Клиромайзер Joyetech Delta: відгуки, фото

204 0 Новини високих технологій

Компанія Joyetech вже багато років радує любителів електронного ширяння смачними заправками, а також різними комплектуючими і аксесуарами. Після випуску мовляв eVic Supreme, вейперы зіткнулися з проблемою: у продажу відсутній кліромайзери, що дозволяють розкрити всі можливості приладу. В результаті конструктори розробили ідеальну модель клиромайзера Joyetech Delta.

Загальна інформація

Клиромайзер являє собою складову частину електронної сигарети. Конструкція приладу передбачає наявність двох основних частин: випарника і бака для зберігання рідини. У випарнику знаходиться спеціальний гніт і спіраль. В результаті нагріву спіралі відбувається утворення пари. Відмінною особливістю клиромайзера Joyetech Delta є чудова передача і відсутність сторонніх запахів.


Клиромайзер Joyetech Delta: відгуки, фото
З плином часу випарник приходить в непридатність, тому на спіралі утворюється нагар, а гніт погано просочується рідиною. Це призводить до погіршення передачі смаку, паротворення і появи гіркого присмаку.

Специфіка пристрої

Багато називають кліромайзери Delta справжньою революцією на ринку вейпинга. Серія Delta орієнтована на цінителів потужних клиромайзеров, які відрізняються між собою по діаметру. Великий об'єм резервуара, стильний дизайн і відмінна вкусопередача — все це зробило дану розробку дуже популярною.
Клиромайзер Joyetech Delta: відгуки, фото
Випарники володіють трьома спіралями, в яких грамотно спроектована система подача рідини. Опір спіралей становить 1.4 Ом, що дозволяє їм максимально розкрити свої можливості. Корпус пристрою створений з нержавіючої сталі, а бак для рідини виготовлений із загартованого скла. Головна особливість випарника полягає в наявності трьох отворів для подачі повітря. У виробі передбачена особлива система регулювання сили тяги. При необхідності користувачі можуть без проблем замінити мундштук і коннектор. Кліромайзери виконані в двох колірних варіантах: чорному і нержавіючої сталі. Відгуки про клиромайзере Joyetech Delta допоможуть сформувати об'єктивну думку про даному приладі, а також зрозуміти специфіку його пристрою.


Огляд моделі Delta 19

Конструктивною особливістю даної моделі є діаметр, що становить 19 мм. Виробник пропонує два варіанти виробів: двоспіральні і трехспиральные. Пристрій володіє високою потужністю і працює на випарниках третього покоління. Клиромайзер Joyetech Delta повністю розбирається, тому будь-який елемент можна легко замінити або помити.
Клиромайзер Joyetech Delta: відгуки, фото
Об'єм резервуара становить 35 мл Кільце для подачі повітря дозволяє регулювати силу затягування. Відгуки про клиромайзере Joyetech Delta 19 повідомляють, що в приладі використовуються змінні випарники, які радують клубами густого пара і хорошою вкусопередачей. Багато вейперы розповідають про те, що пристрій буде гармонійно виглядати на будь-якому моді.

Огляд моделі Delta 2

Дана модель обладнана особливим змінним нагрівачем Delta 2 - LVC. Кліромайзери даного виду мають регулювання подачі рідини. Користувач може налаштувати необхідний діаметр отвору, через який подається рідина на спіраль. Відгуки користувачів містять інформацію, що в пристрої передбачена функція подачі повітря і регулювання рівня тяги. Клиромайзер Joyetech Delta 2 має великий скляний бак, обсяг якого становить 35 мл Користувачі можуть замінити мундштук, оскільки до нього стандартний діаметр. Клиромайзер оснащений коннектором, тому сумісний з будь-яким батарейним модом. Однак користувачі повідомляють, що не всі моди можуть повністю розкрити потенціал цієї моделі.
Клиромайзер Joyetech Delta: відгуки, фото
Клиромайзер має значні габарити, оскільки корпус приховує вертикальну спіраль солідної товщини. Нагрівальний елемент одночасно опрацьовує велику кількість суміші, а гранична потужність становить близько 50 Ватт. Відгуки користувачів повідомляють про те, що на максимальних налаштуваннях пристрій забезпечує величезну кількість пари, тому може дати фори професійним дим-машин. В якості недоліку власники пристрою відзначають гучний звук, який з'являється навіть при потужності 30 Ватт. Багато користувачі оцінили небувалу силу, стильний дизайн і наявність декількох випарників. Відгуки повідомляють про те, що в приладі можна самостійно виставити комфортний режим подачі повітря. Деякі користувачі розповідають про істотному мінусі клиромайзера, який полягає в протіканні рідини, незалежно від налаштувань приладу.

Огляд моделі Delta 16

Клиромайзер Joyetech Delta: відгуки, фото
Клиромайзер має просту конструкцію, що значно спрощує процес експлуатації. Пристрій складається з мундштука, резервуара і бази. Відгуки користувачів повідомляють про економному витраті випарників, якого вистачає на один місяць інтенсивного використання. Клиромайзер Joyetech Delta 16 обладнаний довговічним мундштуком з коннектором типу 510 володіє високою стійкістю до підвищених температур і механічних пошкоджень. Такий коннектор сумісний з переважною більшістю батарейним модів. Багатьом споживачам подобається стильний зовнішній вигляд і місткий бак пристрою.
Численні користувачі розповідають про простою та зручною процедурою заправки, з якою може впоратися навіть людина, яка перший раз бачить електронну сигарету. Слід враховувати, що середні за змістом нікотину суміші можуть сприйматися дуже "міцно" на високій потужності. Користувачі стверджують, що модель Delta 16 ідеально підійде для людей, які бажають придбати одночасно потужний і компактний клиромайзер. Модель Delta 16 являється родоначальником всієї лінійки клиромайзеров. Вейперы стверджують, що модель не може залишити нікого байдужим, оскільки володіє відмінною вкусопередачей і довговічністю.

Короткий висновок

Власники клиромайзера Joyetech Delta рекомендують купувати випарники, які призначені для даного пристрою. Не варто економити і купувати дешеві аналоги, оскільки неможливо передбачити, як буде працювати клиромайзер на іншому випарнику і до чого це може призвести. Користувачі не радять використовувати пристрій на високій потужності, оскільки це безпосередньо впливає на заряд акумулятора і витрата суміші.

Популярі новини
Загрузка...