Як підключити та користуватися WiDi Xiaomi?

197 0 Новини високих технологій

Сьогодні практично будь-який пристрій (телефон, планшет) можна підключити до телевізора або комп'ютера. Зробити це можна за допомогою як дротових технологій (наприклад, HDMI або USB), так і безпровідних (Wi-Fi, DLNA, Bluetooth). У цій статті піде мова про технологію Wireless Display і про те, як за допомогою даної функції "з'єднати" вищезазначені апарати.

WiDi Xiaomi — що це?

На жаль, компанія Xiaomi не інтегрувала в свої девайси підтримку MHL (Mobile High-Definition Link), виведення відео по дроту. Так, використовуючи перехідник USB Type-C - HDMI або Micro USB - HDMI, нічого не доб'єшся: для виведення мультимедійного вмісту з телефону на телевізор доведеться задовольнятися іншими методами. Незручно постійно дивитися повнометражні фільми на шестидюймовом екрані. Одним із способів для комфортного підключення смартфона до телевізора є технологія WiDi (Wireless Display). У перекладі на російську це вираз означає "Безпровідний дисплей". Ще з 2006 року багато популярні виробники техніки замислювалися про бездротової передачі аудіо та відео. У компанії Intel, здається, вийшло краще за інших реалізувати дану функцію: в 2010 році, за версією одного видання, WiDi була названа "найбільш проривний технологією".

Робота технології

Як працює WiDi Xiaomi? В цілях передачі даних використовується вбудований Wi-Fi адаптер від Intel з підтримкою 80211 n. Вихідні фото/відео стискаються і передаються графічним чіпсетом. На стороні телевізора або комп'ютера сигнал приймається та обробляється.

Вимоги до підключення

Більшість сучасних девайсів компанії Xiaomi підтримують дану технологію для обміну даних зі смартфона на ПК. За допомогою WiDi можливе проведення трансляції з екрану мобільного девайса на телевізор або ноутбук. Синхронізується різний медіа-контент: картинки, фільми, ігри і так далі. Величезною перевагою Wireless Display є можливість передачі відео 1080р (Full HD) і об'ємного звуку (Dolby 5.1) між парними пристроями. На відміну від технології DLNA, WiDi не тільки передає мультимедійний контент, але і надає можливість продублювати основний екран. Починаючи з версії Wireless Display 3.5 існує підтримка Miracast (в перекладі на російську mirror означає "дзеркальне відображення", а cast — "мовлення"), що дозволяє дублювати на екран телевізора і комп'ютера будь-яке відео, наприклад, співрозмовника в Skype. Miracast базується на основі Wi-Fi Direct. Тобто, пристроїв для зв'язку один з одним не потрібна окрема точка доступу. Розробником даної технології є холдинг Intel, внаслідок чого є деякі умови по використанню даної функції. Вимоги такі:
 • Комп'ютер з процесором Intel і графічним чіпом Intel HD Graphics. Мережева карта також має підтримувати технологію WiDi.
 • Смартфон або планшет, володіє чіпом RockChip. Зрозуміло, необхідна підтримка Wireless Display і Android 4.2+.
 • Телевізор з підтримкою Intel WiDi.
 • Якщо телевізор старий і не підтримує цю функцію, то потрібен бездротової зовнішній Wi-Fi-адаптер, який можна підключити через HDMI. Отже, вимоги до програмного забезпечення не найлегші. А якщо наш ТБ не має вбудованого Wi-Fi-приймача, потрібно буде "розщедрюватися" і купувати додаткові елементи для підключення — приставку або адаптер. Більше того, бажано, щоб телевізор підтримував функцію Smart TV. Тобто він повинен бути придбаний не так давно (технологія "Розумного телебачення" стала впроваджуватися приблизно з 2008 року). Тоді ймовірність з'єднання істотно підвищується. Як користуватися WiDi Xiaomi? Так як бездротове з'єднання, зрозуміти принцип підключення не складе праці.

