Автомагнітола Pioneer 88RS: характеристики, інструкція та відгуки

237 0 Новини високих технологій

Автомобільні магнітоли, що випускаються в наш час, багато в чому перевершують старі моделі. Однак деякі з досить старих магнітол все ще не втратили своєї актуальності і здатні за якістю звучання обігнати більшість сучасних китайців. Даний огляд присвячений якраз такий моделі, що має назву Pioneer 88RS. У вузьких колах поціновувачів якісного автозвуку її вважають легендою, оскільки завдяки якісному виконанню та потужної начинки вона здатна дивувати не тільки гучністю, але і чистотою відтворення. Давайте детально розглянемо її особливості, а також ознайомимося з думкою користувачів, у яких було досить багато часу, щоб зробити висновок про її якість.


Коротко про моделі

Розроблена в 2006 році, магнітола Pioneer DEH-88RS була останнім словом техніки. Її вартість була досить високою, і обумовлювалася наявністю 24-бітного цифро-аналогового перетворювача, або ж, кажучи простою мовою, процесора. У той час така технологія обробки звуку надавала практично необмежені можливості. Саме тому за даною моделлю ганялися багато любителі якісного звучання.
Автомагнітола Pioneer 88RS: характеристики, інструкція та відгуки
Крім технічної складової, у магнітоли був і вельми своєрідний дизайн. На відміну від сучасних 2-дін автомагнітол, вона отримала дуже мінімалістичні елементи контролю. На передній панелі розташувалася всього одна кнопка, та й та відповідала за відкидання панелі. Для управління використовується два окремих селектора, які можуть використовуватися як для обертання, так і у вигляді кнопок. Декому такий механізм управління може здатися незручним, але це відчуття швидко проходить. Просто потрібен час, щоб звикнути. Для первісної налаштування можна скористатися пультом ДУ, який входить в комплект.


Можливості процесора

Процесорна обробка звуку дозволила виробляти дуже тонке налаштування. Так, користувач має можливість вибирати з декількох пресетів еквалайзера, або ж створити власну настройку. Доступно редагування рівня потужності звучання кожної з підключених колонок, а також установка затримки звуку для тилових і фронтальних динаміків. Окремої уваги заслуговує можливість керування виходом на сабвуфер, завдяки якій можна задати не тільки гучність, але і об'ємність звучання додаткового динаміка.
Автомагнітола Pioneer 88RS: характеристики, інструкція та відгуки
Не варто забувати і про те, що при обробці процесор вичищає шуми, завдяки чому те саме радіо звучить набагато чистіше і приємніше, особливо в зонах з невпевненим прийомом сигналу. Потужності процесора Pioneer 88RS достатньо, щоб інтерфейс працював плавно і був чуйним.

Джерела вхідного сигналу

Для того, щоб прослуховувати улюблену музику, необхідний її джерело. У даною магнітоли є три варіанти отримання звукового сигналу. Перший і найпоширеніший — приймач радіостанцій. Він володіє можливістю автоматично виявляти і записувати в пам'ять всі знайдені радіостанції. При допомогою пульта, Відповідно до інструкції Pioneer 88RS, можна згодом видалити непотрібні, залишивши в списку тільки ті з них, стиль музики яких найбільше подобається.
Автомагнітола Pioneer 88RS: характеристики, інструкція та відгуки
Друге джерело — це привід для програвання дисків. Магнітола вміє відтворювати як класичні AudioCD, так і сучасні формати, включаючи MP3 і WAV. На жаль, відтворення музики недоступне з електронних носіїв, начебто USB-флешок або карт пам'яті. При прослуховуванні записів з ліцензійних компакт-дисків можна повноцінно відчути, на що здатна ця магнітола. Формат AudioCD має високий бітрейт, що дозволяє повноцінно розкритися 24-бітному перетворювача. Третій варіант отримання звукового сигналу — це використання прямого лінійного входу. Так як це компактна модель, а не варіант автомагнітоли 2-дін, що займає половину торпеди, AUX-роз'єм розташований на задній частині, і для зручності його використання рекомендується зробити подовжувач, який буде винесений на передню панель.

Додаткові особливості

Магнітола може управляти підключеними до неї пристроями, наприклад, плеєрами iPod. Однак для цього потрібні спеціальні перехідники, які підключаються до класичного роз'єму 35. Завдяки їм можна буде перемикати треки безпосередньо за допомогою селекторів Pioneer 88RS2 не відволікаючись від керування автомобілем. Друга особливість — можливість винести пульт управління на кермо автомобіля. Для цього на задній панелі передбачений спеціальний комутаційний роз'єм. Більшість штатних пультів, вже встановлених на автомобілях з заводу, підтримуються цієї магнітолою, так як обмін даними зроблений з урахуванням сучасних стандартів.
Автомагнітола Pioneer 88RS: характеристики, інструкція та відгуки

Позитивні рецензії про моделі

Як вже було зазначено вище, магнітола отримала безліч захоплених відгуків. Аналізуючи відгуки про характеристики Pioneer 88RS, можна виділити основні моменти, які найчастіше відзначалися водіями як позитивні:
 • Висока якість звуку. Наявність процесора дозволило насолоджуватися улюбленими мелодіями без найменших спотворень.
 • Глибокі і численні налаштування. За допомогою докладного і простого меню кожен користувач міг домогтися від магнітоли такого звучання, яке сподобалося б особисто йому.
 • Потужний підсилювач. Вбудованого підсилювача Pioneer 88RS достатньо, щоб без проблем розгойдувати 4 колонки по 50 вт кожна, при цьому, не спотворюючи звук і не додаючи в нього хрипи на максимальній гучності.
 • Можливість установки пульта на кермо. Багато водіїв оцінили таку додаткову опцію, оскільки управляти магнітолою, не відволікаючись від дороги, стало ще простіше.
 • Якісний антишок. Багато магнітоли нездатні утримати доріжку при відтворенні з диска і руху по поганій дорозі. У даній моделі ця проблема не спостерігається, що дозволяє використовувати її практично в будь-яких умовах.
 • Автомагнітола Pioneer 88RS: характеристики, інструкція та відгуки

  Негативні сторони моделі

  Мінусів у даній магнітоли не так вже й багато, але про них варто згадати. Першим і найважливішим вважається необхідність регулярного чищення притискних валів, які відповідають за подачу і викид диска в Pioneer 88RS2. Проблема в тому, що з часом на них налипає пил, в результаті чого вони втрачають здатність проштовхувати диск. Чим більше пилу в машині, тим частіше потрібно чистка.

  Згідно сучасним мірками, деякі водії незадоволені відсутністю роз'єми для підключення карт пам'яті, оскільки такий метод відтворення своїх записів більш простий і зручний, ніж зберігання великої кількості дисків.
  Автомагнітола Pioneer 88RS: характеристики, інструкція та відгуки

  Висновок

  Дана магнітола є відмінним варіантом для тих, хто прагне досягти максимально якісного звучання. Вона досить стара, тому не варто очікувати від неї наявності сучасних «фішок» на зразок відтворення файлів з флешок або підключення по Bluetooth. Все ж, при цьому Pioneer 88RS здатна порадувати досить об'ємним і потужним звучанням, красивим дизайном і приємною ергономікою. Незважаючи на досить високу вартість, вона здатна повністю окупити вкладені в неї кошти за рахунок надання комфорту під час довгих поїздок.

  Популярі новини
  Загрузка...