Як очистити кеш на айпад в браузері і додатках?

174 0 Новини високих технологій

Згодом простір новенького айпада засмічується непотрібними файлами, які уповільнюють роботу гаджета. Для того щоб звільнити пам'ять, дуже важливо знати, як очистити кеш на айпад. Рано чи пізно ця проблема постає перед кожним користувачем, тому в даній статті ми розглянемо, як прискорити роботу пристрою, прибравши все зайве, і при цьому не втратити важливі файли.

Як очистити кеш на айпад в браузері і додатках?

Чи необхідно очищати кеш?

Проводити чистку тимчасового простору слід в тому випадку, якщо програми працюють нестабільно, зависають або вилітають, а також, коли вільна пам'ять життєво необхідна для нормальної роботи. До другого варіанту справу краще не доводити, інакше без використання спеціальних утиліт не обійтися.


Щодня ми відвідуємо кілька десятків сайтів. Інформація з них зберігається у тимчасові файли планшета. Це стосується навіть не до кінця завантажених сторінок, cookies. Зберігання великої кількості сміття негативно позначається не тільки на швидкості пристрою, але і на працездатності системи в цілому. Тому слід регулярно очищати простір і позбавлятися від непотрібного контенту.

Як очистити кеш браузера на айпад?

Кеш призначений для зберігання тимчасових файлів. У ньому збережені всі часто відвідувані сторінки, використовувані програми, копії переглянутих фотознімків і багато іншого. Розглянемо приклад з картами. Напевно ви звертали увагу на те, що при завантаженні "Яндекс.Карти" вперше, програма починає завантаження карт безпосередньо з Глобальної мережі? Але у випадку, якщо перезапустити програму, до наприклад, на наступний день або через день, то карта буде відображена миттєво. Справа в тому, що частина карти вже існує в пам'яті вашого гаджета, тому програма з картами дістає необхідну інформацію з тимчасового простору, а не завантажує її заново.


Кешування прискорює завантаження сайтів і сторінок в браузері, при цьому витрата трафіку значно зменшується. Сам гаджет не зможе автоматично видалити кеш, тому оперувати доведеться вручну.
 • Для початку зайдіть в налаштування айпада.
 • Знайдіть браузер Safari.
 • В установках браузера виберіть "Очистити історію і дані сайтів".
 • Після цього з браузера зникнуть всі відвідувані сторінки, а пам'ять ipad звільниться. Всі вкладки браузера будуть порожніми. Використовуючи вбудований інструмент iOS, очистити кеш на планшет айпад, як бачите, можна за кілька секунд. В цьому немає нічого складного.
  Як очистити кеш на айпад в браузері і додатках?

  Якщо необхідно скинути всі налаштування

  Тепер розглянемо, як почистити айпад. Для цього необхідно увійти в основні налаштування гаджета, потім в опції "Скидання" вибрати необхідний вам спосіб очищення. Ви можете видалити налаштування мережі, налаштування клавіші "Додому", скинути геолокаціі, а також словник клавіатури. Для очищення кешу слід вибрати пункт "Скинути контент і налаштування". Після підтвердження айпад повернеться до заводських налаштувань, тому, якщо ви зважилися на цей крок, перед процедурою видалення необхідно скопіювати потрібну інформацію в "Хмара" або на флешку або якийсь інший носій. Якщо вам просто потрібно скинути налаштування мережі, то файли нікуди не подінуться, але доведеться заново налаштовувати WI-FI.
  У багатьох виникає запитання: "Як очистити кеш на "Айпад міні"? Якщо порівнювати настройки "яблучних" гаджетів, можна сказати, що вони практично нічим не відрізняються один від одного. Тому Ipad mini можна почистити будь вищевказаним способом.
  Як очистити кеш на айпад в браузері і додатках?

