Автомагнітола Pioneer DEH-P6000UB: характеристики, підключення, відгуки

145 0 Новини високих технологій

Автомагнітоли, навіть випущені кілька років тому, не втрачають актуальності і в наш час. Особливо це стосується передових моделей, які володіли багатим функціоналом і підтримували всі сучасні формати. Їх часто використовують водії, які не бажають переплачувати за нові функції, якими вони все одно не будуть користуватися, але при цьому не відмовляться від якісного звучання тих самих компакт-дисків або звичних радіостанцій. Однією з таких магнітол є Pioneer DEH-P6000UB. Давайте розберемося в її основних особливостях, а також проаналізуємо відгуки, що накопичилися за останні роки, щоб розібратися в її позитивних і негативних сторонах.

Дизайн і зовнішній вигляд

Магнітола компактна, встановлюється на класичне посадочне місце. Для неї не потрібно готувати велике гніздо, як для магнітоли 2-DIN, яке ще й не в кожній машині буде добре виглядати. Зовнішність приємна і підкреслює досить високу вартість апарату, дозволяє йому виглядати статусно і добре вписується в більшість автомобільних інтер'єрів. Дисплей отримав досить якісну матрицю, що дозволяє без проблем зчитувати інформацію незалежно від кута огляду. Яскраве підсвічування не заважає відображення символів і не засвічує ті блоки, які неактивні в даний момент.


Автомагнітола Pioneer DEH-P6000UB: характеристики, підключення, відгуки
Клавіші управління і обертовий регулятор розташовані в зручних місцях, і дозволяють не сильно відволікатися від руху під час перемикання треків або радіостанцій. Однак, щоб ще більше полегшити цей процес, можна встановити спеціальний пульт дистанційного управління на кермо, якщо він не знаходиться там спочатку. Інтерфейс підключення Pioneer DEH-P6000UB стандартний, тому при виборі пульта слід звертати увагу тільки на зручність використання.

Джерела звуку

Так як магнітола випущена досить давно, вона не може працювати з сучасними стандартами носіїв даних і протоколами підключення пристроїв. Це говорить про те, що до неї можна підключити телефон по бездротовому зв'язку або вставити флешку зі своїм плейлістом. Однак при цьому у неї все ж непоганий вибір варіантів, звідки відтворювати звукові файли.


Основним серед них є вбудований привід з системою антишоку. Він може відтворювати музику як з AudioCD з високою якістю записів без стиснення, так і з більш звичного формату MP3 якість якого поступається за рахунок більшої компресії даних. Для вибору потрібного треку застосовується дворядковий дисплей, що досить зручно, оскільки дозволяє побачити максимум інформації.
Автомагнітола Pioneer DEH-P6000UB: характеристики, підключення, відгуки
З допомогою магнітоли Pioneer DEH-P6000UB можна прослуховувати і звичайні радіостанції. У ній є вбудована система сканування доступних частот з певним прийомом, якою можна користуватися для пошуку улюбленої станції. Якщо ж музика, що звучить по радіо, не подобається, то є можливість підключити будь-плеєр або телефон за допомогою AUX-входу. У такому разі магнітола буде виконувати роль підсилювача, а всі інші елементи управління будуть перебувати на плеєрі, включаючи кнопки перемикання треків.

Установка і перша налаштування

Поставити магнітолу може практично кожен водій без сторонньої допомоги. Для підключення Pioneer DEH-P6000UB застосовуються стандартні роз'єми. Тому, якщо раніше в машині вже стояла магнітола, то, швидше за все, переробляти проводку не потрібно.
Автомагнітола Pioneer DEH-P6000UB: характеристики, підключення, відгуки
На задній панелі, крім стандартних входів і виходів, призначених для подачі живлення і передачі звуку на колонки, присутній також окремий вихід на сабвуфер. Він не володіє потужним підсилювачем і передає лінійний сигнал, тому додатковий басовий динамік слід купувати і встановлювати разом з окремим підсилювачем. Налаштувати магнітолу Pioneer DEH-P6000UB можна досить швидко за допомогою комплектної інструкції з експлуатації. Щоб це було легше зробити, в комплекті передбачений простий інфрачервоний пульт дистанційного управління. Найчастіше він використовується тільки для виставлення параметрів, так як застосовувати його для керування під час руху автомобіля досить незручно.

Основні технічні характеристики

Більшість ключових параметрів можна назвати стандартними для даного класу аудіотехніки. Так, характеристик Pioneer DEH-P6000UB достатньо, щоб до вбудованому підсилювачу підключити до 4 колонок потужністю 50 ват кожна. Для підключення додаткового обладнання передбачений спеціальний роз'єм шини даних IP-BUS, який дозволяє при бажанні розширити можливості гаджета, встановивши спеціальний адаптер Bluetooth. Завдяки йому магнітола зможе працювати в режимі гарнітури, не тільки відтворюючи музику по бездротовому каналу, але і дозволяючи розмовляти по телефону під час руху без відволікань.
Автомагнітола Pioneer DEH-P6000UB: характеристики, підключення, відгуки

Думка користувачів про магнітолі

Проаналізувавши відгуки про Pioneer DEH-P6000UB, можна виділити основні позитивні моменти, які згадуються водіями найчастіше. У цей перелік входять:
 • Якісний звук. Магнітола здатна видавати натуральне і живе звучання, в якому чітко прослуховується кожен інструмент, який брав участь у записі музичної композиції.
 • Приємний зовнішній вигляд. Строгий дизайн і відсутність докучливих миготливих індикаторів дозволяють магнітолі виглядати дорожче, ніж це є насправді, і не залучати недоречного уваги. Вона не виглядає громіздко, як магнітоли 2-DIN з великими дисплеями.
 • Можливість підключення пристроїв від Apple з управлінням за допомогою клавіш магнітоли. Через інтерфейсний роз'єм на задній панелі можна підключити більшість сучасних смартфонів і плеєрів, що випускаються цією компанією, і відтворювати музику без втрати якості сигналу, перемикаючись між треками не з телефону, а безпосередньо клавішами магнітоли.
 • Приємне і зрозуміле меню. Під час установки не виникає зайвих проблем, все інтуїтивно зрозуміло і складно навіть для тих, хто не читав інструкцію.
 • Автомагнітола Pioneer DEH-P6000UB: характеристики, підключення, відгуки

  Негативні сторони

  Не обійшлося і без деяких недоліків, які також слід знати і враховувати при плануванні покупки. Одним з ключових незручностей водії називають управління практично всіма функціями за допомогою обертового маніпулятора. Як показала практика, з-за частого використання він може швидко вийти з ладу. Ще одним недоліком Pioneer DEH-P6000UB є незручне кріплення передньої панелі. Після її зняття доводиться витратити досить багато часу, щоб все повернути на місце.
  Автомагнітола Pioneer DEH-P6000UB: характеристики, підключення, відгуки

  Висновок

  Хоча магнітола випущена давно, вона не втратила своєї актуальності. Простота в установці, налаштуванні і використанні є сильною рисою далеко не кожного який програє пристрої для автомобіля. Тут же ці плюси зібралися воєдино разом з якісним звуком і досить широким спектром вибору аудіовходів. Якщо потрібно порівняно недорогий варіант, який дозволить без проблем прослуховувати улюблені записи в автомобілі, то цю магнітолу можна назвати оптимальною для цих цілей.

  Популярі новини
  Загрузка...