  WiDi Xiaomi. Як користуватися цією технологією?

  На робочому столі необхідно вибрати "Налаштування" — "Бездротові мережі" — "Додаткові функції" (або "Ще"). Там і буде перебувати потрібна нам опція "Безпровідний дисплей" (Wi-Fi дисплей).
  Як підключити та користуватися WiDi Xiaomi?
  Залишається тільки натиснути на галочку, активуючи дану функцію. Якщо ж такої опції в налаштуваннях немає, то, на жаль, ваш девайс не підтримує таку технологію.

  WiDi Xiaomi. Як підключити до комп'ютера?

  Слід зауважити, що, крім вищезазначених вимог, є ще одне: для підключення обидва пристрої повинні працювати від однієї Wi-Fi-мережі. Отже, на смартфоні функцію ввімкнено. Як користуватися WiDi Xiaomi при підключенні телефону до ПК? Дана технологія буде працювати на комп'ютерах Windows 7 версії і вище (для користувачів 7 і 8 версії Windows потрібна спеціальна програма, як показано на фотографії нижче).
  Як підключити та користуватися WiDi Xiaomi?
  На комп'ютері в «Налаштуваннях» потрібно знайти розділ «Бездротові мережі» - в ньому і потрібно увімкнути Wi-Fi Direct або WiDi Miracast (залежно від того, яка версія Windows встановлена на ПК). Після спряження пристроїв на комп'ютері повинен з'явиться дисплей з телефону. А як підключити смартфон до телевізора за допомогою даної технології?

  Підключення смартфона до ТВ

  Як підключити та користуватися WiDi Xiaomi?
  Як користуватися WiDi Xiaomi для з'єднання з телевізором? Якщо дана функція в мобільному пристрої активовано, то в налаштуваннях (Settings) на телевізорі потрібно звернути увагу на назву розділу intel's WiDi.
  Як підключити та користуватися WiDi Xiaomi?
  Внизу розташовується назва і модель девайса. Потім потрібно "натиснути" на квадратик, активуючи галочку. Після потрібно лише підтвердити спряження на ТБ і телефон.
  Як підключити та користуватися WiDi Xiaomi?
  Якщо з'єднання пройшло успішно, в меню Xiaomi буде відображатися назва і модель використовується для обміну файлів техніки. Тепер можна дивитися фотографії і фільми по телевізору, грати в іграшки і так далі.

  Висновок

  Тепер зрозуміло, що таке WiDi Xiaomi і як підключити до телевізора смартфон. Дротові технології мають перевагу перед бездротовими завдяки зведенню до мінімуму (або навіть відсутності) глюків і гальм. Адже технології з'єднання за допомогою Wi-Fi все ж можуть гальмувати через нестабільну швидкості в Мережі, погоди і будь-яких інших механічних проблем. В процесі передачі сигналу можуть бути невеликі затримки, а також спотворення зображення. Але без підключення проводів набагато зручніше: їх не потрібно брати з собою в дорогу, і не потрібно щоразу шукати, де розташоване гніздо роз'єму в пристрої. Так, купівля HDMI-кабелю обійдеться набагато дешевше, ніж придбання приставки або адаптера. Але для користувачів пристроїв від компанії Xiaomi для з'єднання телефону з телевізором практично не залишається варіантів, окрім як використовувати технологію WiDi. Все ж, Wireless Display пропонує класну річ, щоб не просто відтворювати на телевізорі або комп'ютері аудіо і відео, але і дублювати те, що відбувається на екрані, мати, так би мовити, другий монітор. Одним з позитивних елементів даної технології є легке підключення. А от умови до техніки жорсткі, і якщо ви вирішите скористатися цією функцією в своєму смартфоні, то при покупці нової техніки обов'язково уточнюйте, чи відповідає пристрій технічним вимогам для підключення до WiDi.

  Популярі новини
  Загрузка...