рівень звуку не більше 6 децибел, то навіть якщо будете говорити прямо в мікрофон, рівень гучності звуку не перевищить значення, яке ви виставили на "лимитере". Тим самим рівень звуку буде завжди приблизно одним, що дозволить вам витрачати менше часу на подальшу обробку аудіодоріжки. Його можна використовувати і як накамерне мікрофон, подібно USB-мікрофона, тобто застосовувати його для розмов в "Скайпі", вести стрім або просто розмістити на штатив, підключити по USB і використовувати як домашній конденсаторний мікрофон.
Що таке рекордер? Найпопулярніша модель
Крім цього, до цього мікрофона можна підключити і інші інструменти, наприклад петличні або спрямовані мікрофони. Вам необхідно просто під'єднати до рекордеру петличку, покласти його в кишеню і використовувати для запису звуку. У чому ж полягає основна перевага? Воно полягає в тому, що за відносно невеликі гроші ви отримуєте якість, порівнянна з дорогими радиопетличками.

Заключна частина

Отже, в цій статті ви дізналися, що таке рекордер. Ми розглянули саму кращу модель на ринку аудиорекордеров і розібралися в перевагах такого компактного пристрою. Тепер ви з легкістю можете розмовляти з друзями або знайомими про те, що таке рекордер і на яку модель варто звернути увагу.

Популярі новини
Загрузка...