Огляд популярних кондиціонерів Toshiba

127 0 Новини високих технологій

Компанія Toshiba пропонує покупцям великий асортимент кондиціонерів, які підходять для різних приміщень: адміністративних, торговельних, житлових і так далі. Навряд чи можна знайти людину, яка не чула про цю фірму, що пропонує якісні прилади. Вони виробляються на базі сучасних технологій. Нерідко саме японці перші впроваджують у свою техніку нові функції. При покупці потрібно розуміти, що незалежно від якості придбаного пристрою, довготривалість роботи визначається ще і монтажем, і расходкой кондиціонера, тому встановлювати прилади краще за допомогою професійних майстрів. Кондиціонери Toshiba воліють багато. Вони чудові і за зовнішнім виглядом, і за своїми характеристиками. Пристрої здатні прикрасити будь-яке приміщення і впишеться в обстановку.

Огляд популярних кондиціонерів Toshiba

Інверторні пристрої серії SKVP-ND

Лідером продажів є модель SKVP-ND. Кондиціонер очищає повітря в кімнаті не гірше, ніж будь-очисник повітря. Як виробник добився цього? Був вбудований активний двоступінчастий плазмовий фільтр, розроблений відповідно до стандартів, за якими створюються очищувачі повітря JEN. Технологія дозволяє досягти максимальних результатів для видалення різних запахів і пилу. При цьому кондиціонер Toshiba, інструкція до якого йде в комплекті, працює швидко.


В Російську Федерацію, а також ряд інших країн, надходить спеціальна модель пристосування, розрахована на особливості клімату. На відміну від інших пристроїв, в ній є вентилятор з регулятором швидкості, картер компресора і піддон зовнішнього блоку. Останні дві деталі мають важливу особливість - вони обладнані підігрівом. Технологія дозволяє приладу працювати в режимі охолодження до -10 градусів і обігріву – до -15 градусів. Низькі температури не уповільнюють роботу приладу. Крім того, встановлено озонобезпечний хладагент. Складання здійснюється в Японії, тому виробник гарантує якість.
Огляд популярних кондиціонерів Toshiba

Інверторні прилади серії SKVR (настінного типу)

Якщо ви плануєте купити кондиціонер Toshiba з системою очищенням повітря, зверніть увагу на прилад SKVR - він вважається альтернативним. За характеристиками він мало відрізняється від вищеописаного варіанти і відповідає всім заявленим вимогам. Відмінність полягає лише у місці складання – вона здійснюється в Таїланді. Кондиціонер працює з озонобезпечних холодоагентом і двухроторными компресорами. Коштує він дешевше, тому і користується попитом.

Кондиціонери Toshiba

Огляд популярних кондиціонерів Toshiba

Настінні кондиціонери серії NKHD

Якщо споживачеві не потрібні інверторні кондиціонери Toshiba, можна придивитися до HKHD зі стандартним компресором. Прилад вважається одним з лідерів з продажу. Це пов'язано з низькою ціною, гарним і швидким функціоналом, якісною зборкою. Як і вищеописана, ця серія проводиться на тайських заводах. Оснащена іонізатором повітря і плазмовим фільтром. Відповідає всім стандартам, як і інші прилади цієї фірми. Кондиціонери володіють функцією очищення повітря та обігріву, для якої використовується фільтраційна система. За рахунок того, що в серії представлений широкий модельний ряд, багато використовують їх в приміщеннях, площа яких не перевищує 65 кв. м. Завдяки невеликим габаритам кондиціонер гарантує чудову очищення повітря.
Огляд популярних кондиціонерів Toshiba

Інверторні пристрої серії SKV-E

Кондиціонери Toshiba отримують позитивні відгуки за рахунок того, що вбудований інвертор має незначний шум. Температуру в приміщенні пристрій доводить до потрібної в мінімальні терміни, причому максимально точно. Більш того, прилад є енергоефективним. Він витрачає в два рази менше електроенергії, чим звичайний кондиціонер. Завдяки даним параметрам японці вважають за краще використовувати саме ці кондиціонери. Вони здатні якісно очищати повітря і прогрівати кімнату. За рахунок встановленої системи фільтрації «7 в 1» власник кондиціонера здатний позбавити від пилу, алергенів, бактерій, вірусів, запахів. Якщо правильно провести установку кондиціонерів Toshiba, то можна гарантувати тривалий термін експлуатації.

Підсумки

У статті описані найбільш популярні пристрої виробника, які відомі відмінними характеристиками і якісною зборкою. Саме тому багато покупців воліють прилади цієї японської фірми. Кондиціонери Toshiba давно зарекомендували себе з кращого боку.

Популярі новини
Загрузка...