Автомагнітола Alpine CDE-175R: огляд, характеристики, опис та відгуки

124 0 Новини високих технологій

Деякі автомобільні магнітоли значно випереджають свій час за рахунок розширеного функціоналу. Однією з таких моделей можна сміливо назвати процесорну Alpine CDE-175R, яка отримала досить велику кількість позитивних рецензій за рахунок своїх особливостей. Щоб розібратися, чим саме вона примітна, давайте розглянемо її основні характеристики, а також проаналізуємо доступні в Мережі відгуки.

Автомагнітола Alpine CDE-175R: огляд, характеристики, опис та відгуки

Сумісність з сервісами "Яндекс"

Дана магнітола «заточена» під роботу з "яблучної" технікою, включаючи iPhone останніх моделей. Проте її можливості не обмежуються підтримкою управління вбудованими додатками. Так, якщо встановити додаток "Яндекс.Музика" з офіційного магазину, що поширює спеціалізований софт, то у водія з'явиться можливість прослуховувати музику зі списку своїх онлайн-плейлистів, створених у відповідності з поточними підписками. При цьому на екрані магнітоли Alpine CDE-175R буде відображатися назва поточного треку, а органи управління, такі як кнопки переходу до наступної мелодії, будуть спрацьовувати, як якщо б відтворення здійснювалося безпосередньо самої магнітолою.


Автомагнітола Alpine CDE-175R: огляд, характеристики, опис та відгуки

Робота з онлайн-сервісами

Якщо в зоні поїздки є хороше покриття мережі оператора зі швидкісним інтернетом, то користувач може насолодитися онлайн-радіостанціями за допомогою спеціалізованої програми vTuner. Воно містить тисячі радіо зі всього світу, серед яких можна вибрати відповідні за стилем і настроєм. Управління гучністю і перемикання між треками, як і у випадку з сервісами "Яндекс", можна виконувати за допомогою клавіш автомагнітоли Alpine CDE-175R 1-DIN або ж її виносного пульта. Ще однією цікавою особливістю є можливість виводити на екран повідомлення та повідомлення від "Фейсбуку". При цьому видається специфічний звуковий сигнал. Якщо листування в соціальній мережі важливі для водія, то він не пропустить жодного повідомлення завдяки продуманій системі.


Автомагнітола Alpine CDE-175R: огляд, характеристики, опис та відгуки

Основні характеристики магнітоли

Багатьох користувачів цікавлять базові характеристики і якість звуку більше, ніж всілякі додаткові функції. Магнітола здатна порадувати навіть найвимогливіших слухачів, оскільки володіє вбудованим процесором, що забезпечує фільтрацію і очищення звуку. За допомогою досить широкого меню налаштувань можна домогтися максимальної якості звучання і підлаштувати рівень вихідного сигналу під встановлений тип акустичних колонок. До вбудованого підсилювача Alpine CDE-175R можна підключити 4 динаміки загальною потужністю 200 ватт з квадрофонічної схемою. Завдяки процесору є можливість виставити параметри затримки звучання на кожному з них і домогтися синхронізації при досить великому видаленні колонок один від одного, наприклад, якщо акустика встановлюється в довгому автомобілі начебто мінівена або мікроавтобуса.

Застосовувані джерела звуку

Цю магнітолу можна назвати однією з оптимальних для тих, хто прагне не обмежувати себе в носіях музичних файлів. Так, вона може відтворювати як диски в класичному AudioCD форматі з високою якістю записів, так і більш стислі MP3 файли. Якщо возити з собою велику кількість застарілих дисків незручно, то весь плейлист можна розмістити на USB-флешці. Автомагнітола Alpine CDE-175R розуміє карти об'ємом до 32 гігабайт, відформатовані за стандартом FAT32.
Крім цих варіантів, як вже згадувалося вище, передбачена можливість підключення фірмових пристроїв від Apple за допомогою спеціального перехідника. Для зручності управління будь-якими джерелами звуку під час руху рекомендується також встановити спеціальний пульт, розташований на кермі, або ж підключити вже наявний за стандартним протоколом. Якщо пристрій не підходить ні під один варіант підключення, але при цьому має лінійний звуковий вихід, то сигнал з нього можна передати за допомогою роз'єми AUX. Правда, у такому випадку регулювати з допомогою елементів управління магнітоли можна буде тільки гучність, інші ж параметри доведеться ставити безпосередньо на плеєрі.
Автомагнітола Alpine CDE-175R: огляд, характеристики, опис та відгуки

Позитивні відгуки про моделі

Для того щоб побачити основні переваги та недоліки даної апаратури, недостатньо знати тільки її характеристики. Відгуки про автомагнітоли Alpine CDE-175R від перевірених користувачів допоможуть дізнатися більше про її позитивних особливості, серед яких особливо часто згадуються наступні:
 • Якісне звучання навіть з не дуже дорогими колонками.
 • Можливість відтворювати музику з великого числа носіїв і пристроїв.
 • Наявність стандартного роз'єму для підключення зовнішнього пульта управління.
 • Потужний підсилювач з чесним виходом за 50 вт на 4 канали.
 • Наявність вбудованого процесора, здатного чистити і покращувати звучання.
 • Приємний зовнішній вигляд Alpine CDE-175R і зручне розташування елементів управління.
 • Наявність комплектного пульта дистанційного керування, що полегшує початкову настройку.
 • Можливість зміни кольору підсвічування в згоді з іншими елементами інтер'єру автомобіля.
 • Підтримка флеш-пам'яті великого об'єму, на якій може розміститися весь плейлист з улюбленими треками.
 • Висока швидкість обробки і виконання вступників команд, відсутність підвисань і затримок.
  Автомагнітола Alpine CDE-175R: огляд, характеристики, опис та відгуки
 • Негативні моменти

  Однак, незважаючи на такий значний список плюсів, у магнітоли є і деякі недоліки. Перший — це не зовсім зручне кріплення передньої панелі, яку багато водії знімають кожен раз, коли залишають автомобіль. Іноді її доводиться довго встановлювати тому, що забирає час перед від'їздом. Другим мінусом можна назвати заплутана і складна меню. Почасти це виникло з-за великої кількості налаштувань, доступних користувачеві. При цьому часто користуватися ними доведеться лише один раз — при установці магнітоли, згодом глибоке копання в меню для щоденного прослуховування не знадобиться. Як показує огляд Alpine CDE-175R, саме завдяки цим функціоналу магнітола і має приємне і глибоке звучання. Третій мінус — неможливість налаштувати еквалайзер індивідуально для кожної пари каналів. Тому рекомендується встановлювати однакову акустичну систему в передній частині автомобіля, так і на задній полиці.

  Популярі новини
  Загрузка...