  Чистимо тимчасові файли у додатках

  У смартфонів і планшетів, що працюють на платформі iOS, відсутня функція видалення кеша додатків. На щастя, виконати цю операцію можна з допомогою сторонніх програм або безпосередньо в самому додатку, яке буде піддаватися чищенню. Далеко не у всіх месенджерів і додатків є ця опція, тому рекомендується завантажити софт Battery Doctor, який в кілька торкань позбавить вас від непотрібного мотлоху. Як очистити кеш на айпад допомогою даної програми?
 • Скачайте Battery Doctor в магазині додатків.
 • Увійдіть у Junk ("сміття").
 • Виберіть опцію Clean Up Cache ("очистити кеш").
 • Підтвердіть свої дії, натиснувши на Clean ("очищення").
 • Як очистити кеш на айпад в браузері і додатках?
  Самі автори програми рекомендують вдаватися до її допомоги тільки в крайньому випадку, коли айпад сильно гальмує. Перед тим як очистити кеш, слід скопіювати важливі для вас файли на комп'ютер або кудись ще. Якщо на вашому айпадів встановлений джейлбрейк , можна скористатися програмою CacheClearer. Інструкція: Скачайте і встановіть CacheClearer.
 • Оберіть будь-яке з додатків. Це може бути і "Фейсбук", "Вконтакте", і "Instagram".
 • Увійдіть в налаштування обраного додатка.
 • Клікніть на Clear App's Cache ("очистити кеш додатки").
 • Після завершення процедури ви побачите, що програма стала "важити" значно менше.
 • Автоматична чистка

  У магазині додатків Appstore можна завантажити та інші спеціалізовані програми, які будуть підтримувати стабільну роботу гаджета, періодично очищаючи його від непотрібних тимчасових файлів. PhoneClean і iCleaner Pro відмінно справляються зі своїми обов'язками. Якщо ви активуєте опцію нагадування, то час від часу програма буде пропонувати провести чищення сміття. Це допоможе запобігти засмічення вашого айпада і звільнити до 40 % оперативної пам'яті.

  Очищення кешу шляхом видалення додатків

  Способи, зазначені вище, ефективні, але не завжди. Є програми, які займають досить великий обсяг, а софт зразок iCleaner Pro не в змозі отримати доступ до кешу. В такому випадку можна видалити, а потім встановити повторно. Для того щоб визначити, яка програма саме громіздке, необхідно увійти в основні настройки, а потім у "Сховище". Там ви знайдете підрозділ "Статистика". Перегляньте параметри кожної з програм, і ви побачите, яка з них займає найбільше місця на диску. Видаліть її, а після скачайте заново в магазині додатків. Ось так ми розібралися, як очистити кеш на айпад за допомогою перевстановлення об'ємних програм.
  Як очистити кеш на айпад в браузері і додатках?

  Очищаємо кеш з комп'ютера

  Є кілька утиліт для MacOS і Windows, які добре чистять тимчасову пам'ять айпада. Одна з них - PhoneClean. Для проведення очищення кешу потрібно створити пару між планшетом і комп'ютером. Запустити додаток PhoneClean. Клікнути на кнопку Start Scan ("Почати перевірку"). По закінченні перевірки результати сканування відображаються на моніторі.

  Позбавляємося від непотрібних повідомлень і мультимедіа файлів

  Кожен меломан має звичку завантажувати великі обсяги музики та кліпів, тим самим ненавмисно сповільнюючи роботу свого гаджета. Не лінуйтеся проводити ревізію вашого мультимедійного контенту, видаляйте аудіо - та відеофайли, які давно не слухаєте і дивіться. Те ж саме стосується фотографій: їх можна копіювати в "Хмару", а потім видалити з пам'яті айпада.
  Як очистити кеш на айпад в браузері і додатках?

  Режим "Приватний доступ"

  Можна зробити так, щоб тимчасові файли не зберігалися зовсім. Для цього необхідно перейти у оглядач "Сафарі". Клікнути на "Закладки" у нижньому куті праворуч: перед вами з'явиться спливаюче віконце. Виберіть опцію "Приватний доступ", з цього моменту ви можете переглядати будь-які сайти, а їх дані не будуть зберігатися і захаращувати пам'ять вашого планшета. Крім цього, ніхто з інтернет-користувачів не зможе бачити, чи відвідували ви той чи інший сайт. Історія відвідуваності завжди буде порожній. Просто не забувайте закривати сторінки після перегляду.
  Як очистити кеш на айпад в браузері і додатках?

  На закінчення

  Тепер ви знаєте, як очистити кеш на айпад легко і оперативно, тим самим звільнивши велику кількість потрібного простору. Але слід пам'ятати, що якщо ви зважилися на повне форматування вашого гаджета, перенесіть всю цінну інформацію на надійний носій щоб уникнути втрати.

  Популярі новини
  Загрузка...