Стабілізатори «Руселф»: відгуки про експлуатації та огляд кращих моделей

116 0 Новини високих технологій

Стабілізатори «Руселф» – це досить якісне обладнання, про що свідчать і численні позитивні відгуки. Даний прилад відмінно виручає в тих випадках, коли господарі будинку гостро потребують в приладі, який буде вирівнювати вхідна напруга. Варто додати, що тут доречно говорити саме про його вирівнювання, а не про збільшення, приміром, так як при занадто високому вхідному показнику, стабілізатор буде його зменшувати.

Основний параметр вибору

Існує кілька параметрів, за якими підбирається стабілізатор «Руселф», однак є один основний – це тип мережі. Для того щоб відправитися в магазин для придбання такого пристрою, попередньо необхідно провести заміри напруги в мережі за допомогою мультиметра. Якщо показники будуть значно знижені – від 90 до 140 В, наприклад, в таких випадках рекомендується купувати стабілізатор, який здатний вирівнювати напругу, починаючи з 90 В. Якщо ж у мережі, навпаки, досить часто трапляється сильний стрибок напруги, віддається перевага однофазного стабілізатора. У таких апаратів досить високий вхідний показник – до 270 Ст.


Варто зазначити, що купувати стабілізатор напруги «Руселф 1200» або ж будь-яку іншу модель необхідно тільки якісною і оригінальної збірки. Це дуже важливо, так як тільки в цьому випадку можлива гарантія того, що вентиляційні отвори на корпусі роботі мережі. Іншими словами, це функція автовимкнення, яка захищає апарат від поломки. Що стосується переваг агрегатів «Руселф», то тут варто звернути увагу на наступні властивості:
 • форма вихідної напруги буде повністю повторювати форму вхідного сигналу;
 • високий коефіцієнт корисної дії;
 • достатньо високий рівень захисту від занадто високих або ж, навпаки, що свідчить про високу якість товару. Всі ті, хто придбав цей товар, відзначали різні його гідності. Якщо говорити в загальному, то можна зробити невеликий список переваг цих стабілізаторів за відгуками власників.
 • Зазначалося, що обладнання зібрано з якісних деталей, має непоганий дизайн і при цьому невисоку вартість.
 • Покупці дуже схвально відгукувалися про те, що виробник на ділі довів висловлювання про те, що стабілізатор може цілодобово забезпечувати захист електротехнічного обладнання, підключеного до мережі.
 • Задня панель має дві розетки, а також кнопку – запобіжник від перевантаження. Все це працює цілком адекватно.
 • Відгуки про стабілізатори напруги «Руселф» свідчать і про те, що багато людей досить добре висловлювалися про його технічні характеристики. Відзначалася швидка швидкість реагування на зміну вхідного сигналу, низька похибка. Гідно був оцінений сталевий корпус і ергономічність приладу, а також його зручний LED-дисплей.
 • Стабілізатори «Руселф»: відгуки про експлуатації та огляд кращих моделей

  «Руселф 12000»

  Досить хорошим за всіма показниками вийшов стабілізатор напруги «Руселф 12000». Повна назва цього приладу виглядає так – RUSELF SRWII-12000-L. Що стосується характеристик даного пристрою, то коротко їх можна описати таким чином:
 • як і інші прилади, цей є релейним стабілізатором напруги;
 • потужність даного приладу складає 12000 В*А або 10 кВт, звідки і назва;
 • діапазон робочого вхідної напруги досить широкий, 140 – 260 В;
 • вихідна ж напруга змінюється в межах від 212 до 228;
 • дуже висока точність стабілізації – 35 %.
 • Вартість стабілізатора «Руселф 12000» знаходиться в межах від 16000 до 24300 рублів.

  Серед переваг даного агрегату сильно виділяється той факт, що під час роботи його практично не чутно, особливо якщо порівнювати з іншими марками. Крім цього відзначається приємний зовнішній вигляд і зручний дисплей. Яких-небудь серйозних недоліків у даного товару покупцями помічено не було.
  Стабілізатори «Руселф»: відгуки про експлуатації та огляд кращих моделей

  Інші моделі компанії «Руселф»

  Давайте більш детально розглянемо обладнання «Руселф 10000». Продукція також належить до релейних стабілізаторів напруги. Володіє потужністю в 10000 В*А або 7 кВт. Діапазон вхідної напруги ще більш широкий, ніж у «Руселф 12000» і становить від 130 до 270 Ст. Вихідні показники 207 – 232 В. ось по точності стабілізації цей прилад поступається попереднім на 25 %, тобто похибка складає 6 %. В той же час і вартість цієї моделі значно нижче і знаходиться в межах від 12000 до 15000 рублів. Є й більш дешеві моделі з непоганими показниками вхідної напруги, такої ж похибкою, але при цьому їх потужність значно нижче. Мова йде про моделі «Руселф 1500». Вартість цього приладу всього 3000 – 4000 рублів.

  Висновок

  Якщо підводити підсумок всьому вищесказаному, можна сміливо сказати про те, що стабілізатори даної фірми дуже поширені, а відгуки говорять про їх високій якості. Крім того, їх вартість цілком прийнятна, а широкий асортимент дозволить підібрати потрібну модель під власні потреби.

  Популярі новини
  Загрузка...