Мікрофон SHURE SM58: технічні характеристики

114 0 Новини високих технологій

Деякі елементи звукової апаратури, які застосовуються в сучасних умовах, настільки відомі, що їм не потрібна додаткова реклама. Саме так йде справа з мікрофони Shure SM58 встигли зарекомендувати себе як надійне, легендарне пристрій для передачі звуку. У практично незмінному вигляді він проводиться вже понад 50 років. І ось порівняно недавно з'явилася його модифікація, дозволяє позбутися заважають проводів. Базова станція комплектна і сам мікрофон мають досить солідними характеристиками. І при цьому мають вартість, яку можна назвати високою як для професійного обладнання.

Упаковка і комплектація

Поставляється комплект в міцній картонній коробці з переважаючим чорним кольором. На ній явно розписані основні його переваги, а також прямо зазначено, що дана модель є легендарною. Незважаючи на те що це може говорити про деяку нескромності оформлювача і виробника упаковки, дані слова близькі до правди.


Мікрофон SHURE SM58: технічні характеристики
Всередині неї розташований м'який чохол з блискавкою, який згодом буде використовуватися для транспортування центрів, розташованих поблизу від місця продажу. Ціна Shure SM58 коливається в межах 30 тисяч рублів, що є досить привабливою пропозицією в порівнянні з варіантами, поданими відомими конкурентами.


Особливості бази

Основним перевагою приймача є його можливість працювати одночасно з кількома однотипними мікрофони Shure SM58 які передають сигнал на приблизно однаковій частоті. Максимальна кількість таких передавачів може досягати 12 штук. Забезпечує роздільну роботу кожного з них і відсутність змішування звуку вбудований мікропроцесор, що керує антеною і блоком обробки сигналу.
Мікрофон SHURE SM58: технічні характеристики
При першому запуску бази на новому місці можна скористатися функцією QuickScan, яка відповідає за перевірку засміченості ефіру і підбирає оптимальну частоту з мінімальною кількістю перешкод, після чого синхронізується з передавачем мікрофона. Стежити за тим, є прийом сигналу чи ні, можна за допомогою двоколірного діодного індикатора, розташованого на передній панелі. Передача сигналу з бази Shure SM58 на звукопідсилювальну апаратуру здійснюється за допомогою міжблокових кабелів, які необхідно підготувати окремо. Вони можуть мати один з двох стандартів підключення: XLR або 1/4.

Характеристики мікрофона і його передавача

Даний мікрофон добре зарекомендував себе як універсальний пристрій, що дозволяє не тільки якісно посилювати вокал, але і озвучувати різні класичні інструменти, що не мають власних звукознімачів. Це стало можливо завдяки тому, що мембрана сприймає і обробляє без спотворення частоти від 50 до 15 тисяч герц, чого цілком вистачає для передачі більшості звуків, чутних людським вухом.
Мікрофон SHURE SM58: технічні характеристики
Харчування радіомікрофона Shure SM58 забезпечується двома елементами типу АА. Це можуть бути як звичайні батарейки, так і акумулятори з відповідним розміром і напругою, що заряджаються окремо. За твердженнями виробника, якісних батарей повинно вистачити на 14 годин безперервної роботи. Передається сигнал на базу за допомогою кодування частотами від 524 до 865 мегагерц. Даний діапазон обраний невипадково. Він є золотою серединою між дальністю роботи і максимально точною передачею без втрат і спотворень. Вибраного параметра достатньо, щоб при прямій видимості дальність зв'язку перевищувала 90 метрів.
Мікрофон SHURE SM58: технічні характеристики

Позитивні сторони обладнання

Досліджуючи відгуки про Shure SM58 залишені професіоналами про даному комплекті, можна виділити кілька моментів, які їм особливо сподобалися. Серед них найчастіше зустрічаються наступні:
 • Висока якість звуку. Мікрофон завдяки широкому діапазону впевнено сприймає звукові коливання і здатний передавати їх без втрат і спотворень.
 • Зручна форма. Мікрофон має класичну ручку і невеликого розміру звукознімач. Його вага цілком комфортний, і під час довгого виступу з-за нього не буде втомлюватися рука.
 • Сумісність з будь-яким звукопідсилюючим обладнанням. Радіосистема Shure SM58 може бути без проблем підключити до будь-якого мікрофонного входу, починаючи від спеціалізованих мікшерів і закінчуючи роз'ємом на задній панелі домашнього комп'ютера.
 • Стійкість до пошкоджень. Мікрофон може переживати падіння і інші типи фізичного впливу практично без наслідків. Навіть якщо захисна сітка буде погнуті, мікрофон в більшості випадків продовжить роботу, а замінити її не складе проблем.
 • Мікрофон SHURE SM58: технічні характеристики

  Негативні сторони моделі

  Серед основних відгуків, залишених користувачами, складно знайти якісь яскраво виражені негативні моменти. Одним з таких можна назвати досить швидкий вихід з ладу кнопки включення і виключення мікрофони Shure SM58 при частому застосуванні. Однак виробник передбачив таку ситуацію, і використовував при складанні стандартні комплектуючі, які можуть бути замінено без проблем і пошуків після придбання в найближчому спеціалізованому магазині. В іншому проблем з цим мікрофоном не спостерігається.

  Висновок

  Мікрофон володіє приємним поєднанням основних характеристик, які роблять його оптимальним як для новачків, так і для професіоналів. При купівлі слід бути уважним, щоб не придбати підробку, Shure SM58 ціна якої буде більш привабливою, ніж в оригіналу. Відомі моделі часто піддаються копіюванню, і зустріти контрафактний товар в невеликих магазинчиках простіше простого. Якщо ж купити оригінал, то користуватися ним можна буде дуже довго, тому що він досить зносостійкий, і добре переносить різні несприятливі умови.

  Популярі новини
  Загрузка...